Rozważania transferowe (dyskusja)

Zobaczymy co oni wyczarują. Na razie to się opieramy na mitach i legendach :wink:

Potwierdzili pracując z Kloppem. Niech potwierdzą teraz to wyjdą ze strefy mitów wielkiego Edwardsa.

Mogę mieć takie samo zdanie a i tak nie ma to znaczenia bo dopiero rzeczywistość zweryfikuje czy mamy racje czy jednak problemem był brak kasy na trasfery.

1 polubienie

To jest oczywiste. W dużym uproszczeniu FSG to utrzymywanie się w LM dzięki danym. Każdy większy tytuł będzie wynikał w dużej mierze z okoliczności: wonderkid w akademii, zakup kogoś takiego jak Salah, zakup droższych zawodników po super sprzedaży. Dzisiejsza piłka a w szczególności Premier League jest mocno pay to win. Ceny piłkarzy są chore. Tylko Real Madryt jakoś się z tego wyłamuje, bo jak tylko mrugną do piłkarza, to on czeka na koniec kontraktu w obecnym klubie, żeby dołączyć do Realu. Reszta musi płacić. Chyba nikt już nie ma wątpliwości że Premier League to paśnik dla biedniejszych klubów, ważne dzbanki i tak lądują w Hiszpanii. Czekam mocno aż FSG kupi jakiś inny klub, do ogrywania zawodników, w dzisiejszej piłce to wydaje się dużo sensowniejszy ruch, niż przeplacanie za gwiazdeczki żeby kończyć w środku tabeli

3 polubienia

Hahaha fsg chciałoby co okienko porządnego zawodnika za cenę Robertsona. A takie cuda nie zdarzają się zbyt często. Liverpool jest beniaminkiem, drużyną walczącą o utrzymanie że nie stać klubu na wyłożenie ±60mln na odpowiedniego zawodnika? Ośmieszają fsg siebie i cały klub.

Czy klopp bez Edwardsa był świetnym trenerem?
Wręcz wybitnym. 2 mistrzostwa z Borussia i finał ligi mistrzów. Wow
Czy Edwards gdzies bez kloppa był świetny?
Nie!
Jako członek komitetu transferowego podpisał się pod mnóstwem fatalnych transferów.
Mit o tym jak to sentyment jurgena powstrzymał nas przed kupnem Bruna nie ma żadnego pokrycia w faktach. Czemu Edwards teraz nie wyciągnie takiego gracza pokroju Bruno skoro wszystko w klubie zależy od niego?

Basnie i powtarzanie cudzych przypuszczeń za pewnik to droga do zakłamywania historii

10 polubień

A ja poczekam aż skończy się ostatnia minuta letniego okna transferowego i nie będę wcześniej oceniał działań klubu .

a gdzies pracował na takim stanowisku?

1 polubienie

A dwa zaraz nasm Arsenal i Diabełki wpakują parę brameczek i dopiero się zacznie :joy:

James Pearce:

3 polubienia

Wy tak serio z nimi? Przecież oni dostaną lanie od Liverpoolu. A to dopiero będzie wstęp do lania jakie zbiorą w PL.

@Drzewiec Arsenal miał sezon konia(w lidze, bo w pucharze zebrali lanie od nas), a z United w FA Cup to czysty wypadek przy pracy i sami jesteśmy sobie winni tej porażki. Jak mogliśmy z nimi pogubić punkty w lidze to już na zawsze będzie tajemnicą.

@Drzewiec a ja tam jestem tego pewny. Najwyżej później odszczekam.

1 polubienie

Tak samo jak w poprzednim sezonie dostali lanie w PL? Albo jak United dostało od nas lanie w FA Cup?

@Hmmmmmm Arsenal to sezon konia ma już 2 rok z rzędu. Po drugie nie z United to nie przypadek bo na 3 mecze jakie graliśmy dwa razy nie potrafiliśmy wygrać a w FA Cupie to się za przeproszeniem zesraliśmy.

Także z tym czy ich tak rozjedziemy w PL to bym się wstrzymał.

8 polubień

Szacunek dla was chłopaki że wam się jeszcze chce męczyć z tymi właścicielami i transferami. Polecam na czas okienka nawet się nie interesować działaniami klubu, ja tak robię i czuję się o wiele zdrowszy…

2 polubienia

chyba tak zrobię bo brak dzialan mnie strasznie irytuje

1 polubienie

Zasłona dymna, 3 transfery są pewne jak w banku.

@dom23 Spytaj @PonuryGrabarz on wie najlepiej

które niby? xd bo na razie słychać zwykłe plotki

1 polubienie

nikt inny go nie chciał

Przy naszej malej iloeci transferow. To powrot do opcji kupowania mlodszych zawodnikow wydaje sie najrozsadniejsi. Jak odpala to mamy fajnych graczy za relatywnie male pieniadze. Albo jest szansa sprzedac z zyskiem.
Jak nie wypala to straty nie beda takie bolesne.
Kazdy chce kogos super, ale po tylu latach wiadomo, ze my prawie takich transferow nie robimy, wiec to jest myslenie zyczeniowe.

1 polubienie


Klopp to nic, ten to dopiero się przywiązuje do zawodników. Chyba że Jurek wiedział że jak kogoś odda to zostaje z niczym

Nie no wiadomo że ironia

2 polubienia

Czytam to od czasu jak kupiliśmy Van Dijka, Alliego i Fabinho za kase z Coutinho… Co roku latem są te same teksty. My w ogóle nie potrzebujemy wzmocnień, ciągle mamy, świetny młody skład, nie ma na rynku piłkarzy którzy wzmocnić by mogli kadrę…Potem w sezonie brakuje nam tych kilku nowych do większej rotacji w razie W…

2 polubienia