Rozważania transferowe (dyskusja)

Piszesz to mając na uwadzę iż nie ma Jurgena Kloppa, nie zrobiliśmy żadnego tramsferu, inne drużyny się zwmacniają a trzem podstawowym zawodniką kończą się kontrakty.

2 polubienia

Spokojnie, jak nikogo nie kupimy i do grudnia będziemy poza top 4 to pójdzie info, że na następne lato będzie mocna przebudowa i każdy wyznawca FSG łyknie.

1 polubienie

Ja nie za bardzo rozumiem czemu Edwards jest ciągle przywoływany w kontekście transferów. On się tym nie zajmuje i zajmować nie będzie.

2 polubienia

kojarze na szybko moyesa któremu w ostatniej chwili kupione Felliniego. Z tym że wtedy premier league nie była tak wymagajaca to raz, dwa Moyes przejął mistrza kraju (wiem że liderzy byli strzy i jechali na oparach, ale nasi to też nie młodzieńcy) i 3 mimo wszystko Moyes znał ligę jak własną kieszeń. Widział jak to jest grać zimę bez przerwy i czego spodziewać się z jakim sędzia, stadionem, drużyna przeciwna czy graczem. Z perspektywy kibica być może to nieistotne, ale czuję że dla managerów może być bardzo.
Bez 2-3 transferów będziemy się bić do końca o 4

1 polubienie

A bierzesz pod uwagę, że Liverpool na Święta może być liderem? Czy rozpatrujesz tylko negatywne scenariusze?

@bespin tak, jestem spokojny przed startem sezonu.

@AquerdationLFC bezpośrednio już się tym nie zajmuje, ale Hughes mu podlega i naprawdę sądzisz, że Edek nic tam nie robi? Jako szef całego segmentu do piłki musi brać w tym udział. On trzyma tych wszystkich dyrektorów za jaja i to on jest odpowiedzialny za wyniki tego segmentu czy tam działu.

To tak jakby w firmie pracownicy robili projekty bez wiedzy i udziału szefa.

@bespin no i w porządku. To twoja opinia i masz do niej prawo.

1 polubienie

No i?

Jest dyrektorem zarządzającym/generalnym. Ma całą masę innych zajęć, aniżeli doglądanie kogo ściągnie Hughes. Jego może interesować co najwyżej kwestia finansowa i spięcia tego wszystkiego, aniżeli to czy ściągniemy piłkarza A czy B.

1 polubienie

Gdyby nadal menadzerem był Jurgen Klopp i przy tym korzystnym kalendarzu nie wykluczałbym iż Liverppol mógłby być na świeta liderem.
Natomiast na dzień dzisiejszy według mnie nie ma takiej opcji.

Ja osobiście jestem pozytywnie nastawiony na nowy sezon. Większość pisze, że nie ma już Kloppa, ale prawda jest taka, na przestrzeni ostatnich 2 sezonów Klopp się pogubił i nie był już tak dobry. Grał niezbalansowanym systemem, szczególnie widać to było w defensywie. A Klopp i Lijnders zarządzający rekrutacją to porażka.

Zmiana trenera, a przede wszystkim powstanie nowych struktur wyjdzie nam na dobre. Obecny układ jest o wiele lepszy niż sam Jurgen zarządzający całym klubem.

Jeśli chodzi o ludzi odpowiedzialnych za rekrutację, to Edwards zarządza klubem i to on ma decydujący głos w kwestii transferów, kontraktów, zatrudnień itp. Hughes zajmuje się codziennymi operacjami. Nie rozumiem płaczu na brak transferów. Hughes sam mówił, że będziemy działać w sierpniu.

3 polubienia

FSG ma w dupie nawet klub z własnego miasta i są tam znienawidzeni, ostatnio czytałem dyskusje amerykanów na reddicie o potencjalnym przejeciu przez FSG jakiegoś klubu z MLS i wszyscy tam błagali żeby te pijawki ich nie kupiły.

To jedynie kibice z Liverpoolu są na tyle naiwni żeby dadej wierzyć w dobre intencje tych ludzi, z kazdego innego klubu PL, FSG zostałoby wywiezione na noszach.
No ale czego sie spodziewac po ludziach ktorzy nieironicznie wywieszają flagi ZSRR na trybunach i zapraszaja do siebie uchodzcow z palestyny

6 polubień

Mój błąd. Chociaż o odrzuceniu oferty z Marsylii pisał Romano, więc albo taką decyzję podjął Slot albo Edwards/Hughes

https://x.com/AnfieldEdition/status/1818256381448683841?t=Tag35G6vpBVdN1RGMTKTkQ&s=19

Źródło średnie ale pod dyskusję można wrzucić. Ktoś kojarzy go z Serie A?

https://x.com/AnfieldEdition/status/1818000526031589689?t=gp61qQpnRF6vQnM327wiXw&s=19

Ktoś wie co się stało z ponad 100 milionami funtów, które Liverpool w sierpniu 2023 roku rzekomo zaoferował Brighton za Caicedo? 10% z tego poszło na Endo, ale co z resztą? Mamy Sasina w klubie, że kasa wyparowała?

2 polubienia

Tej kasy tak naprawdę nigdy nie było

2 polubienia

The only club in Europe’s top 5 leagues to have not made a single signing this summer is…

Liverpool. :eyes:

The signings are coming soon, anyway! :slightly_smiling_face:

Jestesmy w czyms najlepsi :slight_smile:
A tak na serio to spokojnie , beda transfery.

Połowa została zmarnowana na Endo + Gravenbercha.

To jest kłamstwo.

2 polubienia

pobrane (1)

13 polubień

Henry niechcacy kliknął “wyślij ofertę”, kiedy robili sobie żarty na imprezie firmowej.

4 polubienia

Przywiązuje? Slot po prostu wie że nikogo nie dostanie. Chce osiągnąć coś w tym klubie, więc głupi by był gdyby pozbył się zawodnika z już i tak wąskiego składu.

5 polubień

Skład jest na tyle wąski faktycznie, że tutaj należy dodawać a nie jeszcze odejmować zawodników.