Rozważania transferowe (dyskusja)

Ma być fatalistycznie? Ma być żałośnie? Mamy wychodzić na Dziadów i nieudaczników? To nie przeszkadzaj koledze. On ma swój cel. Nie wchodzi spekulować tylko wyśmiewać LFC bez względu na doniesienia :sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

Warto zaznaczyć, że Ornstein to w zasadzie tier 1 dla całej PL od jakiegoś czasu.

Generalnie w tym momencie Joyce, Ornstein oraz często Bascombe to jedyne sensowne opcje dla nas.

Pearce to raczej taki komunikator bez większego ładu i składu.

Generalnie wszystko co wychodzi poza tych ludzi to przysłowiowe deluzje, wymysły, bardzo często kłamstwa i click baity.

Ja strzelam, że Ederson

Wytypowaną a nie zaklepaną. Spora różnica.

Ja stawiam na Edersona.

1 polubienie

Przynajmniej “biedna Chelsea” nie wie kogo nam podkupić, dzięki dobrej zasłonie. Nic się tak naprawdę nie przedziera do prasy i wszystko to są spekulacje.

Ja mam wrażenie, że to będzie bardzo przyzwoity transfer. Szkoda, że tak długo musieliśmy czekać.

No najwyższy czas, miło przeczytać pozytywne info odnośnie DM’a, oby to była prawda. Z miejsca posypuje głowę popiołem, o ile nie będzie to ktoś pokroju Endo :slight_smile:

Coś mi się wydaje to zbyt oczywiste, byłoby fajnie, ale myślę że będziemy bardziej zaskoczeni

Zubi moim zdaniem ma więcej sensu, niż Ederson, ale on ponoć mocno związany z krajem Basków. Niemniej ostatni transfer Sucica może wskazywać, że Sociedad pogodził się z odejściem.

Z obu jednak będę zadowolony.

Jest jeszcze tak nieoczywista opcja jak Florentino Luis.

Sucic wygląda bardziej jako zastępstwo dla Merino niż Zubiego. Zobaczymy

A może?

Pearce kiedyś był mega dobrym źródłem. Potem coś mu przeskoczyło i zaczął pisać jak tuba propagandowa xD

Też go bardzo chciałem ale po prawdzie czy on by się nadał u Slota?

W sumie, jeżeli faktycznie 6 jest blisko, to Endo może odchodzić, bo w jego miejsce czyli rotacyjnego zawodnika wskoczy Bajcetic, i to ma sens. Pytanie tylko jakiej jakości będzie to zawodnik. Niech rzucą na kogoś konkretnego i jedziemy. Jeżeli będzie to top zawodnik to możemy tylko z nim kończyć te okienko.

2 polubienia

a co myślicie Mbuemo jako o następcy Salaha?

Tyle, żeby komitet transferowy o nim nie myślał.

2 polubienia

W czym Mbuemo miałby zastąpić Salaha? Bo chyba nie mówimy o grze w piłkę? Chodzi o parzystą ilość ludzi do klubowego zespołu Pong ponga?

9 polubień

Jak już sobie tak wybiegamy w przyszłość i rzucamy nazwiskami kto mogłby przyjsc na 6, a kto nie + niemalże wiemy, że ktos przyjdzie to moim faworytem jest Ederson (biorąc pod uwagę relację prawdopodobieństwo do moich "marzeń)

Ale takim zupełnie tier 1 rozwiązaniem byłby wg mnie Vitinha :slight_smile:

Jeszcze się okaże, że po Andre wrócimy xD

Nie wiem jak można dojść do podobnych wniosków cokolwiek interesując się tym klubem. Tak samo ci do Ugarde.

Mbuemo wygląda na silnego chłopa, a Slot podobno się jara rekonstrukcjami historycznymi

On się przestał łapać do pierwszego składu chyba bo mało minut ma od zimy.

To są wszystko spekulacje. Znając naszą politykę transferową, to spodziewałbym się prędzej kogoś w przedziale wiekowym 20-23 niż 24-27. Alan Varela pasuje najlepiej w tym przypadku z sensownych (w miarę silnych) opcji.

Trzeba czekać.

A Ugarte z tego co widać, to jest do kupienia, tyle, że za “odpowiednią” kwotę. Ciekawe jakie pieniądze tam wchodziły w grę, że MU odpuściło. Czy wydali już kase na Yoro i więcej nie mają, czy PSG na głowę upadło z wyceną?

Nigdy nie rozumiałem tego jarania się Andre. Nic tam nie pokazywał w Brazylii.

Taa, fakty są takie, że najczęściej sięgamy po zawodników 24+. I nie chodzi o wiek czy kwotę a o profil zawodnika, którego potrzebujemy.
Wystarczyło obejrzeć 10 minut jakiegokolwiek z dotyczasowych sparingów by wiedzieć, że Ederson czy Ugarte nie mają racji bytu. Nie mówię, że to źli zawodnicy, ale ich profil zwyczajnie nie pasuje do Slotballa.