Rozważania transferowe (dyskusja)

Kto by się spodziewał, a to ja ponoć marudzę, a on jest młody i z Argentyny i przystojny, czy cos :stuck_out_tongue:

niech gra jak tam chce, może być połączeniem Makalele i Xabiego Alonso lub grać jak Roy Keane, zrozumcie w końcu że ten gracz który zostanie naszym nowym DM niech ma taki styl jak pasuje Slotowi, to nie istotne. Ważne że to musi być gracz na poziomie zbliżonym do Rice i Rodriego żebyśmy walczyli o mistrzostwo i LM. I teraz pytanie czy ktoś taki jest na rynku bo wydaje się że przespaliśmy przez ostatnie 3 okienka wszystkich DM którzy byli na światowym poziomie i zostało kilku średniaków jak Ederon, Varela (żaden zakup z ligi portugalskiej się nam nie udał) i Wharton z CP. Dlatego pewnie nie ma jeszcze transferów bo nie ma opcji na rynku i kupimy średniaka.

Czyli mamy kryzys „6” i kryzys „9”, przypadek?

1 polubienie

I bardzo dobrze. Tak powinno być.

2 polubienia

Kogo masz na myśli? Był transfer Rice, był Caicedo, był Ugarte który znowu jest dostępny. Gdzie szli ci ŚPD o których piszesz?

2 polubienia

Czerwone Diabły” nie chcą zapłacić kwoty proponowanej przez PSG w wysokości 60 milionów euro, więc skupią się teraz na innych celach transferowych w linii pomocy.

Cena niby znana…

Kilka opcji podają.

Na oficjalne doniesienia pewnie poczekamy z pare dni o kogo chodzi więc może z mojej strony taka ankieta.

Liverpool spróbuje sprowadzić No. 6 w osobie

  • Zubimendi
  • Ederson
  • Ugarte
  • Frendrup
  • Varela
  • Kimmich
  • Berge
  • Hjulmand
0 głosujących

Wydaje mi się, że to chyba najpopularniejsze z przewijających się opcji

1 polubienie

70 mln. W Portugalii nigdy tanio nie było.

A jeśli chodzi o Berge:

Może się szybko przedawnić.

Zubimendi podobnie jak Ugarte - 60 baniek.

Zarówno Bayern jak i MU mają lepszych piłkarzy na te pozycje od nas. Casemiro mimo zjazdu nadal wciąga wiadomo czym każdego z naszych. O Kimmichu, nie wspomnę. Dlatego powinniśmy wydać takie pieniądze bo taki piłkarz jest nam NIEZBĘDNY.

3 polubienia

Pewnemu Gruzinowi podoba się idea dołączenia do Liverpoolu:

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1820825835084870010

Jeśli dołączy i pójdzie na wypożyczenie, to chce mieć gwarancję numeru 1:

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1820827594960355782

2 polubienia

Głosuje na sympatycznego Baska z Sociedad bo tylko o nim nie było plotek. No i dla mnie to top DM który jest dostępny.

Profilem trochę przypomina Xabiego za którym tęsknię.

4 polubienia

jeżeli pytanie brzmi kogo spróbuje ściągnąć Liverpool to pewnie Berge lub Hjulmand, kogo bym widział Zubimendi

image

1 polubienie

no wszędzie tylko nie do nas , od czasu starań o Tchoumeniego, chcemy nowego DM, kluby zmieniali tym czasie oprócz francuza Rice, Caicedo, Ugarte, Bruno, Casemiro, Joao Neves, Daglas Louiz, Kamara, Onana, Enzo Fernández a nas było stać tylko na Endo.

2 polubienia

Berge to jakiś nieśmieszny żart xd Kimmich na 100% odpada. Frendrupa i Hjulmanda nie znam, nigdy ich nie widziałem. Co do reszty, to zobaczymy, Zubi chyba odpada ze względu na niechęć przenosin z Hiszpanii.

Ciekawe ile pieniędzy byłoby potrzebne żeby zabić w Zubimendim jego lojalność do Sociedad. Martin biorąc pod uwagę jakie podobno preferencje co do pozycji dma ma Slot, wydaje się być chyba najlepszą opcją. Ja jednak stawiam na Edersona bądź kogoś zupełnie nieoczywistego za małe pieniądze.

Kurde szkoda bardzo na niego liczyłem, prawie tak samo jak na tego gruzińskiego bramkarza ( efekt będzie zresztą taki sam)
Ps. Nie będzie tu żadnego Zubimemdiego

Mbappe, Rodrygo czy Bastoni też tu pasują i również ich tu nie będzie

4 polubienia

Zubimendi:

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1820849636673732633

Dlaczego? On pasuje do Liverpoolu, jak tata w mamę.

2 polubienia

Zagłosowało prawie 100 osób. Pierwsza dwójka zdecydowanie zyskała przewagę nad resztą. Można więc śmiało założyć, że forum najbardziej liczy na/ przewiduje przybycie Zubimendiego albo Edersona.

Strony do porównywania statystyk są bardzo powierzchowne i w żadnym razie nie mogą zastąpić profesjonalnych źródeł jakimi posługują się kluby. Warto jednak spojrzeć na takie pobieżne porównanie obu panów: