Rozważania transferowe (dyskusja)


jak dodamy MAcce i Endo to wyjdzie na to, że Macca zjada wszystkich na śniadanie, a Endo w sumie wygląda wyraźnie lepiej od pozostałej dwójki :smiley:

W ramach ciekawostki:

Most times dribbled past in the Premier League last season:

Generalnie Mac był tyczką wraz z Trentem :>

1 polubienie

Spójrz sobie na system w jakim grają. Ile razy TAA czy Macca byli mijani bo leciał na nich rozpędzony gościu bo miał mnóstwo miejsca? Graliśmy bardzo ryzykownie i tyle.

no tak @adamne
TAA miał taką rolę, że naprawdę ciągle gdzie się nie odwrócił to dupa z tyłu :smiley: dawało nam to wiele ale też zabierało całkiem niemało.

No i zawsze lecieli akurat na Trenta albo Macca a nigdy na Robbo albo nawet tego nieszczęsnego Wataru? Prawda jest taka że obaj nie bronią zbyt dobrze i dlatego powinni grać wyżej gdzie większy z nich pożytek a za nimi DM/RB z prawdziwego zdarzenia, którzy potrafią też odebrać piłkę a potem rozpocząć akcję ofensywną.

@scorpionlfc5 Oj chyba nie bez powodu klub chce się go pozbyć, jego historia kontuzji w ostatnim sezonie wygląda nieciekawie.

1 polubienie

Manu Kone został zaoferowany Liverpoolowi

Kurde, mam flashbacki z 2023
image

8 polubień

„Nasz” niedoszły duet Kone & Thuram. Chyba już lepiej, że Graven do nas dołączył zamiast tej dwójki.

Chociaż Kone gdyby miał lepsze zdrowie to byłby całkiem spoko uzupełnieniem składu.

image


To raczej nie ma możliwości, że nie kupimy 6tki

Jedna z najlepszych obecnie opcji do wyboru. Tani, mała tygodniówka, mało znane nazwisko, więc niewielka konkurencja. 90 procent celności podań przy 2500 prób. Porównanie do najlepszego obecnie pomocnika nie wygląda tak źle.

Dajcie spokój z tymi wynalazkami ze Stuttgartu

2 polubienia

Czy ja wiem czy Rodri to tak małe znane nazwisko…

Nie ma co Liverpool by mnie pozytywnie zaskoczył jakby go ściągnęli w tym okienku.

4 polubienia

No to o nim pisałem wcześniej że to taki transfer w stylu Liv. Liczbami się broni ale kibice będą rozczarowani. Nawet w naszej ankiecie powyżej się nie znalazł co świadczy że nikt tutaj nie bierze na poważnie tego zawodnika, a może warto? :slight_smile:


Czyli wychodzi na to że w tym okienku byłby to tylko DM. Wolę klasowego DM niż zawodników pokroju Endo na CB, DM i skrzydle.

1 polubienie

Wszyscy wokół się wzmacniają oprócz (chelsea)potężne nazwiska a my jak zawsze pierdzielimy się w półśrodki zamiast porządnie zabezpieczyć tą 6 na najbliższe lata i interesujemy się gościami wartymi 20 milionów,ja nie mówię,że cena świadczy o gościu ale w nowoczesnym futbolu ta pozycja jest cholernie ważna a Rice czy Rodri wynoszą swoje drużyny na kosmiczny poziom dzięki ich umiejętnościom czego serdeczny chłopak ze Stuttgartu nam raczej nie daje,zresztą na tą pozycję wysarczy nam jeden walczak :jp:

Dokładnie, niech będzie to piłkarz pokroju Salaha, Mane czy Fabinho gdy przychodzili do nas. Jeden konkretny piłkarz do 1 składu, który z miejsca wniesie nas na wyższy poziom w linii pomocy. Aż się wyobraźnia załącza gdy się pomyśli o trójce w środku pola; Klasowy DM- MacAllister oraz na 10 Szobo.
Do tego jako zmiennicy Bajcetic, Elliott, Jones, Gravenberch.

1 polubienie

Dokładnie DM to jest kręgosłup każdej drużyny. Bez dobrego DM nie ma dobrej drużyny. Potrzebujemy kogoś kto nie będzie bał się wyprowadzić piłkę z pressingu i przekazać ją wyżej. Japończyk gra bardzo defensywnie, nie szuka długich otwierających zagrań lub podań które otwierałyby przestrzeń kolegom. Bez Rodriego city nie funkcjonuje jak city, a z endo Liverpool nie funkcjonuje jak za Fabinho

1 polubienie

Podczas poprzedniego okresu gdy Edwarda był DS to Liverpool głównie kupował zawodników którzy z miejsca wchodzili do pierwszej 11. Oczywiście zdarzały się też mniejsze transfery jak Shaq, Milner czy Matip. Ale jeśli było trzeba wzmocnić skład to szli po konkretne nazwiska i myślę że tutaj znowu będzie to samo. Nie wierzę w żadnego zawodnika no name typu ten koleś z Stuttgartu czy inny Sander Berge. Zubimendi, de Jong albo nikt. No chyba że tam jest jeszcze inny klasowy DM o którym zapomniałem.

Myślę podobnie jak koledzy ze będzie to nieoczywisty wybór i zaryzykował bym że celujemy wysoko w kogoś z Madrytu :star_struck:

MU przerzuca zainteresowanie na Fofanę.

Kimmich chce zostać w Bayernie.