Rozważania transferowe (dyskusja)

Nawet? Barcelonę olało wielu zawodników, bo po prostu nie są ścisłym topem xD.

Szkoda. Bardzo szkoda.

Do twarzy mu w czerwonym. Oby dyskutowane już były tylko sprawy kontraktowe, bo jeśli są na etapie przekonania go do zmienienia Hiszpanii na Anglię, może być problem.

Ja uważam, że już jest praktycznie klepnięty. Z „nową-starą” władzą transferową wątpię żeby wyszło takie info bez pewności, że się uda.

5 polubień

Od ilości kreatywności w naszym potencjalnym środku pola, będą groziły niekontrolowane erekcje. Generalnie chłopu chyba bliżej do maestro a nie do destruktora.

1 polubienie

Zachęcam do wstrzymania koni, żeby potem nie było rozczarowań :slight_smile:

4 polubienia

Dokładnie z tym otwieraniem szampanów to bym się wstrzymał… to że jest info że LFC idzie po Zubiego, wcale nie oznacza że po niego dojdzie :wink: Caicedo też już wszyscy witaliśmy, a wyszło jak wyszło, zreszta ilu już było takich historii. :sweat_smile:

1 polubienie

Zubimendi będzie ciężkim orzechem w negocjacjach. To nie jest pustak któremu wystarczy zaświecić dobrą pensją.

Ciężki egzamin przed Hughesem i Edwardsem. Jak sie uda to chapeu bas.

1 polubienie

Też mi się tak wydaje, dodatkowo Hughes zna się z jego agentem wiec na co mu niszczyć relację jaka zbudowali. Dodatkowo, każdy podaje arsenal, że ich odrzucił. A czy czasem Sociedad nie grali w LM w zeszłym sezonie i on chciał zagrać z nimi w tych rozgrywkach? A może też to Rice był nr 1 dla arsenalu rok temu a nie on? Zobaczymy, ale wygląda na to, że obie strony są zainteresowane tym transferem.
Kolejnej takiej wizerunkowej wtopy nie zniosę…

2 polubienia

jedynym plusem jest to że nie jest dogadany z innym klubem, jak to miało miejsce z caicedo. myślę że mamy więcej do zaoferowania sportowo od sociedad, więc niech to się uda i wszyscy będziemy zadowoleni

Tak pomyslalem zeby to czasani nie był taki numer jak z Caicedo.
FSG idzie po Martina , zakladajac z góry ze nie przejdzie do nas. Wczesniej odmowil Arsenalowi i Barcelonie.
Juz widze te tlunaczenie , Chcielisny ale zawodnik nie chcial a teraz jest juz za pozno na sciagniencie innego defensywnego pomocnika,

1 polubienie

Co by nie mówić to pasuje mu czerwona koszulka, jak to go nie przekona to chyba jest ślepy :slight_smile:

1 polubienie

Widzę, że już niektórzy próbują podpiąć transfer Zubimediego pod “PR ruch FSG”. Pewnie nadal nie znacie znaczenia tego wyrażenia.

1 polubienie

Ciekawa sytuacja. Wcześniej nie dopuszczaliśmy żadnych informacji do mediów, ewentualnie z opóźnieniem (zapewne celowym). Dziwnym byłoby teraz danie informacji dziennikarzom, gdybyśmy musieli jeszcze przekonać zawodnika. Moim zdaniem albo już się z nim dogadaliśmy i próbujemy wynegocjować lepsze warunki zapłaty (zamiast jednorazowej klauzuli), albo to zasłona. Stawiałbym na 1 opcję.

5 polubień

Moim zdaniem facet jest już klepniete.
Nie mam naszych za debili. Wątpię żeby dali cynk tier1 dziennikarza o transferze gościa który odmawiał tuza. Moja ocena jest taka że zostaly detale a Martin poprzez swojego agenta dal zielone światło i teraz dogadujemy detale finansowe i formę płatności z Realem. Oby

2 polubienia

Myślę, że nikomu byłoby na rękę dawać cynki dziennikarzom.

Informacja mogła wydostać się od dziennikarzy z drugiej strony, bądź od Realu Sociedad.

Źródło jest nieznane.
Gdybym ja cokolwiek negocjował, to w idealnym świecie dziennikarze dowiadują się informacji w momencie podpisania kontraktu.

2 polubienia

Wygląda na podobną sytuację jak z Caicedo. Nie wiem czemu idą właśnie po niego, wiedząc, Ugarte jest do zgarnięcia za te same pieniądze i do tego młodszy.

1 polubienie

Strzelam w ciemno że jedyne co ich łączy to pozycja na boisku.

6 polubień

Może dlatego, że Ugarte to zupełnie inny profil i mniej pasuje do stylu Slota?

2 polubienia

Nie ma opcji, żeby klub puścił info do Joyca i Ornsteina bez pewności, że są dogadani z zawodnikiem. Będzie oficjalne ogłoszenie najpóźniej do końca tygodnia.

@scorpionlfc5 rozumiem obawy, ale co ty w ogóle porównujesz? Przy transferze Caicedo mieliśmy sympatycznego dziadka z Niemiec, a teraz przy stole siedzą wytrawni gracze.

Spokojnie.

1 polubienie

Jeszcze tylko brakuje oferty od Chelsea do pełnego zatoczenia koła.

4 polubienia