Rozważania transferowe (dyskusja)

A wiesz, że z Caicedo to Lfc chciał się wmieszać i podebrać go? Oni rozmawiali ze sobą praktycznie od początku okienka, i po prostu zostaliśmy wciągnięci w to przez agentów zawodnika…

1 polubienie

Pozostaje tylko czekać na rozstrzygnięcie. Ale jeśli to się uda to masterclass Hughesa i Edwardsa. Po takiej zagrywce mam nadzieję że już wszyscy na dłuższy czas odpuszczą sobie ich krytykę.

1 polubienie

To bardziej przypomina transfer Szobo niż Caicedo. Też staraliśmy się zmniejszyć opłatę i dopiero przy deadline obowiązywania klauzuli po prostu ją wpłaciliśmy. Z Zubimendim będzie mam nadzieję podobnie. W sensie, że będzie nasz.

1 polubienie

Chyba trzeba będzie przeprosić wujka sknerusa

Jak Szoboszlaia kupiliśmy 2 lipca 2023, na początku okienka to jaki deadline tam był?

deadline wygaśnięcia klauzuli, o ile mnie pamięć nie myli

4 polubienia

1 polubienie

Z tym Zubimendim to jest jakaś głupota. Ładujemy się w kolejną sagę. Śledzę to cały czas.

Sytuacja wygląda tak:

  1. My dopiero badamy możliwości kupna.
  2. Zawodnik już odmówił Arsenalowi i Barcelonie (prawdopodobnie w ogóle go nie interesuje przeprowadzka).
  3. Sociedad nie zejdzie poniżej klauzuli i trzeba ją wpłacić w całości od razu.
2 polubienia

Klauzula to pikuś, najgorzej bedzie go przekonać na przeprowadzkę.

1 polubienie

To tak jak z Caicedo. Tylko, że tamten miał później “second thoughts”.

Kadra seniorów Arne Slota jest obecnie „pełna”, a do Premier League musi zarejestrować się 25 zawodników w starszym wieku. Właśnie dlatego klub jest bardziej otwarty na oferty takich zawodników jak Tyler Morton, Owen Beck, Sepp Van den Berg, Fabio Carvalho i Wataru Endo tego lata.

Trzeba będzie kogoś sprzedać na 100%.

Możesz tłumaczyć w nieskończoność a i tak pojawią się tacy, którzy będą chcieli Ugarte czy Edersona czyli zawodników, którzy w ogóle nie pasują do koncepcji Slota.
Zubimendi, Valera ewentualnie jakiś Siller.

2 polubienia

Czas pokaże, czy Zubimendi przeniesie się do Liverpoolu tego lata. Dał jasno do zrozumienia, że ​​jest szczęśliwy, że pozostaje w klubie z dzieciństwa przez kolejny sezon i jak dotąd inne strony nie odwróciły jego uwagi.

Podczas Euro powiedział El Diario Vasco: „Gdzie będę grał w przyszłym sezonie? Będę w Realu Sociedad. Mam kontrakt z Realem Sociedad i tam czuję się najbardziej komfortowo.

Mi to wygląda na kolejny scam FSG.

5 polubień

A co miał powiedzieć? Jeszcze nie widziałem, żeby jakiś zawodnik otwarcie mówił o przenosinach i robił sobie zły pijar.

Fajna opis profilu zawodnika.

Dokładnie, Zubimendi/Varela to gracze o profilu, którego potrzebujemy. Taki Ugarte czy Ederson byliby nieźli, ale zdecydowanie lepiej kupić zawodnika, który idealnie wpasuje się do składu.

1 polubienie

Dajcie już spokój z takimi rozkminami, każdy z tej czwórki w miejsce Endo to jest mega progres i tyle

Czterech, jeszcze Kubo

Ugarte i Ederson to dobrzy zawodnicy i byliby świetni w drużynie Kloppa.

Osobiście mam nadzieję, że podpiszemy Zubimediego i zrobimy podwójny own na Arsenalu. Po pierwsze weźmiemy zawodnika, którego oni chcieli a po drugie mam nadzieję, że Sociedad wycofa sie z negocjacji ws. Merino. Wydaje się wątpliwe żeby Hiszpanie zdecydowali się na sprzedaż dwóch kluczowych zawodników w jednym okiemku. W zasadzie 3, bo ich najlepszy CB odszedł do Atetico.

1 polubienie

„Nigdy nie planowałem opuszczać Realu Sociedad. Zawsze to powtarzam. Kocham tu życie. Jestem tu bardzo szczęśliwy. Wartości klubu są takie same jak moje”.

I co z tego, że każdy z nich to będzie progress w porównaniu z Endo? Chyba lepiej kupić zawodnika, który idealnie wpasowuje się w styl gry zespołu, a nie byleby kogoś kupić.

1 polubienie