Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeśli Matip będzie chciał wrócić do reprezentacji i zagra w PNA to ja bym Nata zostawił do końca okna zimowego. Jak Joel wroci z PNA bez kontuzji to będzie można Philipsa oddać do WHU.

2 polubienia

Czy zgadzacie się z naszym kochanym José ?
Ciekawa opcja , wiadomo że to czyste spekulacje ale Liverpool by napewno na tym skorzystał jeżeli Puchar Narodów by się odbył . Zresztą to napastnik na lata.

Vlahović to idealny piłkarz dla Liverpoolu i ponoć Arsenal chce Go kupić, ale sam Serb nie jest zbyt optymistycznie nastawiony na drużynę z Londynu. Jest prawie pewnie, że odejdzie zimą. Gość wart każdy kasy, tylko Lewy strzelił w tym roku więcej bramek.

Nata trzeba pchnąć póki jest chętny na niego. Zawsze w zimie możemy ściągnąć z wypożyczenia Williamsa. Poziom ten sam, a dla niego zadana strata, bo w Swansea i tak siedzi na ławie

Wydaje mi się, że Nat osiągnął troszkę większy progres, ale to tylko moja opinia :wink:

1 polubienie

Phillips jest na tą chwilę lata świetlne przez Williamsem.

3 polubienia

Rhys Williams jest zbyt słaby na championship na ten moment. On nie powinien być zespole seniorskim LFC, nawet nie wiem czy to jest poziom premier league 2

1 polubienie

Ja czytałem ostatnio, że Viola chce go zostawić do lata i stawia zaporowe warunki jesli chodzi o transfer zimą. Latem będzie miał rok do końca kontraktu. Jeśli Salah nie przedłuży, to chyba jeden z kandydatów to zastąpienia (docelowo) Egipcjanina, choć ja tam zdecydowanie wolałbym dalej oglądać Mo

Jak nie dostanie obfitego kontraktu, to wstyd na całą Europę. Liczę na to, że Mo zostanie :wink:

Former England goalkeeper Paul Robinson:

“Raphinha would be the better option for Liverpool. He would fit straight into that front three. Bowen would give them a bit more defensive quality but that’s not to say Raphinha is afraid to do the work.”

“Raphinha is one of the best players I have seen at Elland Road. The likes of Mane and Jota are top level players. But I don’t think Raphinha is far off that. It will not be an easy deal to do though. It would cost Liverpool a lot. It would be an expensive one.”

[Liverpool Echo]

Klopp: Liverpool nie będzie kupował niezaszczepionych pilkarzy. Smiesznie to brzmi gdy Van Dijk i Fabinho nie moga grac bo maja covid a sa zaszczepieni dwoma dawkami

W obecnej sytuacji Liverpool nie wzmocni składu w styczniu.

Zgodnie z doniesieniami niemieckiego oddziału Sky Sport - Liverpool obok PSG jest faworytem do pozyskania Erlinga Haalanda w letnim okienku.

A jakiś link da radę?

Przecież jest napisane z jakiego…

1 polubienie

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nie ma szans :slight_smile:

Newsy o Hallandzie w LFC można puścić między fantazje. Nikt nie wyda na niego i na Raiole tylu milionow. Gdy czytam ile juz sobie wymyślają za samego Norwega, jakiej pensji oczekuje i jaka prowizje sobie życzy Raiola to włosy siwieją - przeciez na takie warunki to nawet Real Madryt się nie zgodzi. Czekam na newsy o Vlahoviciu.

Liverpool nie sprowadzi nikogo w styczniowym oknie transferowym. - potwierdza Pearce

SEB - 100% confirmed

3 polubienia

Liverpool nie sprowadzi nikogo wstyczniu
[Źródło: wszyscy jako tako myślący po letnim okienku]