Rozważania transferowe (dyskusja)

W LaLiga to sam zawodnik musi wpłacić pieniądze do LaLiga, żeby wykupić swój kontrakt. Do 2016 roku faktycznie gdy klub kupujący przekazywał zawodnikowi kasę na wykupienie kontraktu, to należało odprowadzić podatek dochodowy 48%, czyli to powiększało całą operację o prawie połowę. Jednak od 2016 te pieniądze nie podlegają opodatkowaniu - podejrzewam, że tu rozbija się tylko o kwestie wypłacenia całości kasy od razu. Liverpool chce w ratach, a RSSS chce całość

Ja znalazłem informację, że od 2016 kasa na wykup kontraktu nie podlega opodatkowaniu w wysokości 48%. Poza tym to nie podatek do LaLigi tylko normalnie do skarbówki

1 polubienie

Przecież mamy całą forumową listę. Kogoś innego weźmiemy i tyle. Za Ugarte PSG chce 60M też i tam by dram nie było. Albo tego Edersona, co ludzie głosowali. Jeszcze jest dużo czasu.

Super. Dzięki za wyjaśnienie tematu.

Już od tego ciągłego odświeżania x zobaczyłem fałszywe konto Orsteina i napis DONE IS DEAL i na chwilę serce stanęło XDDDD

To rzeczywiście będziemy mieli bombe :joy:

Sociedad jest zdesperowany. Próbują go przekonać ładnymi górami xd. Jeśli klub jest spokojny, my też powinniśmy.

Moim zdaniem tu macie potwierdzenie, że mit Cichego Edwardsa się zesral. Zapamiętajcie to zanim będziecie znowu o tym gadać Edwardsomaniacy. Bo właśnie przez brak tej cichości, ten transfer wygląda, jakby miał się zesrac. Nawet powinien, bo mam wrażenie, że nie dogadaliśmy sprawę, a puściliśmy w media licząc na przyspieszenie akcji, czy też może chcąc wywrzeć presję na klubie.

@Hmmmmmm rusz trochę mózgownica, nie puściłby jakby nie było dograne, ale puścił i nie jest dograne. W ogóle śledzisz logikę swojej wypowiedzi?

W ogóle długo pracują, jak to transfer rozchodzący się o klauzule.

1 polubienie

No to umknęła mi informacja u tej zmianie niestety nie umiem hiszpańskiego więc uznam ze masz rację. W takim razie to zmienia trochę optykę;) jednak trzeba być cierpliwym i liczyć że uda się przekonać Hiszpana

„Umowa zawarta”: Liverpool podobno właśnie zakończył transfer Martina Zubimendiego – Pedro Almeida

Pokrętna logika. Może i zawodnik chce odejść, ale my najprawdopodobniej nie chcemy płacić 60 mln jednorazowo i staramy się rozbić płatność na raty.

Jesli zawodnik chce zmienić klub, to Liverpool ma wszystkie asy w ręce. Musi uruchomić klauzulę i nie patrzeć na to co chce RSSS

Oj loczku, loczku…

Klub nie puściłby info, gdyby coś nie było dograne. Nad tym transferem pewnie już od początku okienka było pracowane, ale coś musiało się zesrać w ostatnich 24 godzinach.

@Loku64 z nas dwóch ktoś nie rusza mózgiem, ale na pewno nie ja. Klub był pewny transferu, było dograne i się zesrało przed metą.

Za szybko wyszło info o transferze. Niestety wydaje mi sie ze temat upadnie za chwile. Mam zle przeczucia

1 polubienie

Bardzo dobrze, że próbują rozbić cenę na raty. Jeśli się nie uda z pewnością uruchomią klauzulę.

Nie sądzę, aby coś się stało. Po prostu Sociedad się łapie brzytwy, bo chcą go zatrzymać.

3 polubienia

Czyli skoro się zesrało, to znaczy że nie było dograne

1 polubienie

Spoko, że mamy forumowa listę. Na pewno bardzo się przyda. XD

1 polubienie


jeżeli transfer Zubiego upadnie to zapamiętajmy ta GWIAZDA jest na sprzedaż

4 polubienia

No tak chybą że będą tacy skąpi że nie zapłacą 80 mln

Według doniesień, Liverpool ma zaplanowaną opcję rezerwową na wypadek niepowodzenia transferu gwiazdy Realu Sociedad, Martina Zubimendiego.

Football Insider twierdzi, że klub Premier League nawiązał kontakt z francuską gwiazdą Adrienem Rabiotem, który jest obecnie wolnym agentem po opuszczeniu Juventusu latem.

Klauzula wynosi 53M i nie będzie to żaden problem dla klubu.

1 polubienie

Dlaczego 80 mln skoro ma klauzulę 60?