Rozważania transferowe (dyskusja)

Tu pokazujesz, że jesteś fanatykiem FSG. Naprawdę to jest niczym religijny fanatyzm, polityczny, czy idolizowanie przesadne celebryty. Może kiedyś zmądrzejesz na tyle, żeby to zrozumieć

5 polubień

No to niech wpłaca i szybko dogadają piłkarza. Skoro cały świat wie, że negocjujemy i przeciągamy cały deal, to zaraz może wejść inny gracz do rozgrywki. A przecież panicznie uciekamy od wszelkich licytacji z innymi

Nie, przedstawiam ci tylko fakty. Ty sobie coś dopisujesz.

Czemu Wy się tak skupiacie na Sociedad jak dużo więcej wskazuje że to chłopak ma rozterki i sam chyba jeszcze nie wie jaką podejmie decyzję

2 polubienia

XD. Imagine krytykować politykę transferową Edwards’a. Czyli co, niech lepiej każdy na świecie zna nasze ruchy? Dzięki tej taktyce przekonaliśmy Zubimedi’ego do przyjścia i wystarczy wpłacić klazulę, a jeśli klub dalej tego nie zrobił, to znaczy, że jest pewny swego. Natomiast jeśli Hiszpan jednak zdecyduje się zostać, to będzie na to miała wpływ jego miłość do klubu. I nic na to nie poradzisz.

1 polubienie

dopuszczasz do siebie, że to może z winy Hughesa i Edwardsa się zesrało ?

Ale co przekonaliśmy go, ale nie przejdzie, to jak go przekonaliśmy. Ludzie uporządkujcie logikę, jaka się kierujecie.
Tam tylko płacisz cenę i rozmawiasz z zawodnikiem Nie ma filozofii, jeśli zawodnik byłby chętny.

2 polubienia

Nie no, jeśli przekonają go tymi górami i jedzeniem to nawet nie będzie mi żal, że transfer upadł.

1 polubienie

Czyli go przekonaliśmy

Czyli go nie przekonaliśmy
Jedno trzeba wybrać niestety

8 polubień

Skoro wyszło info od naszego tier1 to znaczy że Martin powiedział “tak” i teraz do gry wkroczył jego obecny klub i stara się go zatrzymać. Mam nadzieje że to słowny facet i za kilkanaście godzin pójdzie oficjalka.

1 polubienie

Ale umiesz czytać? Przekonaliśmy go i on chce tu przyjść. Co nie znaczy, że jak zwykły człowiek nie może zmienić zdania. Do momentu podpisania papierów, może się wycofać.

Tak

1 polubienie

XD ale to chce, czy nie chce ? To przekonaliśmy, czy nie ?

Zachowujesz się, jakbyś się dowiedział właśnie, że Święty Mikołaj nie jest prawdziwy.

@AleksanderFa ja tylko chciałem podkreślić, że ta mityczna cisza to bzdura. To zaczęliście na siłę bronić nie wiem czego. Moim zdaniem zaczęliśmy sie bawić w medialną otoczkę bez większego przygotowania, bo nagle się wszystko po weryfikacji wydaje trudne do dogrania. To nie jest transfer skomplikowany. Jakbyśmy byli dogadani z Martinem, to jest wtedy tylko formalność. Zaczęliśmy zapewne mieszać za bardzo i zmierza to raczej w jedną stronę

3 polubienia

Jak będzie słowny, to zostanie.

To może, nie kupujmy takiego gracza? Bo np. za rok znajdzie w sobie DNA Barcelony?

Ty się zachowujesz, jakby właśnie Ornstein lub Joyce napisali, że transfer nie wypalił. Na ten moment nic się nie zmienia. Klub chce negocjować warunki z Sociedad, a więc Hiszpan chce odejść (czyt. przekonaliśmy go do transferu). Sociedad próbuje go namówić na zostanie wystawiając go na okładkę składu na mecz towarzyski i promując góry.

1 polubienie

I w czym problem xD? To się go sprzeda.

1 polubienie

Arsenal dostał zielone światło na sfinalizowanie transferu Mikela Merino.

Następny mecz Sociedad po towarzyskim meczu z Union Berlin będzie meczem otwarcia La Liga z Rayo Vallecano. Tymczasem Martin Zubimendi, który był tematem rozmów z Liverpoolem, został włączony do składu hiszpańskiego klubu i ma nadzieję, że pozostanie.

Bo to jest Zubimendi Schrödingera. Jest jednocześnie w obu stanach, dopóki ktoś tego nie sprawdzi.

2 polubienia

Zubimendi prawdopodobnie bardzo chciał dołączyć do LFC, ale zobaczył proponowaną tygodniówkę w umowie i teraz zaczął się zastanawiać :wink:

1 polubienie

No to tym bardziej - wpłacmy klauzulę póki jest zainteresowany i nie czekajmy aż RSSS przekonanego do zmiany zdania.

Wg mnie klub nie chce płacić jednorazowo i tylko to nas blokuje przed finalizacja transferu

W sensie zobaczył 3x więcej niż ma teraz i pewnie nie wie co zrobi z taką kasą?

1 polubienie