Rozważania transferowe (dyskusja)

Ja jak ogladam Diaza to mi sie mozg gotuje i czasami probuje sobie wydlubac oczy. Tak dziala na mnie ten zawodnik ze swoim “stylem gry”.

1 polubienie

Inflacja swoje zrobiła.

Żadne grubo, tylko kasy nie było a teraz jest.

Nie chcę zaczynać tematu, bo wszyscy w euforii, ale mnie trochę martwi, że naszych przyszłościowych zawodników sprzedajemy młodych.

Diaz może się podobać, włączasz kompilacje to idealny zawodnik pod YT. Odpalisz jego mecz z City na Anfield i myślisz, że to jakiś Maradona regen, ale przy tym zniszczył mecz swoimi setkami XD

I bardzo dobrze, że sprzedajemy, większość młodych piłkarzy nie stanowi o sile drużyny, a o sile klubu bo są sprzedawani i jest obrót. Niestety może i się pokazali z dobrej strony to większość to nie jest poziom Liverpoolu. Jak dwóch, trzech piłkarzy na kilka lat wejdzie do regularnej kadry i tak jest dobrze. U nas od czasu Gerrarda do TAA praktycznie byłą pustka.

Bobby Clark akurat fajnie pograł. A Fábio Carvalho chciałbym zobaczyć na 10. To jest krótkowzroczne strasznie.

I Carvalho i Clark nadają się na sprzedanie. Słuszna decyzja.

Ciekawe czy Zubi tu w końcu trafi :joy:

1 polubienie

Zgadzam się. Po co ich trzymać? Jeżeli gralibyśmy w LE lub LKE to okej ale oprócz pierwszych rund kukuryku cup oraz Fa cup to nie ma kiedy ich sprawdzić

Kiedy i za kogo jak nie tak jak już napisałem w pierwszych rundach angielskich pucharów. Do niczego innego sie nie nadaja, a w innych klubach mogą odpalić bo taki clark ma potencjał a my zgarniemy ważną dla nas kasę


Życzę nam wszystkim oczywiście tego żeby Zubi przyszedł do nas ale chociaż tego żeby jutro ta saga się zakończyla i żeby podjął jakąkolwiek decyzję. 7 dni do startu ligi a my bez pozadnego DM

1 polubienie

Ja po woli godzę się z myślą, ze nie przyjdzie. Coś długo to wszystko trwa niestety

3 polubienia

Zostaliśmy zghostowani - tak to wszystko się skończy.

Nie no bardzo dobrze, że sprzedajemy moim zdaniem, Gomeza, Mortona jak najbardziej opchnąć.

Co do ciułania pieniędzy na klauzulę - nawet nie chce mi się komentować tej żenady

1 polubienie

Jutro powinniśmy ruszyć po Varele. Saga z Zubimendim już się ciągnie za długo. Po co nam grajek który może zaraz płakać za San Sebastian? Musimy przeć do przodu bez żadnym zbędnych uczuć / sentymentu.

1 polubienie

A skąd pewność ,że to on ciągle nie daje jakby zielonego światła? Może to Lfc z Sociedad nie mogą się dogadać co do rozłożenia płatności i stąd też czekanie. Lfc chce rozbić to na raty, Sociedad nie chce i stąd impas? Żeby nie było. Tylko rzucam domysł, tak samo jak Wy o tym, że to Zubimendi nie może się zdecydować i stąd opóźnienia.
Z tego co można wyczytać to jest kilka wersji. Jedna o własnie rozmowach między klubami, kolejna, że Zubi się waha. Inne, że jest zdecydowany na nas jednak Sociedad podjął próbę przekonania go do pozostania. Więc trzeba wyluzować z tym wszystkim.

9 polubień

Wyluzować? Tutaj?

Alisson się nie uśmiechnął do zdjęcia i już mu wróżono transfer z klubu i siano panikę, że jego czas nadszedł bo nie chce już dla nas grać :joy:

To chyba ostatnie co tutaj da się zobaczyć.

W poniedziałek wszystko będzie jasne, według tego co na ten moment wiemy.

3 polubienia

Pamiętajcie o tym, że w tym wątku dyskutujemy o potencjalnych transferach Liverpoolu, opierając się zarówno na źródłach, jak i własnych przemyśleniach.

Jeśli zaś chcemy podyskutować na tematy kompletnie oderwane od transferów, ale wciąż związane z Liverpoolem, to od tego jest wątek → Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu.

Większość osób o tym, jak najbardziej, pamięta, jednak wciąż kilku powtarzającym się userom zdarza się totalnie “odjeżdżać” od meritum. Pilnujcie tego, bo dziś musiałem dla porządku przenieść tam ponad 40 wpisów zupełnie niezwiązanych z tematem.

2 polubienia

Przecież po to powinna być akademia. Ma dostarczyć najbardziej uzdolnionych do pierwszego zespołu (TAA, Kelleher, Bajcetic), a tych mniej uzdolnionych wyszkolić, ograć na wypożyczeniach i tam wypromować, a potem opychać za sensowny hajs. Tak to powinno działać u nas.

1 polubienie

:rotating_light:(:full_moon:) | @FabrizioRomano via the Here We Go Podcast: Liverpool will insist for Martin Zubimendi’s signature in the coming hours.

Real Sociedad presented a new contract however, Liverpool’s proposal is much superior.:hourglass_flowing_sand::eyes:

5 polubień

Myślę że sprzedaż carvalho bardzo dobrym pomysłem jest. W Lipsku się odbił, w Hulk był dobry ale nie wymiatał. To Liverpool potrzebujemy graczy świetnych. Trzeba też pamiętać że dostał kilka tygodni i jak widać nie przekonał słota.
Co do Clarka to tu sytuacja jest inna bo to bardzo młody piłkarz, a potencjał pokazywał nie mały. Jednak nie wiemy wszystkiego i być może Bobby poprosił żeby iść do klubu gdzie będzie miał sporo szans na grę a my wpiszemy klauzulę odkupu

1 polubienie

Osobiście bardziej podobał mi się MacConnell.

Edit wybacz za tak krótką odpowiedź ale dopiero jedno oko miałem otwarte hahah wiesz co myślę, że w klubie kalibru Liverpoolu jednak trzeba czasem podejmować ciężkie dezycje. Oczywiście, że każdy chciałby wchodzących z buta do skłądu wychowanków. Jednakże jeśli chcemy zdobywać puchary, to takich chłopaków na każdą pozycję może być przewidzianych maksymalnie paru. Wraca po kontuzji Bajcetić, wrócił Morton, za pasem miejmy nadzieje transfer Zubimendiego, Endo, Gravenberch (specjalnie piszę o drugich wyborach) i MacConell. Kiedy ci chłopacy mają pograć?
Możliwe, że RB wyskoczyło z kompletnie przeszacowaną jak na ten moment propozycją transferową. Takich się nie odrzuca. Zwaszcza, że zawsze możemy spróbować chłopaka ściągnąć z powrotem, gdyby rozwinął się w naprawdę dobrego gracza, jak to teraz jest z Gordonem. Kieszenie go w głębokiej rezerwie nic nie da.

Każdy ma prawo do swojej obserwacji :slight_smile: mam nadzieję że to nie jest szukanie pieniędzy na siłę tylko po prostu odpowiednia ocena potencjału zawodnika tak jak to było w przypadkach ibe czy solankę(tak wiem że teraz dom to naprawdę dobry napadzior, ale w liv nie było by czasu na jego rozwój).
Mi u macconnella przeszkadzało że podczas dryblingu trzyma głowę w dół


Ciekawe czy zdążą jeszcze dwóch sprzedać do wieczora i czy to wystarczy na Hiszpana

No tak jeszcze ten Solanke, ciekawe czy Hughes był już wtedy dyrektorem Bournemouth bo jeśli tak to trzeba przyznać że zrobił wtedy robotę dla Liverpoolu

Myślę że my po sprzedaży Carvalho i transferze Solanke do Tottenhamu już mamy. Pewnie coś około 50 mln funtów było na transfery i z 20 na Zubiego max chcieliśmy wydać (jako 1 ratę oczywiście). A za wcześniej wymienioną dwójkę zgarnęliśmy już z 30 mln funtów także powinno wystarczyć na aktywację klauzuli.

3 polubienia