Rozważania transferowe (dyskusja)

Jak nie wplacamy klauzuli to jak sie ma decydowac albo nie decydowac??

Co ci da wpłacenie klauzuli, skoro zawodnik nie chce? Już to przerabialiśmy z Caicedo.

@roberthum co? Ja tylko wrzucam zrzuty.

@roberthum napisałem tak na podstawie doniesień.

Dajcie już spokój z tym Zubimendim. Chodźmy po Varele. Zawodnik równie dobry, 2 lata młodszy, tygodniówka niższa, a i pewnie rozłożą nam spłatę na raty. Mam nadzieję, że dłużej niż do poniedziałku nie będziemy się z Hiszpanem bujać.

Jak się to czyta, to można odnieść wrażenie, że kult Kloppa jest obowiązkowy jak jakaś religia.

2 polubienia

Ale panowie, póki gówno wiadomo czy to zawodnik chce/nie chce czy my nie chcemy wpłacić w całości klauzuli i próbujemy coś wynegocjować, to wstrzymajcie lejce. Nie zdziwię się, jak sam zawodnik chce i wywiera “jakąś” presję na klubie, ale sam klub nie chce go sprzedać i/lub zależy im bardziej na jednorazowej płatności i próbują go przekonać do zostania “trochę” większym kontraktem, który i tak wg wielu doniesień mocno przebijamy (kluby hiszpańskie poza Madrytem i Barceloną nie sypią tak groszem, jak nawet średniak angielski, dlatego wielu zawodników woli iść do angielskiego średniaka aniżeli nawet regularnie w Europie grającego klubu z Hiszpanii czy innego włoskiego/francuskiego/niemieckiego).

1 polubienie

(post usunięty przez autora)

Jeszcze dwa dni temu twierdziłeś, że Zubimendi jest przekonany do transferu. Czyżby jednak Edwards nie wykonał super hiper roboty?

E:

Nie bądź taki zdziwiony

Nie na podstawie doniesień, a na podstawie gównoplotek, które nijak nie mają sie do rzeczywistosci. Nie pierwszy raz zresztą

1 polubienie

Zostałeś jakimś administratorem, że takie teksty lecą? Co to w ogóle jest? Szanujmy się trochę.

Tak. Masz tyle innych rzeczy do roboty w życiu, że odpisujesz na każde ich posty.

5 polubień

(post usunięty przez autora)

1 polubienie

Że nikt w tym klubie nie wpadł pomysł żeby zamiast chwalić się , że będą transfery pogadać może z zawodnikiem czy jego agentem czy będzie chętny na przeprowadzkę, a w razie wątpliwości już kombinować konkretny plan B żeby tydzień przed startem ligi mieć ogarnięty skład.

Drugi rok z rzędu takie cyrki.

2 polubienia

Może być tak, że zawodnik chce, ale Sociedad nie będzie chciało rozbić klauzuli na raty. W takim przypadku sensownie byłoby iść do Porto po Varele. Przy okazji z Porto możnaby zrobic deal wymienny i dać np Phillipsa. A jak też nie Varela to jeszcze zostaje ten ziomek że Stuttgartu

To pisze ze swojego niskiego poziomu :joy:

1 polubienie

Tylko że klub ma gówno do gadania jeśli wplacimy klauzule. Niektorym się chyba wydaje, że planujemy płatnosc za ten transfer rozlozyc jak kredyt hipoteczny na 25 lat. Coś tam juz uciułalismy, a zaplata reszty nawet jesli wiązala by sie z kolejnym kredytowaniem czy to ze strony banku czy samego FSG chyba nie stanowilaby przeszkody nie do pokonania. Wiec problem wydaje sie byc tylko po stronie zawodnika.

To znowu wyglada na jakies żebranie pod sklepem żeby uzbierac na piwo, bo nikt juz nie chce pozyczyc ani dac.

1 polubienie

Ale tego nie wiemy, czy jest plan B. Zapewne jest.

Tak. Dołączyłem ale z zupełnie innych powodów. Słońce widocznie ci za mocno przygrzało i martwię się o Ciebie po prostu.

A całej przepychanki Klopp vs. Edwards w ogóle nie rozumiem. A trwa to już z 3 dzień w temacie spekulacji transferowych. To już moje spamowanie linkami z 5 Tieru było bardziej na temat, a była z tego awantura.

4 polubienia

Zawodnik chce, po prostu dalej sie targujemy o pare groszy. Jego niepewnosc wynika z tego że sami przeciągamy negocjacje z Sociedad przez co druga strona ma wiecej czasu na robienie wody z mózgu Zubimendiemu.

Myślę że klub nie zrezygnował z Zubimendiego tylko dlatego że wiedzą że mają dużą szansę na jego pozyskanie. 99% doniesień od tych wszystkich pseudo dziennikarzy-patoinfluencerów z Romano na czele nic nie wie i tylko powiela ten sam przekaz. Pewnie wszystko się rozbija o sposób płatności - Liverpool chce na raty gdzie Sociedad oferuje tylko przelew natychmiastowy. Na dzień dzisiejszy jestem pewny na 99% że on tutaj i tak trafi.

8 polubień

Jeśli ktoś myśli że wygramy 0:4 z Ipswich to jest mega optymistą

1 polubienie

Może macie rację, FSG nie ma pieniędzy żeby wyłozyc ze swoich te brakujace miliony, jednoczesnie ma zablokowaną linię kredytową w banku bo już za dużo pożyczyli i stracili wiarygodnosc, albo nie mają aktywów żeby zabezpieczyć kredytowanie, dlatego chcą rozlożyc platnosc na minimum 10 lat albo nawet 20.
Albo za wyrózniającego się zawodnika na pozycję która paląco wymaga wzmocnienia, wycenianego na 50 mln, z kontraktem do 2027 liczą ze Sociedad zejdzie do 30 mln.
Sam zawodnik z kolei zapewne marzy o LFC od dziecka, a do dzisiaj ma plakat Alonso nad łózkiem.
Zaiste może tak być.

Możemy nie normalizować tego pisania:wygramy 0:4 jak MY jako drużyna jedna wielka wygrywamy to wygrywamy 4:0 a oni przegrywają 0:4 i
tak samo my jak przegramy to przegrywamy 0:4

Oczywiście że mają pieniądze, pewnie nawet spokojnie mogli by zadłużyć klub na 1 mld. I co z tego? Brzmisz jak człowiek który myśli że go stać na nowe auto bo bank jest mu gotowy dać kredyt. FSG tak nie działa i albo się z tym pogodzicie albo będziecie co pół roku zachowywać się jak frustraci. Klub ma być samowystarczalny, stabilny. Taka jest polityka właścicieli i koniec kropka. Jeśli wam to nie odpowiada to chyba pozostaje poszukanie innego klubu.

5 polubień

No dobra, ale my bez kredytowania się powinniśmy te pieniądze wyłożyć bez mrugnięcia okiem. Nie wiem co z tą kasą robią właściciele. Tyle lat było oszczędzane. Jeżeli nawet kluby z połowy tabeli stać na większe wydatki, to już dawno powinny one utonąć w kredytach i ogłosić upadłość. Tak się nie dzieje. Bo klub sam generuje przychody i to nie mało.

To jest przesadne skąpstwo.

1 polubienie