Rozważania transferowe (dyskusja)

A ja stawiam w ciemno że na Zubim się nie skończy i jeszcze przyjdzie tutaj z 2 chłopaków latem oprócz Hiszpana. Środkowy obrońca to mus.

Ale z jaką kasą? Ty myślisz że Liverpool wychodzi na + czy jak?

@madman99 to podeślij raz jeszcze proszę

Dalej nic :sweat_smile: Joyce

Wiesz, że budżet klubu to nie tylko transfery? Płace piłkarzy, utrzymanie infrastruktury, inwestycje. Przecież nowy ośrodek czy rozbudowa trybun też kosztowały.
A klub działa w modelu samowystarczalny i chce trzymać się przepisów.

@Spectre jeśli Rudy odejdzie, a wiele na to wskazuje, to na bank pójdziemy po obrońcę.

Ale mam nadzieję że czas na potwierdzenie to on ma ograniczony a najlepiej tak do końca dzisiejszego dnia (no max jeszcze jutro do jakiejś 20:00) a potem od razu leci oferta za Varele do Porto.

1 polubienie

Tak się sklada, że ostatnio wklejalem tutaj fragment zeszlorocznego sprawozdania finansowego opisującego kwestię zadluzenia klubu, kredytowania w czasie choćby ostatniego letniego okienka, wiec to co piszesz ma sie nijak do rzeczywistosci. Poza tym jak najwieksza maruda na forum Flymf jest na 99% pewna co do transferu to ja wiem na 100% że to jebnie :slight_smile:

Dalej gównoburza brnie, co wy się łudzicie, że ktoś tu przyjdzie w tym sezonie? Przecież Graven się świetnie sprawdził na tej pozycji dziś to po co transfer, w dodatku opcje awaryjne to Endo czy młody Stefan… więc wszystko będzie Si! Obrona miodzio, skrzydła są ok, tu nie ma co wzmacniać z taką paką top4 lekko i 1/8 LM też lekutko. :wink:

1 polubienie

Czyli jeśli coś nam się nie podoba (tutaj brak transferów na tydzień przed rozpoczęciem sezonu, gdzie mamy gigantyczne potrzeby wzmocnień kilku pozycji) to nie możemy wyrazić swojego niezadowolenia albo mamy zmienić klub do kibicowania? Ciekawą masz filozofię, ale dziękuję, ja nie skorzystam.

2 polubienia

Dobra, daje zgode, idziemy po Varele.

14 polubień

Może Rodriego od razu, a co nam zależy, ważne, żeby mierzyć wysoko, nieważne efekty :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Niedziela wieczór i zaczyna się wylew recitali na forum, bo żaden z plastusiów, udających posiadanie wiedzy ze środka negocjacji, nie zdążył jeszcze twittnąć czegokolwiek, co połowa forum uzna za prawdę objawioną i znak, by zacząć jojczyć na nowo :slight_smile:

Spokojnie. Ja jestem dobrej myśli. Jeszcze będziecie Martina po stopach całować i wychwalać pod niebiosa. Zobaczycie

1 polubienie

Co tam Varele… chodźmy po Barelle.

1 polubienie

Ja to mam tylko nadzieję, ze w klubie sprawdzą gdzie gra Wataru Endo, zanim złożą za niego oferte. To bylaby kompromitacja.

Varela, Barella, dla mnie ok, byle tylko sie na Barilli w stołówce nie skończyło.

1 polubienie

@Loku64 in Barca we trust.

Wygląda na to że w przyszłym tygodniu możemy się spodziewać oficjalki w sprawie Seppa, skoro dzisiaj nie wstał z ławki nawet po kontuzji Nata.
A Diaz to w tej chwili nasz No.1 na lewe skrzydło u Slota bo wyszedł w pierwszym składzie i po tym co pokazał dzisiaj a co Gakpo to raczej tak zostanie od początku nowego sezonu.

@Beol Jakoś nie kupuję tego, skoro nie byl gotowy kondycyjnie nawet na 20 minut (tyle dostał Nallo) to jaki był sens go w ogóle sadzać na ławce? No ale zobaczymy.

@everlast Jeśli masz na myśli Nata to nic mu nie jest, miał tylko rozciętą głowę bo dostał z łokcia, nawet grał jakiś czas z bandażem. Nie sprzedamy go bo za dużo za niego chcemy, jak był moment że ktoś dawał za niego 12 to wołaliśmy 15 a teraz to nawet połowy z tego nikt nie oferuje.

1 polubienie

Slot na konferencji powiedział, że to kwestia kondycyjna, która ma zapobiec potencjalnemu urazowi, ile w tym prawdy pewnie się niedługo okaże, ale nie byłbym pewny transferu.

Udało się uniknąć urazów przez cały okres przygotowawczy, może to nowe metody, które działają i pomogą nam w dalszej części sezonu utrzymać świeżość składu.

czyli znowu go nie sprzedamy. dramat.

Kontrakt ma do końca sezonu w razie w, więc już niedługo skończy się naszą wspólną przygodą, w ten, czy inny sposób :sweat_smile: