Rozważania transferowe (dyskusja)

Duet E&H dostana od FSG spora premie. W oczach jankesow idealne okienko. Symulowanie zakupienia Martina. Specjalnie wlasnie jego wybrali za cel transferowy z wiadomych przyczyn. Nikogo nie kupilismy , nie przedluzylismy kontraktow sa transfery wychodzace z klubu. Creme de la Creme.
Mam nadzieje ze to info że nie kupimy numeru 6 to tylko zmylka i po ciuchu prowadzimy rozmowy np. z Varela. Numer 2 na liscie DP.
Skoro sa pieniadze na zaplacenie klauzuli Martina to w czym problem zeby sciagnac inna szóstkę…chociaż by wczesniej wspomianego Varela.

2 polubienia

Gdyby rzeczywiście istniała możliwość wymiany Diaza na De Jonga z Barcy. To nawet bym się nie zastanawiał. No ale tematu nie ma, tak jak nie ma Zubimediego, tak nie ma i nie będzie tym bardziej Gordona. Nawet po ochłonięciu ciężko mi wierzyć, że nie kupimy 6. Bo po prostu nie mieści mi się to w głowie.

7 polubień

Teraz nie dziwie się, że Klopp rzucił papierami, z takimi właścicielami to tylko Edwards się dogada i jakiś wschodzący trener jak nasz Slot. Ale wszystko do czasu . Ta konstrukcja się szybciej zawali niż myślimy.

5 polubień

Niech najpierw Olmo zarejestrują, bo znowu mają z tym problem XD

Pełna zgoda. Jednak dla mnie duże nie na de Jonga tu. Zbyt kruche zdrowie i pensja 37 m rocznie!! Do tego już 27 lat. Dodatkowo nie kupilibyśmy nikogo za diaza a granie tam cały sezon gakpo … Ehhh

Zeby nie było offtop
Już jakieś ameby piszą że nie ma co się dziwić skoro rok temu tka dużo wydaliśmy.
A jak 2 lata i 3 temu wyrwaliśmy malutko to gdzie byli? Śmiech na sali net spend na poziomie 10 miejsca mimo 3 finałów ligi mistrzów a tuudzoe dlaje z logiki bd robić panią lekkich o

Myślę, że Barca bardziej widziałaby deal w stylu Diaz za Raphinię lub innego Ferrana Torresa.

Nie ma co płakać, ja już jestem gotowy na erę Kenny-Hodgson-Brendan v2. Ciekawe tylko kto zostanie nowym Poulsenem i Koncheskym.

1 polubienie

Też nie dziwię się Kloppowi. Gdybym usłyszał jakie plany ma klub na kolejne okienko i że na poważne wzmocnienia nie ma co liczyć kolejny rok z rzędu to z miejsca czułbym sie wypalony i zmęczony warunkami pracy

5 polubień

[:rotating_light:] NEW: Liverpool have been monitoring Giorgi Mamardashvili but as things stand they are not looking to recruit a goalkeeper in this window.

[@JamesPearceLFC]

Czyli mamy całe zero transferów :slight_smile:

2 polubienia

Naiwny jesteś, dwulatek by się domyślił, że to zasłona dymna. Do końca tygodnia będzie bomba :slight_smile:

4 polubienia

Jesteśmy gotowi wypożyczyć Bajceticia- Pearce.

nawet Van Dijl prosi o wzmocnienia bo bez tego nie będą w stanie o nic zawalczyć na poważnie a tutaj słyszy że na 6 oboc Maca będzie grał Jones i Graven. TAA, Salah i Van Dijk też się wypalają, poświęcili i dali dużo temu klubowi, Egipcjanin i Holender może już nigdy nic nie wygrają chociaż piłkarze to wybitni, my ich wpychamy do Arabii ale może jako wolni gracze trafią do topowego klubu i jednak będą jeszcze mieli okazję zdobyć puchar. TAA do Realu. Ta 3 wypali się grając o top 4 jak Klopp, za rok będzie dopiero dziadostwo w tym klubie. Ta kadra walczy o LM i mistrzostwo tylko w rozchwianych umysłach hmmmmmmm i fanów FSG. Fani klubu są załamani polityką właścicieli.

Zabezpieczenie się gruzinem za te pieniądze brzmi świetnie. No właśnie i tu jest problem my nie robimy takich transferów. Na szczęście Ali ma jeszcze kilka lat na topie i liczę że będą one spędzone u nas

Wszystkich sprzedajmy/wypozyczmy i zostawmy 11 piłkarzy. Po co nam więcej?

1 polubienie

Za rok czekają nas wielkie transfery ale z klubu, Trent, Salah, Allison i Van Dijk. Już nie mogę się doczekać następnego okienka.

2 polubienia

ok emocje na bok

a co powiecie na wymiane Frankie De Jong na Lusia Diaza + potencjalny transfer Gordona na koniec okienka za naszego lewoskrzydłowego?

ja osobiście byłbym na tak.

A co powiecie na wymianę Mbappe za Nuneza i Endo za Tchoumeniego? Ja bym rozważył

7 polubień

Duże nie. Chłop co sezon ma kontuzje (w sumie to nawet obecnie jest kontuzjowany):

a do tego 27 lat (co w sumie byłoby sprzeczne z tym jakich piłkarzy chcemy i pokazałoby jeszcze dobitniej że nie chodzi o right playerow)

Nie wiem, tych trzech kibiców Endo, by mogło poczuć się smutno.

3 polubienia