Rozważania transferowe (dyskusja)

Bawi mnie to, że jakiś Hiszpan zabawił się z naszym klubem jak randka z Tindera, były sygnały, byliśmy po pierwszych rozmowach, padły jakieś tam obietnice słowne, a jak przyszło co do czego to wypiął się dupą po tygodniu, a wszyscy jadą na naszą kadrę zarządającą.

Według dostępnych informacji, zaproponowaliśmy mu znacznie więcej niż to co będzie miał w Sociedad przy nowym kontrakcie, daliśmy mu czas, a on zachował się tak a nie inaczej.

Oczywiście, teraz kwestia reakcji i liczę, że owa będzie i znajdziemy nowego right playera na tą pozycję.

1 polubienie

A co ty myślisz, że Henry tylko siędzi w fotelu i nak*rwia w LoLa? Może nie znać piłkarza, ale zna realia, po to buduje w okół siebie sztab specjalistów, by być na bieżąco wtedy, kiedy musi. Jeśli w jednym z ogródków gniją pomidory, Henry na pewno ma tego pełną świadomość. Już prędzej bym powiedział, że szejki są bardziej nie w temacie - tam jest rzeka pieniędzy, więc tak długo jak dzbanki wlatują do gabloty raczej nie trzeba się interesować.

A ja uwazam ze nic nie sciagniemy konkretnego. Ewentualnie kolejny odpad w stylu Endo. Porazka z Zubimendim pasuje jak ulał do znanej nam narracji chcieliśmy ale zawodnik nie chciał. A tak wgl to nie ma juz right playerow i wzmocnimy sie za rok

De jong tu nie przyjdzie. Nie z taką tygodniówką.

Zaraz pójdziemy po Bruno G. :smiley:

Nie wyobrażam sobie, że się nie wzmocnimy tego lata. Odeszli Thiago i Matip, odszedł jeden z najlepszych trenerów świata. Bez wzmocnień możemy się naprawdę na tym oszczędzaniu przejechać jak Zabłocki na mydle.

1 polubienie

Osobiście myślę tak samo. Kazali puścić info żeby nie było więcej spekulacji i będą działaś po cichu, żeby znów nie było rozczarowania. Gdzieś tam na X czytałem że plan B to Varela. Wiadomo że jak media podłapią to znów zrobi się syf. Chciałbym żeby to zadziałało jak CFC z Neto. Max 2 dni o klepnięte.

syndrom wszedł już za mocno

2 polubienia

Co do jonesa to pełna zgoda. Natomiast uważam że Graven ma mega potencjał. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z tym co odwalił nasz dział transferowy

Proszę adminów o zablokowanie wątków o transfery bo to nie ma sensu…rzucanie nazwiskami typu De Jong,Guimares czy Tonalli to są jakieś żarty :rofl: po co zaśmiecać forum postami,które nic nie zmienią

4 polubienia

To straszne, ludzie na forum rozmawiają, powinni wprowadzić ustawę która to zablokuje.

4 polubienia

Rozważania transferowe (dyskusja) : To nowa nazwa wątku “Rozważania i spekulacje transferowe”. Tutaj możecie dyskutować o spekulacjach i dzielić się swoimi marzeniami transferowymi.

W tym wątku można dzielić się swoimi marzeniami transferowymi więc z założenia to może być zaśmiecany temat :smiley:

5 polubień

Ehh najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet po odejściu Jurgen nie pozwala ściągać nowych zawodników. Ja nie wiem co to za człowiek.

23 polubienia

To co panowie, jeszcze coroczna szopka na koniec okienka pt. „zabrakło czasu” lub „ściągnijmy byle kogo byle tanio” i można ruszać po top 4!

@PonuryGrabarz 3-4 transfery, nadal podtrzymujesz?

3 polubienia

Edwards już dawno chciał Bruno. Sięgniemy po niego. Zobaczycie.

PS. Sam w to nie wierzę. Taki “żart”.

1 polubienie

:red_circle::arrow_heading_down: One more meeting has already been scheduled for Liverpool to discuss Giorgi Mamardashvili deal with Valencia.

Up to the Reds as he’d be loaned out and Georgian GK is keen on this solution.

Zobaczymy kto ma rację tym razem. Pearce czy Fabrizio.

1 polubienie

Przypominam że mamy jeszcze 18 dni do końca okienka i w tym czasie może jeszcze mnóstwo rzeczy się zdarzyć ale malkontenci na forum jak zwykle w formie i już spisali sezon na straty i zwolnili Slota.

Ręce opadają…

2 polubienia

po co nam bramkarz jak potrzebujemy DM? transfer w stylu Gakpo, niepotrzebny ale co tam jakas promocja jest to wezmiemy. Transfer to transfer.

Ja tam nadal po cichu wierzę, że coś dobrego jeszcze się wydarzy… ale czasu nie jest naprawdę dużo- a sygnały dochodzące z klubu raczej świadczą o tym, że temat 6 może być zamknięty :slight_smile:

1 polubienie

lfc_mem

12 polubień

Bo taka prawda. Liverpool to nie Real Madryt gdzie trener dostaje album z zawodnikami i sobie wybiera kogo chce. Tutaj potrzeba specyficznych umiejętnosci a Slot takich nie ma. Nie żebym twierdził że on jest słaby, raczej po prostu za szybko rzucił się na głęboką wodę. Pierwsze znaki zapytania będą już widoczne na początku września gdy po 3 meczech Liverpool będzie miał 0 wygranych.