Rozważania transferowe (dyskusja)

On będzie top 3 bramkarzy na świecie okienko z 1/10 stanie sie chociaż 4/10 ALE o ile przyjdzie do LFC nie wiadomo, jak kiedyś skład był dobry to kuzwa Mingolet czy Karius nam niszczyli sezony nigdy więcej takich baranków :smiley:

2 polubienia

nie niszcz nostalgi chłopie tak się nie robi

1 polubienie

Nice, czyli bierzemy bramkarza którego wypożyczamy (Niby logiczne) Ale nadal mamy nr 1 na świecie w bramce. A na innych pozycjach dziury. Piękna logika. Chyba że będzie u nas grał jako 6. Dobrze gra nogami? JAk sobie radzi jako Stoper?

1 polubienie

Trwa u nas desperackie szukanie kasy. Tak samo jak rok temu. W normalnych warunkach taki Carvalho czy Clark nawet jeśli nie zostaliby w klubie, zamiast zostać sprzedanymi przeszli na kolejny etap, czyli wypożyczenie do jakiegoś słabeusza/średniaka PL żeby się ogrywać czy po prostu zwiększyć swoją wartość na rynku. Dlaczego pojawiają się w klubie ciągle plotki o takich graczach jak Gordon czy Mama, mimo że te pozycje mamy solidnie obsadzone? No dlatego, że jest tam potencjał do sprzedaży Diaza czy Aliego jak nie teraz, to za rok. (byly juz plotki, że arabowie w to okienko bardzo chcą zatrudnic Edersona albo Alissona, na Salaha poczekają żeby za niego nie placic) Czemu VVD jeszcze nie dostał propozycji przedluzenia kontraktu? Bo pewnie liczyli że go sprzedadzą w te okienko. Wkrótce pewnie dostanie jakąś gównoofertę znacznie mniejszą od obecnej umowy, że zacznie się poważnie zastanawiac czy to nie czas poszukać nowych wyzwań. Trent już pewnie jest po slowie z Perezem, żeby go zatrzymać trzeba będzie zbudować obok Salaha drugi komin placowy.

2 polubienia

Może mamy kasę z Fabio plus jakieś drobne jako budzet, akurat na tego bramkarza. Bierzemy go za 25 i wypożyczamy, on gra dobry sezon po roku sprzedajemy za 45. Albo to po prostu bzdura temat upadnie. Albo jeszcze lepiej oddamy Arabom Alliego za 50 kupimy Gruzina za 25. Mamy 25 do przodu i Gruzina w bramce, który teoretycznie ma stać się bramkarzem klasy światowej.

@Ziaja nasze działania w ostatnich latach ogólnie mają mało sensu, czemu miałoby to nagle się zmienić :smiley:

Ale to wygląda absurdalnie. Jak by klub porównać do domu, to rozwaliło ci się łóżko, ale kupujesz drugą lodówkę. To nie ma sensu żadnego.

^ Up

3 polubienia

No właśnie nie wiem czy to nie idzie bardziej w te strone. Allison nie jest jakos bardzo stary jak na bramkarza, dalej prezentuje światowy poziom i ma jeszcze kontrakt do 2027. Dlatego dziwi mnie że już szukamy zastępstwa no chyba że właśnie po sezonie chcemy się z Brazylijczykiem pożegnać.

Pytanie po co nam on teraz skoro Ali jeszcze spokojnie z 3 lata na topie pogra. A ja wam powiem po co… Żeby Aliego bez sentymentu sprzedać arabom póki proponują fajne pieniądze. Zero sentymentu, tylko kasa. Z Chelsea się śmieją bo wydają nieprzemyślane krocie, a my będziemy sprzedawać wszystko co warte.

Moze Alison planuje powoli emeryture i chce skonczyc tu kariere? Nie wiemy co siedzi mu w głowie

W opini lfc Zubimendi albo nikt inny, nie wierzą, że istnieją dostępne alternatywy… Joyce.
Cyrk jedzie dalej a widownia…

1 polubienie

Przecież ten transfer Mamardy ma 1000iq jeżeli ma się obsadzone wszystkie inne pozycje i skład kompletny. Ale przecież my nie mamy DM, CB do pary z Van dijkiem kiedy Konate dostanie kontuzji także nie ma, następcy Salaha również ale kupujemy bramkarza. Logika naszego klubu stoi na wysokim poziomie :clap:

1 polubienie

Wszystkim decydentom w klubie w tym samym momencie odebrało rozum?

A ja mam w dupie co siedzi mu w głowie. My potrzebujemy DM na wczoraj a nie bramkarza

Stawiam, że najpóźniej za dwa lata na stałe wypiszemy się z walki o top 4, to okienko to jest jawny sabotaż, a następne będzie najgorszym w historii po odejściach trzech liderów.

2 polubienia

Chodzi o to, że jak za rok Ali będzie miał rok do końca to zaczniemy szukać za 2 lata

Więc jak mamy kupić i mieć to jedyny pozytyw.

Edit
No ja tez bym latał inne dziury ale deal z gruzinem jest promocja. Opcje na stole są takie że albo nie ma żadnego transferu albo jest tylko Gruzin. Wolę drugą opcję.

Albe zarobimy coś na Alim i mamy mega kota w jego miejsce albo sprzedamy kota za więcej kasy.

Edit 2

My bad - ubzduralo mi się że Ali ma do 26… To Kelleher kończy się w 26

No i super jest transfer szkoda tylko, że na pozycję gdzie akurat nowy zawodnik jest najmniej potrzebny …
A może teraz środkowy obrońca albo prawo skrzydłowy , może choć na te pozycję znajdziemy kandydatów skoro na pomocników środkowych nie ma na rynku …

Możliwe że ci dziennikarze chu** wiedzą i piszą że nie mamy alternatyw na DM. Tak samo jak nie wiedzieli o Zubim, temat Endo wyszedł po dwóch tygodniach. Dziennikarze o LFC wiedzą naprawdę mało

Tak tak już wybierz dla niego numer na koszulce

No akurat ci dziennikarze mają info od klubu. A jak podają takie info to chłop od komunikacji z mediami jest do wywalenia. Bo wk*rwia taką rzeszę kibiców, że nawet kibice z Nigerii czy czy innego państwa afryki się denerwują. A oni łykają wszystko jak trzeba.