Rozważania transferowe (dyskusja)

No tak przypomnę tylko Torresa, Andy Carolla czy Suareza. Wcale nie oddają, i to jeszcze w ostatnim dniu

1 polubienie

Odpowiednie pieniądze i nie ma czegoś takiego jak nie sprzedaż w ostatnim dniu okienka. Gdyby ktoś zaproponował Milanowi 100 000 000 za Leao, to od razu by go sprzedali.

Przypomnie, że od tych transferów minęło ±15 lat. A do tego Caroll miał kontuzję i zdecydowanie nie był to udany transfer. Torresa oddawaliśmy, to nie wiem czy dobrze, bo właśnie złożyło się to na panic buy Carolla, a Suarez był zaklepany wcześniej. Przykłady bardzo średnie kolego.

@Ath303 ale to nadal bardzo odległe czasy, czy zdarzały się takie ruchy w ostatnich paru latach, które miały jakiś sens? Z ciekawości pytam, nie że się czepiam, czy coś :sweat_smile:

Tu nikt nie pyta czy to były udane transfery czy nie. Daje tylko kłam tezie że w ostatnich dniach żaden klub nie oddaje swoich dobrych zawodników. Caroll grał pierwsze skrzypce w Newcastle. Torres był dalej ważną postacią u nas i pamiętam jakie było poruszenie jak przeszedł do Chelsea. Wszyscy byli w szoku. Mam podać więcej przykładów? A Auba z BVB do Arsenalu za kosmiczna jak na te czasy kwotę?
To nie są średnie przykłady kolego.

@Loku64 W ostatnich latach w naszym klubie raczej poza panic loan w stylu Kabak/Arthur raczej nie przypominam sobie. Aczkolwiek po cichu liczę że jednak po środkowego obrońcę w najbliższych dniach jednak się wybierzemy (Inacio/Hato).

2 polubienia

To prawda. Wiele osób zdaje się zapominać, ze inflacja dotknęła piłkę równie mocno (albo i nawet bardziej) jak inne branże. Ceny jakie obecnie płaci się za piłkarzy są 2x wyższe niż przed covidem. Oczywiście wpływy do klubów są również odpowiednio wyższe wiec w końcowym rozrachunku niewiele to zmienia.

1 polubienie

Gdyby był z nami Jurgen na pokładzie to jeszcze można byłoby zaryzykować ze ten go ustawi do pionu. Niestety Arne nie wygląda na gościa co za kulisami wziąłby go za fraki i przywołał do porządku gdyby ten zaczął odstawiać

Przede wszystkim Jurgen by sobie nie dal wcisnac takiego mentalnego kiepa, w przeciwienstwie do takiego Brendana czy teraz pewnie tez Slota, ktorzy nie maja nic do gadania. xD

On to tam kij, kto jego Matkę do pionu ustawi :smiley:

@sebzie ją ustawi tak jak mamę Mbappe xD

1 polubienie

image

To nie Covid tylko PSG i Neymar. Odkąd zapłacili te nieszczęsne 222 mln to zniszczyli rynek transferowy

To jest jakiś eksperyment społeczny? Reakcja kibiców na samą sprzedaż zawodników?

Nie żebym był przeciwny, Bajcetić na wypożyczenie, reszta mnie ni ziębi ni grzeje, bo IMO jak przyjdzie Gruzin i wrócił do klubu Jaros, to i Kelleher i Pitaluga mogą odejść (byle Pitaluga razem z pierwokupem, bo młody zawodnik to, że u Nas nie osiągnął niczego nie znaczy, że gdzie indziej nie wypali).

2 polubienia

:rofl: :rofl::rofl:

To jest jakiś ponury żart. Edwards chyba ma jakąś zadrę w sercu i chce zniszczyć ten klub…

Wyprzedaje całą młodziez, gwiazdy pozostawia bez kontraktów i nikogo nie sprowadza.

Czy ktokolwiek jeszcze wierzy w zajebistosc Edwardsa?

@ up

Keller I Brazylijczyk out czyli zostajemy z 2 bramkarzami tak? Gruzin przychodzi za rok.

Po prostu zatrudnili ludzi od sprzedaży a nie od kupowania…

4 polubienia

Trener U21 w szatni
Emptyroom GIFs - Find & Share on GIPHY

20 polubień

Tak przy temacie, to tak wygląda skład U21 na spotkanie Premier League International Cup


może 3 nazwiska słyszałem wcześniej.
W tym jedno to Spearing, a drugie to Young i na pewno nie ten, o którym słyszałem :smiley:

edit. No dobra Kelly też się nawet u nas przewinął i o braciach Jonas też wielu słyszało :smiley:
Nie jest tak źle :smiley:

@AquerdationLFC no tak ni mocno, ni wcale. Ale o paru zawodnikach tłumaczyłem artykuły, czy rzucali mi się w oczy, bo byli na wypożyczeniach, czy coś. Tu to właśnie jedynie Miles i Norris mi coś mówią. Co do mocnego, czy nie, no w zeszłym roku zawodników U-21 wyciągaliśmy do pierwszej drużyny i żadnego z nich tu nie widać.
@AquerdationLFC czy mamy tam jakość to zapewne powiedzą wyniki, jednak mocne U21 to nie sądze, żeby miało być w jakikolwiek sposób złe dla klubu.

1 polubienie

No tak bo przeciez mamy taaak szeroki skład, że na pewno nie potrzebujemy na ten sezon naszej utalentowanej młodzieży.

Przeciez rok temu nie mieliśmy 14 kontuzji na przeciągu 1 miesiąca, gdzie ta młodzież nie ratowała nam sezonu :melting_face:
Dzwine decyzje, tak jakby nowa kadra zarządzająca była tak pewna zdrowia pierwszego składu, że myślą, że Konate i Jota zagrają 36 spotkań w lidze + LM. Gdzieś już to widziałem…

image

W ogóle ciekawe, że nie informacji o Nacie.

1 polubienie

Spokojnie Edwards ma plan. Podobno Mbappe jednak stwierdził, że real mu nie odpowiada…
#ZNAKI
#INEDWARDSWETRUST

Cooo? Jeśli odejdzie Bajcetić, Morton i McConnell i nie będzie to oznaczało sprowadzenie przynajmniej jednego kozaka środka pola w ich miejsce to ja nie wiem. Brzmi ta informacja jak jakiś niewytłumaczalny sabotaż sezonu.

1 polubienie

Klub interesuje się Mohamedem Simakanem z Lipska. Wysoki, silny obrońca. Co koledzy myślą na jego temat? Miał dwie poważne kontuzje w przeszłości, a teraz jest podstawowym wyborem w Lipsku.