Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie no ten doak jest cienki jak sik pająka i nigdy nie zaistniej w LFC, sprzedać jak najszybciej. Jego kupno to takie same nieporozumienie jak Ramsaya.

3 polubienia

przeciez on mial grać i Salah miał ogladac z ławki jak się powinno grac w piłkę :smiley:
swoją droga to tez mnie zastanawia czemu takiego Clarka sprzedalismy zamiast wypozyczyc. a jesli już czy mamy opcje odkupu, bo tylko widziałem ze 17.5% odsprzedaży. Doaka to też bym najpierw wypożyczyl zanim sprzedał.

1 polubienie

Niepojęte, dla mnie Sepp jest wart połowę tego. No ale taki rynek i do tej pory z tego w ogóle nie korzystaliśmy, więc świetnie że zaczęliśmy. Nie łączę tego z transferami w drugą stronę, najwyraźniej “right playerów” nie ma :joy: cieszmy się, że chociaż kwestia zarabiania poszło do przodu. :smiley:

No powiem Wam, że sam już nie wiem czy to dużo za niego czy mało, bo 30 mln funtów to jest kupa kasy, ale jakby spojrzeć obiektywnie to chłop ma dopiero 22 lata, a zagrał już blisko w 100 meczach w poważnej piłce.

I jeszcze ciekawostka, która sprawia, że ta cena szokuje:

w sezonie 22/23 był kontuzjowany przez 244 dni, miał 3 różne kontuzje i opuścił aż 22 spotkania ~via Sepp van den Berg - Injury history | Transfermarkt

Football Transfers podaje, że Liverpool „intensywnie” obserwuje teraz cudowne dziecko FC Nordsjaelland, Svenssona. W rzeczywistości The Reds mają oko na tego zawodnika od kilku miesięcy.

Według doniesień Mundo Deportivo, The Reds uważnie obserwują bramkarza Espanyolu, Joana Garcię, pomimo spekulacji o ustnym porozumieniu z Arsenalem, który miałby zostać ich nowym numerem dwa.

Uspokojcie sie, zaraz ktos znowu wyliczy, ze przeciez oni to zagrali moze z 1500 minut w zeszlym sezonie lacznie to przeciez tak jakby ich nie bylo, a w ogole w razie czego tych rezerwowych moze zastapic sprzataczka bo to podobny poziom kopania pilki.

Jeny ludzie o co wy sie spinacie przeciez jest jeszcze bardzo duzo czasu do konca okienka, spokojnie poczekajmy do konca i dopiero wtedy oceniajmy! Jest jeszcze sporo czasu zeby sciagnac 2-3 klasowych zawodnikow i jak to sie uda (a mamy genialnego Edwardsa) to przy juz zaklepanym Gordonie to bedzie naprawde udane okienko!

3 polubienia

A ja nie chcę mieć mortona na ławce bo jest on za słaby. Za to bajcetic powinnien pójść na wypożyczenie bo ma duży potencjał. Jeśli zostanie u nas zagra pewnie z 1500minut. Jeżeli wyselekcjonuje mu się dobry klub to zagra ponad 3000. W mojej ocenia to będzie bardzo pozytywne dla jego rozwoju.

Już widzę jak będzie ostatni dzień okienka i 2 godziny do zamknięcia jeszcze będą pojawiały się osobniki piszące, ale panowie proszę nie panikować.

To trzeba usiąść i na spokojnie!

Mamy jeszcze dużo czasu klub na pewno nie zostawi takich luk w składzie. :stuck_out_tongue:

8 polubień

w sumie to Bajcetic zagrał około 100 minut :smiley: a Morton u nas żadnej :stuck_out_tongue: Morton widocznie jest za cienki w uszach, więc może warto pomyśleć o sprzedaży, po niezłym sezonie w championship może ktoś 10-15 baniek da. Za to Bajcetić przez rok zagrał tyle, co nic. A dał jakieś nadzieję na przyszłość w 22/23 to bez sensu, żeby teraz sezon przegnił na ławce. Wypożyczenie u niego ma sporo sensu.

1 polubienie

Saga transferowa ala LFC.pl:

  • poczatek okienka i wiara 99 % spolecznosci,ze pojawia sie potrzebni gracze czyli “6” ; SO itd
  • 2 tygodnie pozniej narastajace zniecierpliwienie i gasnacy optymizm czyli juz tylko 75 % wierzacych
  • koniec lipca przynosi oznaki poirytowania oraz spadek nadziei u 50 % dyskutantow
  • po zawirowaniach z pewnym Baskiem wiekszosc przejrzala na oczy (a niejaki ynwa 19 mowil od poczatku,ze “transferow ni ma i niy bydzie” ) i marzenia o nowych graczach to juz tylko utopia,ktora zachowalo z 10 % co najwyzej
  • 22 sierpnia,teraz to juz tylko zwolennicy sci-fi (sam jestem ale bez przesady) a wiec mikroskopijna grupka,ktora oceniam na 3 % jeszcze “wierzy” w zakupy na ostatni moment
  • 1 wrzesnia (dobrze mysle ?) i koniec okienka a tam jedno dupne 0!!! po stronie nabytkow-mam na mysli pilkarzy,ktorzy juz w tej kampanii wzmocnia sklad

Podsumowanie: chyba tylko ktos pozbawiony realnej oceny rzeczywistosci ma jeszcze jakies zludzenia co do FSG i ich polityki czyli Panie i Panowie obudzcie sie! na Boston nie mamy co liczyc :rage:

1 polubienie

mnie akurat ucieszyłby Rabiot

Będzie pisane, że to dobre okienko - nie daliśmy się dymać innym klubom i pokazaliśmy, że nikogo nie potrzebujemy. A w razie czego to mamy mnóstwo kasy i wzmocnimy się w zimowym okienku.

1 polubienie

A jak nie w zimowym, to w letnim już na pewno :smiley:

2 polubienia

I następne miesiące artykuły jaka to rewolucja(bliżej wakacji EWOLUCJA) nas czeka w okienko za rok.

Niesamowite jak dziadują :confused:

Ciekawi mnie kto i kiedy pierwszy miał nosa i napisał na forum że transferów nie będzie. Należy się temu komuś koszulka z nr. 9 z napisem Suarez​:upside_down_face::sweat_smile: Szacun.

Lookman kawał piłkarza. Gdybyśmy wzięli od Atalanty jego + Edersona to ja byłbym zadowolony

3 polubienia

Ja się nie nastawiam na żaden transfer przychodzący w chwili obecnej.

W zimie się dowiesz że kupują tylko desperaci a tak wql to zimowe transfery się nie sprawdzają xd

1 polubienie