Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeśli ja byłbym klubem, do którego zgłosiłby się Liverpool po jakiegoś zawodnika to wywindowałbym cenę maksymalnie bo Liverpool jest na musiku i musi kogoś kupić, choć mówi że nie musi.
Nie zdziwię się gdy kolejne negocjacje upadną. Jesteśmy pod ścianą i wszyscy o tym wiedzą.

Mamy 22 sierpnia, a Liverpool nadal nie przeprowadził żadnego transferu do klubu. Mało tego, mamy 22 sierpnia i nie ma nawet ŻADNYCH wiarygodnych plotek dotyczących jakiegokolwiek zawodnika, który mógłby do Nas przyjść…
Z grzeczności przemilczę temat gruzińskiego bramkarza, bo jeśli się okaże, że w tej sytuacji jedynym transferem będzie kupno bramkarza, którego i tak się gdzieś wypożyczy, podczas gdy jeszcze wiele lat na wysokim poziomie może grać Alisson, to trzeba przyznać, że klubem zarządzają albo niekompetentni ludzie albo po prostu jawnie sabotujący klub ludzie.
I jeszcze głosy o odpuszczeniu Van Dijka i Salaha po sezonie… Ręce opadają…
A wszystko to pod biernym okiem FSG.
Jeśli tak się to okienko zakończy to będę baaardzo zdziwiony jeśli w tym sezonie nie zaczną się jakieś poważniejsze i głośniejsze protesty kibiców domagających się sprzedaży klubu przez FSG.

1 polubienie

Specialy for you, wiarygodna plotka.

Przemilaczenie nie ma sensu, bo to jest jakiś zawodnik, który ma do nas dołączyć :smile:

I kto ten klub kupi? Kto wyłoży absurdalnie duże pieniądze bez żadnego ryzyka zarobku czy jakiegokolwiek zwrotu?

Zresztą już nawet abstrahując od tego czy ktokolwiek taki się znajdzie - to perspektywy raczej nie są zbyt dobre. Patrząc na to jak niewielkie szanse są na to, że ten nowy właściciel będzie jakkolwiek lepszy.

Kilkset klubów, a realnie wygrywają 2 - Real i City. Klub-państwo i Perez, który podpisał kontrakt z diabłem.

Ale może gdzieś tam czai się jakiś właściciel, który wyłoży gazyliony i nie będzie miał żadnej pokusy, żeby jakkolwiek ingerować w struktury klubu oraz sam klub. Co prawda patrząc po wszystkich klubach w elicie Europy to takowych nie ma- ale może my trafimy.

Chłopie, przeczytaj cały mój post… :man_facepalming:

1 polubienie

Takie informacje chodziły tydzień temu…

Ja mam teorię spiskowa. To wszystko robią po to żeby się wypierdolilo. Wtedy Slot na out a w następnym sezonie Xabi, który dostaje 1 mld na transfery. Gramy tylko ligę i z kompletem punktów majstra

1 polubienie

Mój post nie miał na celu wyśmiania cb a bardziej taki lekki żarcik. Bez urazy.
Scalvini był po prostu w tych grach wręcz topowy i bylem ciekaw jak rozwinie się jego kariera.
Niestety dopadła go paskudna kontuzja. Wcześniej nie grał wszystkiego i nie był ich najlepszym stoperem, ale najrówniejszym. Gdyby nie ten uraz to można było by go rozpatrywać.

Angielskie źródła donoszą i naszym konkretnym zainteresowaniu ait nourim. Jeśli slot chce grać ofensywnym bocznym obrońca to jest to najlepsze źródła. Są też drobne ploteczki o zainteresowaniu kostasem


Wrzucam jako ciekawostkę :sweat_smile:

Dziwi mnie brak info że Alli chce odejsć albo planują go opchnąć. Możliwe że Arabusy szykują ofertę nie do odrzucenia.

Po pijaku bym chyba takiej teorii nie wymyślił :rofl::rofl:

6 polubień

Tsimikas powinien zostać sprzedany, a w jego miejsce powinien trafić zawodnik, który będzie stanowić realną konkurencję dla starzejącego się Robertsona. Jednak jesteśmy w takim momencie okienka, że ciężko będzie już dokonać jakiegoś sensownego transferu, nie przepłacając. Za tydzień okienko się zamyka i na takim etapie już nikt nie chce tracić ważnych dla siebie zawodników. U nas wciąż brak szóstki, brak wzmocnienia lewej obrony i środka obrony. Jak Joe Gomez odejdzie, to pójście po środkowego defensora będzie koniecznością.

Miałem cichą nadzieję na to, że uda nam się spieniężyć za dobre pieniądze Luisa Diaza, a w zamian widziałbym Gordona, ale to już w tym okienku się nie wydarzy.

1 polubienie

My chyba ustawiamy sezon na extra hard. Jak opierdzielac 50 spotkań grając 15 graczami w tym 3 bramkarzami.

To teraz na szybkości Stefan do Celty, Tsimi do Grecji, Morton do Bournemouth, Kelleher do Celticu i jazda.

3 CB, 1 LB, 1 DM, 1 RW w kadrze i damy radę.

@up no może tak tylko szkopul w tym, że nie przyjdzie ani gracz na poziomie Prime Robbo ani nawet tańszy Tsimi. Nikt nie przyjdzie.

1 polubienie

Ciężko myśleć o sprzedaży diaza/gakpo i kupnie kogoś na ich miejscu czy to Gordona czy Williamsa skoro my mamy dziurę jak lej po bombie na dmf i tam pusto.
Ja podobnie liczyłem na sprzedaż kostasa i kupno kogoś kto odciąży robertsona. Pierwsza kolejka pokazała że coś takiego powinno być wykonane

1 polubienie

swoją droga to zaraz koniec okienka a nikt się po Kellehera nie zgłosił.

No przewijał się nawet dzisiaj Ait-Nouri w plotkach, wymiana Kostasa na niego miałaby sens i co prawda nie jest to nasza największa bolączka ale zawsze byłoby to coś. Szczególnie gdyby Gomez też odszedł bo on też wzmacnia tę pozycję.

Plotek to jest od groma. My obserwujemy, rozmawiamy, rozważamy. Możemy o negocjacjach nigdzie nie ma.

Poza tym negocjujemy od ponad tygodnia jak nie 2 z VCF w zakresie Mamy. Serio myślisz, że nasze gwiazdy są w stanie prowadzić negocjacje z więcej niż 1 klubem?:rofl:

A właśnie - przecież jeszcze są 3 kontrakty do przedłużenia… Ale tu chyba też gówno się dzieje.

Pewnie też sporo energii poszło na Bourdaux (czy jak to się pisze). I możliwe, że nadal gdzieś tam jeszcze z nimi gadamy. Q jak gadamy to pewnie Edwards jest tam głównie zaangażowany.

Edwards chciał władzy i ja dostał. Pokazuje, że niestety jak to często bywa - przerosło go to. Otoczył się kolesiostwem i potakiwaczami.

Dla nas okienko jeśli chodzi o transfery do klubu skończy się na max jednym graczu, choć nie zdziwię się, że i transfer tego Gruzina się nie uda


No i pięknie. Czekamy na ogłoszenie Joe, Tsimiego i Stefana.

Wyjąć 25 milionów za Seppa. Szapo ba dla pionu transferowego :clap:

3 polubienia