Rozważania transferowe (dyskusja)

Sprzedajemy na potęgę tzn że będą transfery do klubu. Prawda? Prawda?…

5 polubień

Ja tam się cieszę, pozbywamy się piłkarzy którzy i tak by u Nas nie grali. Kasa wpada piękna. Pozostaje teraz czekać na mocne transfery. Jeszcze tydzień z hakiem.

2 polubienia

10 polubień

Właśnie wygraliśmy Puchar Sprzedawcy Roku. I kto jest debeściak?:wink:

2 polubienia

Jeszcze Gomez i może w końcu kogoś kupimy jeśli starczy czasu🤦


2 polubienia

Kupimy i starczy czasu. W styczniu. Przecież to już wszystko było, niczym się tu nas nie zaskoczy. Już raz zaczynaliśmy sezon z trzema środkowymi obrońcami i przychodził Kabak na wypożyczenie w ostatni dzień okna zimowego. Ostatecznie cel został osiągnięty po główce Alissona i teraz pewnie klub znów liczy, że się wszystko uda i wejdziemy do tej 4.

11 polubień

Czterech środkowych obrońców to taka standardowa ilość. Większość klubów posiada tyłu, więc Liverpool nie odstaje od normy.

Sepp też z RIGCZEM ze nie chciał siedzieć na ławce.

Ogólnie spodziewałem się że sprzedamy tych piłkarzy i Gomeza myślę że też spieniężymy. To są dobre decyzje bo wartość tych piłkarzy na rynku była zawyżona umiejętnościami Kloppa czy dobrymi wypożyczeniami. Gomez czy Clark to słabi zawodnicy. Sepp jeden dobry sezon. Carvalho w Niemczech się łapał totalnie.

Nie spodziewałem się jednak tego, że nikogo nie ściągniemy. Nadzieja się tli że okienko zostanie uratowane ale mózg mi podpowiada że nikt nie przyjdzie.

image

No oby chociaż tego stopera, który wejdzie w buty Virga, bo coś wydaje się, że chyba go nie przedłużymy

image
nie będzie to Guehi :smiley:

2 polubienia

Już wylądował

Ale czystki w Liverpoolu. Pozbywamy się zawodników, którzy nie są wystarczającej jakości, żeby cokolwiek wnieść do zespołu. Średniakami nie da rady na dłuższą metę osiągnąć sukcesu. Slot z nowym spojrzeniem na drużynę od razu stwierdził, że człowiek, który nie daje nic ani w ataku, ani w obronie nie nadaje się do jednej z najlepszych zespołów. :smiling_face_with_three_hearts:

Teraz jeszcze spieniężyć Gomeza, który jest za słaby na bycie w podstawie i zbyt dobry na bycie rezerwowym i kupić kogoś kto realnie jest w stanie wnieść zespół na wyższy poziom. Mój typ to Simakan, bo dobre mamy relacje z Lipskiem, ale oczywiście takich zawodników jest około 10. Tylko mam nadzieję, że Gomeza uda się sprzedać.

Co ty co ty, Mamardashvil tylko przyjdzie za rok bo to trzeba na spokojnie.

No pewnie wyprzedajemy wszystkich, którzy nie pasują poziomem do LFC i zostańmy z 15 zawodnikami. A w 5 kolejce będziemy grali 15 latkami oni na bank dadzą radę.

2 polubienia

Oczyścić że tak. Te wszystkie Carvalho czy van den Bergi. Za nich trzeba kasować ile się da póki jest szansa, ci ludzie nigdy nie wejdą na odpowiedni poziom i tak.

9 polubień

Z tym sprzedawaniem ogarną, ale kupić już niekoniecznie kupią. :slight_smile: Takie typowe 50% normy.

1 polubienie

W momencie sprzedaży Tsimiego, fizycznie nie będziemy mieli żadnego lewego obrońcy poza Robertsonem, więc nie wyobrażam sobie świata, w którym nie ściągniemy kogoś w jego miejsce.

Co ciekawe, podczas meczów przedsezonowych Tsimi wyglądał dobrze w nowym systemie, ciekawe co się zmieniło.

Z drugiej strony Stephen Kountuouru nie brzmi jak jakiś wysoki tier informacyjny.

@stavrogin

Gomez jest na wylocie i żaden z niego lewy obrońca, nie oszukujmy się :smile:

Z przodu nic nie da, bo nie lewej nogi, a do środka schodzi już prawy obrońca i szczerzę, wole tam Trenta.
Beck też na wylocie, także nie ma absolutnie nikogo.

Milnera może już nie mamy, ale jest Gomez :slightly_smiling_face:

Ja sobie wiele nie wyobrażam ale LFC jest w tym dobre, żeby udowadniać swoim kibicom to co jest poza ich wyobrażeniem…

Najwyżej będziemy grali 3ka z tył. VvD, Konate, Quensah

Graben opierdzielac Lewe wahadło i dobrze będzie. Michalek to ma wszystko przemyślane.

@up - Gomeza też nie będzie.

No nie wiadomo gdzie jest ich sufit, ale przede wszystkim oni nie chcą być 4 lub 5 wyborem i swój najważniejszy moment w karierze przesiedzieć na ławce.

Z gomezem to jest tak, ze dopóki jest gomez to

  1. nie kupisz nikogo, bo kto się zgodzi być 5 wyborem
  2. nawet jak kupisz kogoś kto poziomem będzie 3 wyborem za vvd i konate to i tak doprowadzisz do sytuacji sprzedaży gomeza, bo on już nie chce być tylko rezerwowym

Aaaa. Podobno Newcastle właśnie dopina transfer trzeciego defensywnego pomocnika…

2 polubienia

Pełnym zdaniem.
Pan Henry jest debeściak, i jego mafia też jest debeściak :sunglasses:

2 polubienia