Rozważania transferowe (dyskusja)

Już widzę jak godzi sięna obniżkę zarobków o 100k tygodniowo :smiley: Pewnie znowu jakiś bullshit, wytworzony bo ludzie nie ogarniają różnicy między brutto i netto.

1 polubienie


Tak mnie on grzeje xD Dog Disgusted Btswurl GIF - Dog Disgusted Btswurl - Discover & Share GIFs

10 polubień

Chiesa raczej nikogo nie grzeje. Ale jest do dobry transfer na ławkę.

Musimy jeszcze ściągnąć 2 zawodników. Każdy wie o jakim profilu. :slight_smile:

12 polubień

Dopiąć Włocha i walczyć z czasem bo przecież wcześniej nie było czasu… i Right playerów. 2 zawodników może nie ale ten jeden jedyny DM. CB ściągniemy tylko jeżeli Gomez odejdzie

No właśnie wszystko polega na tym żeby nie skakac od ściany do ściany od zachwytu do wyrzucania z klubu.
Mi też bajcetic bardzo się podobał. Głównie dlatego że pokazał cechy które ciężko wyuczyć w późniejszym wieku jak, kontrola przestrzeni, wyborna technika, odwaga pod presją, świetny wzrost, ale też wiem że jedno jest wejść na kilka spotkań i błysnąć gdzie nikt na cb nie liczy a drugie grać równo cały dobry sezon. Widziałem tez jego braki fizyczne.
Dlatego jeśli drugi trener z rzędu nie widzi go w pierwszej kadrze to nie udaje mądrzejszego tylko zakładam że potrzebuje młody gry aby wrócić na właściwe tory.

Moim zdaniem transfer Włocha pokazuje jasno że czy nam się podoba czy nie fsg bardzo planuje swoje ruchy.
Chiesa jest wzięty bo ryzyko jest malutkie cena cholernie atrakcyjna, a backup dla salaha potrzebny.
Widocznie według nich nie ma nikogo na pozycję 6 kto by nas wzmocnił według naszych analityków.

Nie będą kupować kogoś do kogo nie są przekonani a potem szukać kupca jak robią to inne kluby. Będą tu zawodnicy albo topowi, albo na ławkę tacy których cena jest zaniżona z jakiś powodów. Podobnie robi to real

2 polubienia

No i ciekawy jestem czy Fabrizio Dziadano czy ten Alfredo pierwszy był :smiley:

Za taką kasę i za taką tygodniówkę - zawodnik z potencjałem. Nie wyjdzie? Możliwe, że do Arabii jeszcze odrobimy kasę. Wyjdzie? Będzie niezły deal. Problemem nie jest ten transfer, bo ktoś do odciążenia Salaha i na w miarę “sensownym”… poziomie, to nam brakowało od odejścia Shakiriego (inna sprawa, że za rzadko go Jurgen wykorzystywał IMO, ale no cóż, nie był fanem rotowania i odpoczynku najważniejszych zawodników, a i sam Egipski Król nie chciał odpoczywać). Teraz Mo jest starszy i myślę, że sensownym będzie go częściej rotować, by miał swoją świeżość przez dłuższą część sezonu.

Pytaniem jest jednak, czy ściągniemy kogoś na CB/LB/DM, a na to się jakoś mocno niestety nie zapowiada. Potrafimy pracować tylko nad jednym transferem w danym momencie? Hughes czy Edwards osobiście je dopinają?

Nad LB nie pracują bo Tsimikas zostaje. Nad CB mają opcje ale tylko jeżeli Gomez odejdzie. DM myślę że po za tym transferem Chiesy który wyszedł tylko przez “okazję” jest najbliżej, ale po Zubimendim nic do mediów narazie nie wypływa.

Gomez odejdzie 30, a my nie zdążymy dokumentów podpisać na kogoś nowego jak rok temu Palinha :smiley:

ja dobrze widziałem, że ten nowy kontrakt to on dostal 88k ? jesli tak, to ktoś tam niezle rzeczy pali na Anfield

1 polubienie

Ten post wydaje mi się jedną wielką projekcją, gdzie wymyślasz tezę, przypisujesz ją forumowiczom, a później ją obalasz fałszywymi analogiami.

Nikt tutaj nie napisał, że Bajcetić powinien grać w pierwszym składzie, śledzę forum skrupulatnie i nic takiego nie widziałem, tymczasem Ty piszesz o osobach w liczbie mnogiej. Jako wielki orędownik jego talentu, jestem wyczulony w jego temacie, więc pamiętałbym, gdyby ktoś coś takiego napisał.

Jestem wielkim fanem Bajceticia, bo chłopak wszedł do dorosłego futbolu, mając tylko osiemnaście lat i zrobił doskonałe wrażenie. Po tym co zobaczyłem, on jest skazany na wielką piłkę, utalentowany technicznie, z dobrym podaniem i potrafi odebrać piłkę i grać w defensywie, dzięki temu, że jako junior grał jako środkowy obrońca. Był okres, że Klopp poważnie na niego stawiał, ten odwdzięczał się za zaufanie, a każdy go chwalił. Później kontuzja wykluczyła go do końca sezonu, a następny sezon miał stracony z powodu kolejnych problemów zdrowotnych.

Widocznie Slot uznał, że lepiej będzie, jeśli Hiszpan odbuduje się w innym miejscu, gdzie będzie mógł liczyć na częstsze granie. U nas jest taka sytuacja, że nie możemy być poligonem dla młodych zawodników. Nie wiem, jak Bajcetić wygląda obecnie, ale zapewne odstaje i musi się odbudować fizycznie i piłkarsko.

Natomiast porównywanie Stefana z Woodburnem jest nie na miejscu, bo Woodburn w pierwszej drużynie nigdy na poważnie nie zaistniał, a Hiszpan tak. Sugerowanie, że ktoś pisał, że Ibe powinien być w kolejce do składu przed Mane, to zapewne też pisanie historii na nowo - Mane był przecież gwiazdą Southampton, a Ibe naszym rezerwowym.

Chiesa za 15 mln euro to dobry biznes, ale naprawdę jestem ciekawy, jak Slot będzie zarządzał szóstką naszych napastników, gdzie każdy będzie chciał grać i nie sądzę, by ktokolwiek zdołałby się pogodzić z tym, że zacznie kilka meczów z rzędu na ławce rezerwowych. A jak Salah będzie regularnie strzelać gole, to taki los może być pisany Włochowi. Ciężko będzie zadowolić każdego i zapanować nad ich ego. W każdym razie z dojściem Chiesy będziemy mieli wielkie bogactwo w ofensywie, co może być naszą wielką siłą na ostatni kwadrans meczów, gdzie będziemy mogli wprowadzać dobrych jakościowo zawodników z pełnią energii, by przeważali szalę na naszą korzyść.

3 polubienia

Chiesa za 20 mln z bonusami to czysty zysk bardzo dobry transfer za który jeszcze 2 lata temu trzeba było dać 80 mln minimum. Umiejętnie wprowadzony jest w stanie wygenerować znaczny zysk. Świetny biznes

xD szansa, że na nim zarobimy jest bardzo niska, życie to nie FM. Zresztą Juve wolało wziąć Conceicao, niż go przedłużyć. Też myślę, że lepiej byłoby Portugalczyka wybrać.

To tyle było gadania o tym że kupujemy tylko odpowiednie produkty, po czym idziemy po prosciutto na promocji ze Spar’a bo jest dzień przed terminem ważności, podczas gdy w lodówce nie ma ani jajek ani mąki

7 polubień

Dawno nie widziałem żeby ktoś tak ośmieszył się komentarzem.
Proszę bardzo

Dosłownie kilka komentarzy wyżej. Więcej szukać nie będę bo napisałes nikt tak nie pisał.

Mogę zapytać że skoro on robił doskonale wrazenie po wejściu w tych kilku spotkaniach to jakie wrażenie zostawiał na tobie np mbappe kiedy lądował bramki w pół finale km jako dzieciak, albo Messi kiedy lądował hat tricki Realowi? Ultra mega hiper doskonale?

Ty wiesz że bajcetic ma 500minut w Liverpoolu a woodburn 400? I obaj po bramce? Tylko że Ben to najmłodszy strzelec w historii a Stefan nie. Więc na ten moment jeden zapisał się w historii a drugi nie. Dokonania te same wręcz.

Znasz pojęcie hiperboli? Inaczej celowego wyolbrzymienia dla podkreślenia efektu? Oczywiście że nikt tak nie pisał, ale wielu widziało w nim no większy talent niż Sterlinga( ja też uważałem że ma mega papiery na granie)


jeżeli odpali w tym sezonie to warto było by mu się przyjrzeć wygląda solidnie

Żadnego Keity. Choćby miał na imię Jezus a przydomek zdrowiusieńki.

23 polubienia


na lewą obronę ten gostek fajnie wygląda tani jak Robertson w hull jak Robertson nawet podobny jest

na ŚPD młody spędzi rok w sheffild teraz potem go odkupimy od Southampton i będzie

1 polubienie

Zrobiłem taki kolaż, co o nim myślisz?

9 polubień