Rozważania transferowe (dyskusja)

SO potrzebujemy lewonożnego, który będzie grał na LO. Diomande miałby sens przy odejściu Gomeza, wtedy najlepiej byłoby ściągnąć 2 zawodników do formacji obronnej. A Kimmich to zdecydowanie nie profil, którego szukamy.

2 polubienia

On żyje w swoim świecie. Całe okienko przekonywał ludzi że slot nie gra klasycznym bocznym obrońca jak robertson i musimy iść po hincapie i lukebe. Zapomniał to tylko powiedzieć slotowi.

Co do twojego postu
-diomade tak choć nie wiem czy to niezbyt krótka weryfikacja
-kimmich bardzo nie. Facet nie umie bronić, wolny i bardzo słaby fizycznie. Ktoś mu wmówił że jest drugim lahmem, arogancki. Świetny z piłką przy nodze.
Polecam poczytać co sądzą o nim kibice Bayernu. Zazwyczaj piszą że tylko na prawej obronie się nadaje.

4 polubienia

Gramy teraz trójką w obronie w fazie ataku, więc potrzebujemy lewonożnego obrońcy typu Hincapie. Robertson schodzi do środka obrony i staje się tym trzecim, a wypycha Trenta do przodu. Dlatego ważne jest aby ten piłkarz miał doświadczenie z 3 osobowym blokiem obronnym.

1 polubienie

Dla przypomnienia, nasz japoński potwór środka pola Endo kosztował nas więcej, niż Chiesa (o ile ostatecznie tu trafi), jeśli chodzi o samą kwotę odstępnego. Nie jestem fanem Włocha, ale takich okazji nie powinno się przepuszczać. Nie stracimy, bo w najgorszym razie weźmie go za rok z powrotem jakieś Lazio czy Roma za te same pieniądze. Jeśli wypali, to super, jak nie to nic się nie stanie. Dziwi mnie tylko, że nie zgłosił się po niego nikt inny, chociażby Chelsea, ale oni to przeglądają piłkarskiego OLXa ewidentnie z filtrem cenowym powyżej 40 baniek.

To może zobacz jak grał w Feyenoordzie i jak się teraz ustawia Robertson. To nie takie trudne.

Fiorentina → big six Italy club → LFC :goat: 11.

Fiorentina → big six Italy club → LFC 14/22.

A co ma jedno z drugim? Mnóstwo ludzi ci tłumaczyło że to że tam grał nie znaczy że tak będzie grał tu, ale ty pisałeś jakbyś był tego pewny co najmniej jakbyś napisał jego biografie.
Ja np wiedziałem jak grał w feye, ale wcale nie byłem pewny że tu bd tak grał

To kolejny jest Nico Gonzalez?

1 polubienie

Aaa bo zacytowałem mój post stąd moje pytanie :joy:

Co to za nowe plotki nt. Darwina?

Dlatego napisałem, żebyś zobaczył jak ustawia się Robertson. Liverpool gra 3-2-5 w posiadaniu.

On już w Juve :stuck_out_tongue_winking_eye:
W ogóle porównania do Mo to takie średnio udane. Mo był młodszy i na fali wznoszącej, Chiesa to już zawodnik będący na scenie długo i ostatnie lata ma takie sobie.

Nie no musi byc transfer definitywny do clubu z big six z Włoch, no co ty.

@ManiacK
Jest wypożyczony do Juve, więc nie pasuje do wzoru, omg.

Ale przecież do wzoru pasuje.

1 polubienie

No przecież przeszedł do Juve, nie? To teraz może do Nas. Ludzie, czy Was logicznego myślenia zakazali używać?

1 polubienie

Trochę niepokojące jest, że mamy mu dać 4 letni kontrakt…

Tak swoją drogą Motta i Juve ładnie zeszmaciło swoich zasłużonych piłkarzy. Najpierw korupcja teraz to. Oby Thiago Motta okazał się katastrofą i ten kurwidołek zrobił fikołka jajami do góry

5 polubień

No dobra powiedzmy są “2” transfery, ale i tak bardzo słabo jak na te pozycje, które wymagamy, juz przeboleć 6 ale jakiś obrońca by sie przydał :v

Odwrotnie - przeboleć obrońcę, przecież bedzie ogromna bolączka bez DM

1 polubienie

Świetny DM może mocno odciążyć obrońców, dużo mniej sprintów, walki bark w bark, co wiąże się z mniejszą ilością kontuzji. Chociaż klasowy obrońca broni się sam, VVD jest okazem zdrowia pewnie głównie przez genetykę, ale również bo pomimo świetnych warunków fizycznych, które również wykorzystuje, on jest genialny w ustawianiu się przez co unika dosyć regularnie walki z atakującymi i nie musi tak bardzo ich gonić i nadwyrężać się przez to mięśniowo. Za to Konate wręcz wpycha się w pojedynki, bo widać że lubi wykorzystywać fakty bycia bestią, co może się właśnie mocno wiązać z jego ilością kontuzji. Dlatego świetny DM pozwoliłby na pewno na lepsze zdrowie Ibou.

4 polubienia