Rozważania transferowe (dyskusja)

Ciekawe ile Juve by chciało za Locatelli’ego.


Niee nasza 6 ucieka xD trzeba sie przyzwyczaić co Live w 3 dni zrobi niby ? Endo v2 :C
image

4 polubienia

Przecież to jest kurła jakaś kpina.

Już teraz rozumiem skrót klubu Lazaret FC

Jak nie Cisse to Szklanydż, jak nie Szklanydż to Keita, jak nie Keita to Thiago, jak nie Thiago to inny wynalazek.

Pogratulować
Tęgie umysły, psia mać!

Rozwaliło mnie to „nawet podobny jest” xD

3 polubienia

Mogą ściągać kogo chcą, ale bez DMa, to okienko i tak będzie 0/10.

1 polubienie

Nie o to mi chodziło. Ja wiem że bajcetic fajnie wszedł do zespołu, ale ty napisałeś doskonale i zastanawialo mnie tylko jak potem opisałbys wejście mega spektakularne.

Żeby się zbędnie nie rozpisywać. Ja się z tobą zgadzam że Stefan ma bardzo duży potencjał techniczny. Są ta rzeczy wręcz niemożliwe do wyszkolenia w późniejszych etapach kariery. Niestety zagrała on tylko 500 minut i jest to mała próba czasu. Dodatkowo jest on po ponad rocznym rozbracie z piłką że względu na uraz.
Dlatego dla jego rozwoju najlepsze będzie wypożyczenie gdzie będzie miła pierwszy plac zagra 3000-4000minut

1 polubienie

serio? trochę odpowiedź w stylu obrażonego 12 latka który nie dostał wymarzonej ciupagi z wakacji. Chiesa to jest genialny transfer Edwardsa, jak wypali to mamy zastępstwo dla Salaha, który może rozgrywa ostatni sezon w barwach LFC? kto wie? przynajmniej wzrośnie presja na podpisanie dokumentów przez Mo.

xD gościu o którym każdy słyszał i nikt go kupić nie chce, a Juve próbuje go wypchać na siłę. No rzeczywiście genialne posunięcie…

Jaka tu odklejka panuje to normalnie, aż ciężko uwierzyć :upside_down_face:

5 polubień

Żaden to majstersztyk transferowy, ale za 15mln warto go wziąć. Nie jest tajemnicą, że Jota pewnie złapie kontuzję, a Salah będzie potrzebował czasem zmiennika. Jak nie wypali to nadal go za te 15-20ml możemy sprzedać.

Chciała go kupić Barcelona

Barcelona to chciała kupić połowę piłkarzy na świecie. Ale nie ma hajsu XD

5 polubień

I to jak rozumiem nic, a nic nie otwiera ci oczu? Tak po prostu Juve stwierdzilo, ze chce wspomoc ubogi Liverpool? Xd

Tez mnie to troche bawi. xD Zreszta odniesienie do “FM’a” rowniez bo tam wcale nie jest prosto sprzedac jakis szrot z ogromna tygodniowka. Generalnie Chiesa moze odpalic, ale moze rownie dobrze byc zastepstwem za Thiago w klinice. Ogolnie jezeli tutaj przyjdzie to nisko oceniam jego szanse odbudowania sie i rozwoju u nas. Raz, ze kontuzje, dwa, ze nie ma za bardzo dla niego miejsca. A pilkarz nie grajac regularnie nie wskoczy na najwyzszy poziom, po prostu.

Ledwo jedno okienko minelo, a ja mam juz chyba dosy tych “genialnych” posuniec Edwardsa w stylu Zubimendiego czy teraz Chiesy…

3 polubienia

Ja się jaram :stuck_out_tongue:, ale po prostu z serducha, bo to zawsze był mój wymarzony transfer.

Ale patrząc rozsądnie to wygląda to na kolejnego Thiago.
Utalentowany piłkarz którzy będzie siedział w gabinecie do końca kontraktu.
Oby nie miał aż tak wysokiej tygodniówki, to nawet jak będzie mógł kilka meczy zagrać na lewej czy parę meczy dać odpocząć Salahowi będę zadowolony.

Niestety ten transfer nic nie zmienia w ocenie okienka które jest katastrofalne :smiling_face_with_tear:

5 polubień

Barcelona w obecnej sytuacji to nie wiem czy byłaby w stanie zarejestrować konto na facebooku a co dopiero nowego piłkarza.

Sam Chiesa to zwykły hazard z strony Liverpoolu, jak wypali to super, jak nie to trudno. Choć patrząc na Włochów w PL to mam mieszane uczucia. Ale za taką cenę warto zaryzykować.

4 polubienia

Według mnie ten transfer nie ma wielu wad, poza jedną zdrowie piłkarza.
Byłby zajarany mega gdyby przychodził jako 3-4 transfer tego okienka po ŚPD i Obrońcy. Casus Mamardashviliego. Bo jednak kupujemy w piłkarza co jest w najlepszych latach kariery, etatowego reprezentanta Włoch, najlepszego obok Szczęsnego piłkarza Juventusu ostatnich lat. No tylko jego kontuzje. Ale ryzyko jest warte bo nawet jak nie wypali to można go sprzedać za więcej. Nie widzę wielu minusów. Jak już to minusy są do tego jak zarządzany jest klub aniżeli samego piłkarza.

8 polubień

Serio? Włoch wypychany na siłę z klubu, regularnie mający problem z drobnymi kontuzjami ma wywrzeć presję na Salahu? Jak niby miałaby wyglądac ta presja? Powiemy Egipcjaninowi, że nie jesteśmy przekonani co do jego pozostania w klubie bo mamy Chiesę z promocji? To w żaden sposób nie wplynie na negocjacje z Egipcjaninem.

Wyluzuj chłopie, bo Federico jeszcze do nas nie trafił i nie zagrał nawet minuty, a Ty już wieszczysz “genialny transfer Edwardsa”. Ta potencjalna cena nie jest wynikiem jakichś super negocjacji tylko wykorzystanie, że klub chce pozbyć się piłkarza przed wygaśnięciem kontraktu, a pozostaje jeszcze kwestia czy przypadkiem Włoch godnie nie zastąpiu Keitę i Thiago w gabinetach lekarskich zamiast Mo na murawie. O tym czy bedzie to flop czy geniusz Edwardsa pokaże postawa piłkarza na boisku. Jego zdrowie to duży znak zapytania, ale ogólnie nie jestem przeciwnikiem tego transferu. Brak zastępstwa dla Salaha od kilku lat pokazuje, że w drugiej cześci sezonu Mo jest cieniem samego siebie, więc jeśli tylko Włochowi dopisze zdrowie to będzie solidnym uzupełnieniem zespołu

Poza tym oczywiście, że nawet mimo ściągnięcia Gruzina na bramkę i nawet tego Chiesy to okienko może byc ocenione maksymalnie 1-2/10. Nie wzmocniliśmy pozycji defensywnego pomocnika, która od 2 lat woła o transfer. Nie ściągnęliśmy sensownego CB w miejsce Matipa i zostajemy z VvD, szklanym i popełniającym błędy Konate, talentem Quansahem (który z racji wieku równiez popełnia błędu) i Gomezem, który lepiej, żeby grał na boku bo na środku obrony zwyczajnie się nie nadaje. Nie wymieniliśmy tez Kostasa na kogoś znacznie lepszego, wywieracjącego presję na coraz gorzej radzącym sobie Robertsonie.

2 polubienia

Mam bardzo mieszanie uczucia. Dotychczas w Liv żaden Włoch sobie nie poradził. Każdy był niewypałem. Może Dossena był średniakiem który robił niezbędne minimum ale większość tutaj go pewnie nawet nie pamięta. Nie był to gracz podstawowego składu i z tego co pamiętam grał na lewej obronie. Szału nie robił.

IMO trochę zmienia, bo z 0.5/10 teraz można dać 3/10, jedna z trzech potrzeb (back up dla Salaha) załatwiona.

Co Ty mówisz! A jak przelobował w meczu z United to ja mam ciarki do dzisiaj!

A tak na poważnie- to sam nie jestem wielkim fanem Włochów, tak tutaj chodzi tylko o poszerzenie składu, więc i ryzyko niewielkie raczej.

1 polubienie

Motta zakomunikował mu, że nie ma dla niego przyszłości w klubie.

- Chiesa nie znalazł się w kadrze, jak i inni piłkarze, którzy pozostali w domu, ze względu na sytuację na rynku transferowym, z wyjątkiem kontuzjowanego Mirettiego. Porozumieliśmy się z nimi jasno. Są dobrzy, ale muszą poszukać dla siebie rozwiązań, w których będą mogli grać więcej. Zarówno w sprawie Chiesy, jak i innych, decyzje zostały podjęte - powiedział włoski szkoleniowiec w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Za Sky Sports Italia

Kontuzje to jedno ale chyba też sposób gry Frederico nie wpisuje się w filozofię Motty.