Rozważania transferowe (dyskusja)

No też musi się nauczyć trochę tam grać. Ma pewne nawyki jak głupi faul. No średnio to z Brendford wszyscy zagrali. Szobo był do zmiany po 45 minutach, a Maca mocno niewidoczny mimo 2 fajnych podań to przeszedł obok meczu.

Wygląda to obiecująco, zobaczymy w niedzielę.

1 polubienie

Nie ma się o co kłócić. To czy pożałujemy Ugarte to się dowiemy za kilka miesięcy jak będzie sobie radził w United. A co do Vareli to ponoć pytano o niego 2 tyg temu. Tak więc Zubimendi nie był jedynym którego próbowano. Jego porównanie z Ugarte według statystyk data mb wyglądają następująco:

Zupełnie innego rodzaju zawodnicy (specjalnie dałem z sezonów w tej samej lidze)

Jakby się dobrze zastanowić to na pivotach mamy 2 i pół zawdonika, którzy mogą zagrać w meczach typu vs Arsenal czy Ligę mistrzów. Mianowice Ryan, Macca i Szobo. Szobo liczę jako pół bo docelowo ma inną pozycję. Reszta czyli Jones, Endo i Morton to zawodnicy z jakością typowo rotacyjną + Jones na pewno na wiele spotkań nie będzie zdrowy.

Jeden transfer na naszą pozycję double pivot to jest absolutne minimum, bo jedna kontuzja kogoś z ww. trójki to jest dla nas koszmar. A tak kontuzja przyjdzie.

Patrzenie przez pryzmat podan na defensywnego pomocnika to jedna strona medalu. W zależności od rywala akcenty trzeba inaczej układać. Mamy mecze z Realem. City, Arsenalem. To jest inny poziom. My natomiast będziemy próbowali udawać ze mamy kompletna jedenastkę. TAA nie potrafi bronic Robertson jest coraz starsz, jak Konate bedxie kontuzjowany to zostajemy z młodym Quansahem i dziurą w środku pola. Ale ładnie bedzie pileczka chodzila do czasu straty. Ugarte? zly onana?złym neves? zly andre? Zły Czego my szukamy? Serio nie ma lepszego defensywnego niz Endo?

1 polubienie

W którymś momencie Trent wyląduje w środku, Gomez na prawej i obaj zagrają sezony życia, mówie wam :slight_smile:

Samolot wciąż w Porto? Niespełna 12 godzin do zamknięcia okna transferowego

6 polubień

Dokładnie, jeszcze Nunez zgarnie króla strzelców, Quansah będzie w 11 sezonu, a Robbo przeżyje drugą młodość.

1 polubienie

Skoro wypożyczony został Bajčetić to wydawać by się mogło że sięgniemy rzutem na taśmę defensywnego pomocnika.
Liczenie że Ryan czy Curtis ogarną tą pozycję to jazda po bandzie.
Pierwszy poważny test w niedziele na Old Traford.

2 polubienia

No tak by było logicznie

Żadnych nowych informacji? :confused: Kurcze liczyłem chociaż na tego Hezze. Varela to wiadomo, gdyby przyszedł to forum przeżyło by ekstazę. Guimaraes/Tonali xD marzenia ściętej głowy. Szkoda szkoda. Znowu zabraknie “jednej” cegiełki do pełnej kadry (już pal licho tego ŚO skoro Gomez zostaje).

Jak do 20 nie gruchnie żadna informacja to chyba nie mamy na co liczyć w tym okienku już

Allison się połamie, Kelleher zostanie sprzedany, nie uda się sprowadzić z wypożyczenia z Valencii nowego Gruzina i Pitaluga zostanie odkryciem sezonu.


(post usunięty przez autora)


Do 3ciej tercji Ryan jest drugim pomocnikiem po Downesie, więc rzeczywiśćie miałeś racje, że ma sporo tych podań, jednak gorouja w niej stoperzy City i to totalnie, więc to raczej szedłbym pod kwestie ustawienia i dominacji w posiadaniu piłki. Co ciekawi to ten Downes :smiley:

jak usuniemy podział na pomocników, nie wiem czemu łapie tam mi stoperów City ( może kwestia grania wysoko) to mamy jeszcze ciekawostkę


to oznacza, że nasz Janek jest dobrym rozgrywającym :D?

A to głownie dlatego takie wyniki graczy SOu, bo widzę, że oni mieli posiadanie średnie ponad 70 % :smiley:

Co im zreszta nie przeszkodziło w przegranej, co do właśnie posiadania piłki będącym nieco przereklamowaną statystyką, szczególnie, jak nie się jest nieskutecznym.

Oczywiście, ja bym tam go widział u nas w pierwszym szkładzie na pozycji DM

1 polubienie

To jakieś w miarę legitne źródło czy kolejny twitterowy farmazoniarz?

Przecież odrzuciliśmy już ofertę za niego … Chcieli nam wcisnąć Turnera i jakies ochłapy pff

Nikt o tym nie pisze. Farmazoniarz których jest wielu pod koniec okienka

Wiesz, jak bym miał powiedzieć jaki ma atut właśnie Bednarek to wprowadzanie piłki XD bo bronić nie umie. Ale rozumiem o co ci chodzi o okej mogę ci przyznać rację w tej kwestii XD

1 polubienie