Rozważania transferowe (dyskusja)

Trzeba wygrać, co się da w LM i być w pierwszej ósemce, żeby nie grać 1/16. To zawsze dwa mecze mniej w kalendarzu.

Znaczy tak, wczoraj w meczu vs Inter, Guardiola robi zmiany: Gundogan za KdB, Foden za Savinho, Doku za Grealisha :joy:

U nas mógłby wejść Endo lub Jones. Way to go!

Oczekiwania kibiców: do maja 2025 bić się o wszystko z City. Trzeba zejść na Ziemię :joy:

W pomocy jest dramat. W linii ataku mimo wszystko lepiej to wygląda.

5 polubień

Całkowicie się zgadzam. Atak jest ratowany przez ilość (bo brak tu na razie ciągle “następcy” Salaha w kontekście jakości). Tak pomoc i obrona rozpadają się jak domek z kart przy 2 kontuzjach odpukać podstawowych graczy.

A szkoda, bo takiego Zubimendiego + LO/uniwersalnego LŚO brakuje nam do posiadania na papierze kompletnego składu :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Ja to wiem, Ty to wiesz, w klubie pewnie też to wiedzą, że poza tą trójką w podstawie nasza linia pomocy nie ma nawet jednego zawodnika na zmianę, który utrzymałby poziom wspomnianej trójki. Nie wiem czy to ograniczone zaufanie do Slota, czy sprawdzenie zdolności do ugrania jak najwięcej jak najmniejszym kosztem. Ja po prostu nie wierzę, że bez solidnej przyczyny klub sam z siebie wyłoży w styczniu 60 mln za piłkarza, który kilka tygodni temu powiedział, że chce zostać w San Sebastian.

1 polubienie

Podpisywanie kontraktów również w tej chwili nie przebiega

Z tego tekstu za tłumaczeniem z Google rozumiem, że nie dostał podwyżki? Jeśli Baskowie będą grać tak fatalnie jak na początku, też go w styczniu nie puszczą. Będzie potrzebny by utrzymać klub w lidze.

Jeśli faktycznie chce opuścić swój dom, w którym go kochaja żeby przyjść do naszej czerwonej rodziny to zwykłą głupotą byłoby nie skorzystać. To zawodnik na lata, z potencjałem na ścisłą światową czołówkę na swojej pozycji. Jestem za.

A ja mam całkowicie inne podejście. Chłopak miał możliwość dołączenia do naszego zespołu. Natomiast cała ta imba to była, w mojej ocenie, gra jego agenta na podwyżkę. Odchodził Merino, kasa wpadała.
Sociedad obiecało, ten uwierzył a teraz obudził się z ręką w nocniku…

Ściąganie go - tym bardziej na warunkach jak latem - jest głupotą. Za 2 lata w chłopaku odpali się gen Realu czy innej Barcelony i będziemy mieli powtórkę.

Zdecydowanie bardziej wolę opcje Whartona. Podoba mi się też Sangre.

Też nie jestem za tym, żeby do nas dołączył, chciał czy nie chciał, w świat poszedł komunikat, że to on nie chce dołączyć i chyba nawet podpisał nowy kontrakt. Akurat w jego wypadku transfer do Liverpoolu to nobilitacja, wyższe zarobki, większe zasięgi, większy, globalny klub. Dziwiłem się jego decyzji ale teraz już mu po prostu nie wierzę. Była szansa, nie skorzystał.

1 polubienie

Przecież całe forum nie chce normalnego lewego obrońcy jk np. Aint nouri tylko lewego środkowego obrńcę na lewą obronę więc w ataku taki raczej Diazowi nie pomoże

https://kanalsportowy.pl/pilka-nozna/zubimendi-odrzucil-liverpool-teraz-zaluje/ nie wiem ile w tym prawdy, ile nie wiem że już wcześniej ktoś coś wspominał, ale jesli tak to telenoweli mam nadzieję że telenoweli nie wznowią ;p

To jest zbyt wartościowy zawodnik, żeby teraz unosić się jakimś honorem czy coś. Chłopak już wie, że popełnił błąd, a dodatkowo Sociedad, którego tak kocha, po prostu go oszukało z tym nowym kontraktem. Teraz to jednak Liverpool rozdaje karty w tych negocjacjach i jeśli Zubimendi chce do nas, to musi przyjąć zapewne gorszy kontrakt, niż ten proponowany w lato. On musi, my nie.

Klauzula nadal jest taka sama. Jeśli pójdzie zielone światło z obozu piłkarza, to klub ją uruchomi. Potrzebujemy wzmocnić linie pomocy w styczniu.

4 polubienia

Wg. prezydenta Sociedad nie bylo zadnych obietnic dot. nowego kontraktu.

Real Sociedad president Jokin Aperribay recently gave an interview denying that Zubimendi demanded an improved deal to stay put, amid suspicions that he had.

As Mail Sport reported in August, the main factor that prompted Zubimendi’s switcheroo was manager Imanol’s persuasion.

1 polubienie

Idealnie byłoby sprowadzić 2 pomocników. Powinniśmy ściągnąć Balebę, który fantastycznie rozwija się w Brighton. Kameruńczyk + Zubimendi i mamy świetną głębię w środku pola.

Całkiem śmieszna sytuacja, ale ja bym Zubimendiego z wielką chęcią przyjął zimą

Jak zgodzi sie na ławkę i walke o pierwszy skład to niech przychodzi

Potrzebujemy głębi, Graven jest świetny, ale wystatczy jeden uraz, nawet na 2 tygodniu i już mamy pełne gacie bo wchodzi Endo, który już nawet w rytmie meczowym nie jest bo łapie po 5 ostatnich minut. Zubimendi co by nie mówić o sadze jest dobrym grajkiem, który swoją obecnością by tylko podwyższył jakosc druzyny - jako poglebienie skladu oraz jakosciowy zmiennik, ktorego nie jest strach wpuszczac na puchary czy za Gravenbercha, lub w duecie Graven Zubimendi

2 polubienia

Żadnych dealów z Sociedad. To nie jest poważny klub. Już wolę, żeby John H. za te pieniądze kupił klub golfowy

Bardzo dobrze, że nie jesteś właścicielem tego klubu. Mbappe biega sobie teraz w Realu, chociaż “pociąg odjeżdża tylko raz”. Co więcej, żółw sobie jawnie zakpił z Realu i Pereza w pewnym momencie. Mimo tego, Perez go ściągnął w tym roku, bo jest doskonałym biznesmenem i wie, że to najlepsze dla klubu.
A Ty, będąc kibicem Liverpoolu, wolisz żeby właściciel sobie kupił pole golfowe niż zainwestował w skład i sprowadził solidnego DMa, którego potrzebujemy od lat? Bo raz nie wyszło sprowadzenie go - nomen omen też za sprawą naszych genialnych dyrektorów, kłócących się przez 2 tygodnie o sposób płatności?
Naprawdę czasami nie dowierzam w niektóre wypowiedzi na tym forum xd

5 polubień

31.01. 2025
Liverpool próbował kupić defensywnego pomocnika ale na rynku nie było odpowiednich opcji gdyż kluby w zimie nie chcą pozbywać się sowich najlepszych piłkarzy lub żądają za dużo. Jesteśmy jednak pewni że w letnim okienku są środki na pozyskanie klasowej 6 która będzie right playerem
Podpisano Pearce, Joyce i Edwards

3 polubienia

Nie prawda, PSG sobie kpiło i skończyło się, że Mbappe przeszedł jako wolny agent. Nie mam nic przeciwko transferowi Zubimendiemu pod warunkiem, że przyjdzie na bardzo niekorzystnych dla Sociedad warunkach.

Dumą się nie najesz, do dumy się nie przytulisz, duma nie poda ci szklanki wody na łożu śmieci. Generalnie duma to najbardziej przereklamowana z cnót.