Rozważania transferowe (dyskusja)

Haaland jest znakomity, już kiedyś pisałem o jego zmyśle, ustawianiu się, zdobywaniu bramek, przeczuciu, nie stoi w polu karnym tylko też pracuje i biega. Bardzo bym go chciał w Liverpoolu.
Wspaniały gracz ale nie na nasze możliwości finansowe, ten jego agent też mnie nie przekonuje, sądzę, że pójdzie do Realu, bo nie wiem czy będzie chciał ratować tonący okręt Barcelony. Jaki sam jest jako człowiek nie wiem, czy gwiazdorzy, no i czy jest zaszczepiony :wink:

:warning::rotating_light: WAŻNE: Raphinha dołączy w zimowym oknie transferowym do Bayernu - transakcja zamknie się w okolicach 50 milionów euro.

[TNT Sports]

No to chyba można zapomnieć o Raphini…:frowning:

U nas kasa poszla na nhl. Moze Salah przedluzy kontrakt, po co nam wzmocnienia

Przejście z Premier League do Bundesligi to jednak krok w tył.
Za tydzień zaczynamy spekulacje transferowe.

Obyśmy wzięli Luisa Diaza lub Gonçalvesa.

Przejdzie z Leeds do Bayernu, to 5 kroków do przodu …

2 polubienia

Vlahović przejdzie do Juventusu, 75 mln euro. Potwierdza Sky Sports. Transakcja ma dojść do skutku latem.

Wszyscy nam uciekają a nam zostanie Sarr z Watfordu :smiley:

Nikt nam nie ucieka bo przecież my w nikogo nie celujemy :wink:

4 polubienia

gdyby to była prawda to byłbym mocno niepocieszony, bo liczyłem, że trafi do nas. Jeden dobry, perspektywiczny grajek do ofensywy jest nam potrzebny jak wódka do śledzia w dłuższej perspektywie.

Pewnie jest niezaszczepiony.

4 polubienia

No to będzie musiał się zaszczepić przed transferem, bo w Bayernie obowiązek jest :wink:

1 polubienie

OK, przez najbliższe 5 lat będzie mistrzem Niemiec, pewnie dorzuci do tego kilka pucharow.
Ale jednak Bundesliga ma się nijak do Premier league.

Ja wiem czy tak nijak…
Bramek i asyst natrzaska więcej, pieniądze zarobi lepsze lub przynajmniej te same co miałby w LFC, gwarantowane choć jedno trofeum w skali roku, jeśli mu się to spełni, to potem może szarpać porządny kontrakt choćby właśnie w PL.

1 polubienie

Czy ja dobrze widzę, że ludzie poddają pod wątpliwość prestiż i znaczenie zmiany jakiegoś gownianego Leeds na jeden z 3/5 obecnie najlepszych klubów na świecie ? :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
No nie mogę … toż to głupia buta podobna do tej którą jeszcze do niedawna prezentowali fani Barcy i Realu (oh oh kożdy kożdy morzy o groniu w wincyj niż klupie). Brawo. Witamy w nowej wersji pod tytułem żodna żodna liga oprócz PL (pewnie nawet ten skrót to nie przypadek a jak wiadomo starożytne państwo lechickie pół Europy zajmowało :rofl: )

3 polubienia

Osobiście nie mam żadnego parcia na nowe twarze już w styczniu, ale latem liczę, że zobaczymy po jednym transferze do pomocy i ataku.
W przedniej formacji przydałby się ktoś pokroju Diogo, a do pomocy marzy mi się taki jeden młody Anglik grający obecnie w Dortmundzie :wink:

3 polubienia

Nie poddaje w wątpliwość klasy Bayernu, tylko atrakcyjności Bundesligi z perspektywy Bawarczyków.
Grając w Bayernie w zasadzie grasz o pietruszkę, bo w połowie sezonu jest ‘po zawodach’.
W Premier League takich sytuacji raczej nie ma, a przynajmniej nie ma dominacji jednego klubu, który za chwilę zdobędzie bodajże 10 z rzędu mistrzostwo kraju. Napięcie w Bundeslidze trochę jak w Scottish Premier League pod nieobecność Rangersów.

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🔙 Zdaniem „SPORT” Everton jest zainteresowany pozyskaniem Philippe Coutinho. Jedynym problemem są wysokie wymagania finansowe Brazylijczyka.

To Brazylijczyk, w jego przypadku raczej kasa ma się zgadzać na koncie, kwestia rywalizacji sportowej jest raczej drugo jeśli nie trzeciorzedna sprawa. Nie przypominam sobie Brazylijczyka który, zmieniając klub, mając do wyboru kilka opcji, kierował się poziomem ligi.