Nikt o Bajceticiu nie zapomniał, jest pomijany bo jest za słaby na Liverpool i tyle, Endo go zjada naśniadanie. Sprzedać Bajceticia bo nic z niego nie będzie.
Bajcetic powinien być kolejny raz wypożyczony, bo jeśli dostanie tyle minut co Endo czy Elliott to nic się tu nie nauczy a jego wartość wcale nie wzrośnie. Na nim coś możemy zarobić na Japoncu już nie.
Co miał? Przestańcie pierdolić o wielkim Bajceticiu, bo nie był nikim znaczącym w Las Palmas, jeszcze gorzej w Salzburgu. To jest średniak, do tego 21letni. Nic w seniorskiej piłce nie pokazał jeszcze. Porównajcie to z Jobem Bellinghamem, który jest rok młodszy, a już drugi sezon gra regularnie w Sunderlandzie. Więcej minut rozegrał w seniorskiej piłce w tym sezonie niż Bajcetić w ogóle.
Czysto hipotetycznie: co powiedzielibyście na Matete z Crystal Palace? Wiek troche nie pasuje bo 28 lat na karku ale osobiście lubię go oglądać, jako niskobudżetowa opcja na 9…
Nie, w formie pytania. Szukałem w głowie napastnika wysokiego który jakieś tam statystyki ma i byłby nie drogi, gdyby bie bylo hajsu ba kogoś lepszego. Ktos taki na przeczekanie az się pojawi ktoś Top
Kupując Wirtza i Frimponga zmniejszamy siłę fizyczną składu dlatego za Nuneza powinniśmy kupić wysokiego, silnego najlepiej czarnoskórego napastnika. Wiele sensownych opcji na rynku nie ma, ale to może być jedno z najmniej spodziewanych nazwisk, już nie raz przeprowadzaliśmy takie transfery
Serio będziemy całe okienko pisać i czytać o hipotetycznych transferach? Ja wiem, że tak naprawdę o każdym może pojawić się plotka i możemy kupić niespodziewanego, ale po co z tego miejsca robić jakieś wymarzone 11 albo pisać o piłkarzach o których nie ma ani krzty plotki? Jaki to ma sens tworzenie postów tylko dla pisania? Skupmy się na piłkarzach o których się pisze w mediach. Oczywiście ze źródeł z których warto coś wyciągać…
Bo potem, żeby przeczytać coś sensownego, to trzeba przejść przez stek nudnych tworzonych , a co powiecie o tym czy tamtym,.
Ja wiem, że nie muszę czytać… Ale jak chce się znaleźć coś sensownego to chyba trzeba czytać, co nie?
Polecam konto na twiterze czy tez X i zaobserwowanie konta “LFC Transfer Room”. Wszystkie plotki zarówno z dobrych źródeł jak i ze słabszych pojawiają sie tam bardzo szybko.
Nie piszę tego z przekąsem. Sam tak zrobiłem i można zaoszczędzić sporo czasu. A tu zaglądam jak mam ochotę podyskutować.