Jest to jakiś pomysł. Poprosimy o aktualizację XI
1 czerwca juz za 3 dni
I ciekawe czy Frimpong i wirtz razem będą pokazani czy osobno ?
Tutaj mój pomysł na skład. Co myślisz Sebzie? Chyba trochę lepszy i chyba trochę bardziej w zasięgu.
Nie wstawić Gerrarda tutaj to jest herezja.
Dobry zart… Jak niby Xabi ma trenowac Real i grac u nas? Zamienic go na Gerrarda i elegancko. Reszta jak najbardziej w porzadku!
Poprosze jednego Wirtza, Kerkeza i Frimponga na Dzień Dziecka.
Zdecydowane nie. Gość jest jakimś wymysłem fanów FM. W meczu z nami popełnił 2 błędy przy obu bramkach. Jest za niski na granie na stoperze w Liverpoolu. My szukamy stoperów dominujących i każdy z naszych stoperów w ostatnich latach miał powyżej 190cm. Dodatkowo olbrzymia kwota za zawodnika który max u nas na 3 opcje.
Moim zdaniem jeśli Gomez nie będzie wymuszał odejścia, a ekipie uda się podpisać ibou to zostaniemy z vvd,ibou,quans,Gomez,Endo.
Nie uważam to za mega słaby zestaw. Sądzę że nasi skupia się na innych obszarach no na rynku nie ma takiej okazji i takiego potencjału jak Dean huijens
Nie wiem czy wiesz, ale Cafu zakonczyl juz kariere i jest na emeryturze jak cos
Ronaldo Nazario bym zamienil na legende Korony słynnego kiełbase Grzegorza Piechne ![]()
Chyba Cristiano albo Messiego, R9 musi być
czuję, że nawet dziś by więcej nastrzelał niż Darwin ![]()
Czyli prace nad podpisaniem Kerkeza tez trwaja, z Wirtz dogadal warunki. Super. To oby szybko domknac
Aj, sławetny Farmazon Romano. Ta sama informacja przedstawiona już 20 raz za pomocą innych słów.
Zamiast beckera powinien być Szamotulski
To krótkie i podstawowe porównanie pokazuje, że Ekitike chyba byłby dla Nas w sam raz.
Isak i Alvarez mają ten minus, że nie wygrywają główek. Są świetni ale chyba potrzebujemy kogoś, kto główkę też może wygrać i chociażby zgrać nią piłkę na nogę Salaha.
Gyokeres za to ma taki minus, że nie wykonuje podań w pole karne, co mówi, że raczej jest typowym target manem, a my już takiego mamy. Nasz target man do tego jest kreatywnym zawodnikiem. Dlatego potrrzebujemy kogoś kto będzie strzelał, kreował, ścigał się z obroncami i wracał do defensywy. Coś jak Darwin, tylko super by było, gdyby jeszcze umiał kopać piłkę. ![]()
Spójrzcie z resztą sami.
Bo czy ściągnięcie Alvareza, nie oznaczałoby kompletneg wykastrowania linii ataku w pojedynkach główkowych?
A jest przecież tak, że mnóstwo razy omijamy pressing rywala długą piłką (gol z PSG Elliotta idealnym przykładem).
Co do transferu Wirtza, to nie wiem czy pamiętacie, ale np Chelsea jak brała Caicedo to saga się ciągneła od czerwca do momentu, az my wkroczyliśmy w polowie sierpnia i wszystko się zakończyło w 24h ![]()
Tu pewnie jest podobnie, tylko może nie będzie sie tyle ciągnąc.
Zawodnik dogadany, klub gotowy zapłacić, ale też chce trochę z ceny ugrać, czy tam może własnie jakieś wymiany wchodzą w grę. W końcu podbieramy Bayerowi 2 zawodników.
@osi ale wlasnie moze probujemy od razu kogoś podrzucić Harvey? może nawet Conor?
Ja to w ogole mam teorie, że Henry tak wzmacnia skład, żeby występować w tych nowych Klubowych Mistrzostwach Świata. Wcześniej 4. miejsce ich satysfakcjonowało. Łatwiej jest się tam dostać jako mistrz kraju niż jako zwycięzca LM. W tym roku byśmy wystąpili gdyby nie to, że Chelsea wygrala LM. Za wygranie jest ekstra 93mln funtów + około 40mln za wygranie poszczególnych rund. Za sam udział drużyny z Europy można liczyć na kwotę między 9.5 a 27 mln funtów licząc scenariusz 3 porażek.





