The deal has not fallen through xdd
W poście który wrzuciłeś, czytasz co publikujesz?
Ja to bym chciał go u nas ale kwota by przebiła Wirtza ![]()
@el_pistolero gdzie ci niby to pisze xD masakra
@WhiteAngel no kocur tylko czy w ogóle by nasi hcieli go🙄
Za to ciekawe jest to co mówił o Cunhi. Gdyby nie to, ze Wirtz to prawdopodobnie przyszedłby do naz Brazylijczyk. A tak trafił na Old Trafford.
Ooo Matrinez to kocur. Bardzo inteligentny piłkarz
A czy ta statystyka pokazuje jak mentalnie, fizycznie i zachowawczo pokazuje podobieństwo tego drugiego Kyliana Mbappe do Darwina Nuneza?
Kompletnie mnie zniechęci do oglądania całych meczy jeżeli my sprzedamy Darwina Nuneza a kupimy kolejnego Darwina Nuneza.
Wiesz co łączy Darwina Nuneza, Darwina nuneza v2 aka Hugo Ekitike, Rasmusa Hojlunda, Kaia Havertza, Antonego i innych one season wonderów?
To że psychicznie nie dawali rady.
Ektike przypominam jest też po 3 fatalnych sezonach (2 w PSG i 1 Frankfurcie). Trapiły go kontuzje, w PSG często stawiał się na boisku jak pół bóg przez co Enrique i reszta postanowiła go wypożyczyć BO NIE DAWAŁ FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE rady francuskiej lidze.
Premeir League jest najbardziej intensywną i stresującą ligą, to nie jest miejsce na one season wonderów.
Ja osobiście zamiast bachorów których trzeba potem 10 lat kształtować ewentualnie po 3 sezonach wyrzucać ich gdzieś do Arabii ściągnąć kogoś już mentalnie, fizycznie i bramkowo sprawdzonego więcej niż 1 sezon i strzelającego więcej niż tylko w 1 sezonie.
22 lata? W jego wieku już bylo kilkunastu co zagrało parę dobrych sezonów, on ma 22 i wcześniej odbijał sie od każdego klubu.
Mówię stanowcze nie, temu transferowi i to jeszcze za te 100 mln.
Frankfurt ma to do siebie że tworzy napastnków którzy nie istnieją nigdzie indziej; Haller, Jovic i Kolo Muani to mało przykładów, że napastnicy z lepszymi statami nie istnieli w innych ligach.
Taką role ma Gakpo, dostawał w ostatnim czasie dośrodkowania z prawej strony od Salaha. Wirtz ma 1.77 wzrostu i będzie grał jako fałszywa 9tka, czasem będzie tam wchodził Szobo. Slot jest kumaty, nie pozwoli by na 10tce i 9tce biegali niscy stricte ofensywni zawodnicy. Jeden to max.
Kerkezem sie zajmiemy jak uzgodnimy warunki z Bayernem ![]()
@osi wiem tylko dopisałem nem do zdania raczej mozna się domyśleć o co chodzi xD miłego dnia
Mi to zaczyna przypominać sage Caicedo i Lavii. Jeden byl priorytetem, drugi sobie czekał. Ostatecznie obaj poszli gdzie indziej.
A co my negocjujemy z Bayernem?
W jaki niby sposób to przypomina? Wtedy o Lavie rozbijaliśmy się o parę funtów. Tutaj wykładamy na stół kasę, tylko kwestia teraz płatności i uzgodnienia innych detali.
Kwote transferu wirtza ?
Wyluzujcie, te dwa transfery to ok. 180mln. Tak jak wyżej ktoś napisał - to nie jest kupienie hot doga w Żabce. Będzie dobrze ale cierpliwości ![]()
W niczym to tego nie przypomina. Ludzie już zwariowali i mają jakieś PSTD po Caicedo, który nawet do nas nie chciał przyjść. Każdy tylko upomina się o dopaminę w postaci newsów transferowych najlepiej jak najszybciej, na hura, jak w FM tylko klik i cyk gotowe.
Wiesz że istnieje Bayern i Bayer?
To czemu dalej nie ma dealu z Bayerem? Widocznie się tłuczemy o zniżkę albo jakieś raty/bonusy.
Będę dopiero spokojny jak zostaną badania medyczne, bo człowiek już nie takie rzeczy widział.
@elnino8
No niestety, mam PTSD o którym mówisz. Trochę tych transferów nieudanych było.
Pewnie dlatego, że piłkarz jest jeszcze na wakacjach i jeszcze nie miał testów. Pewnie dlatego, że dopinamy Frimponga, pewnie też dlatego, że Okno transferowe się jeszcze nie otworzyło. I też, żę nie ma nowych koszulek (to też pewnie ma na to wpływ).
Władze Bayeru mówią że idzie do LFC, Bayernu też że idzie do LFC, selekcjoner Niemiec też mówi że idzie do LFC.
Sieknijcie sobie niektórzy herbatkę z Melissą, albo jakąś hydroksyzynę na uspokojenie, bo tylko nerwicy się nabawicie.
Problem polega na tym że my nie chcemy grać w powietrzu. Większość długich piłek które gramy i są dobre to te na wolne pole. Sytuacja o której mówisz z golem eliotta wynikała z paniki że psg nas tak ciało że zostały nam tylko długie piłki. I tego slot chce uniknąć mając w składzie więcej ruchliwych graczy i technicznych. Wrzutki w pole karne kiedy rywal broni się w 8nie są specjalnie praktyczne w aktualnej piłce. To bujda że dobrze jest postawić wysokiego chłopa w pole karne i wrzucać mu pilki. Oczywiście świetne warunki fizyczne u piłkarza to tylko atut, ale musi on przedewszystkim być świetny technicznie. Idealnym przykładem jest Darwin.
@GabrielFF twoje obawy są słuszne. Też uważam że kwota 100 to gruba przesada. 2 sprawa jest to że nie można mówić że skoro jacyś napastnicy z Frankfurtu nie wypalili to już wszyscy nie będą.
Haller w młotach nie wypalił bo tam od bardzo dawna żaden napadzior nie wypalił. Jednka w ajaxie grał rewelacyjnie a w Borussi solidnie mimo raka. Marmoush też ma kapitalny start w city.
Cunha dostanie 200k tygodniówki w United, teraz się nie dziwię czemu go nie braliśmy. Nie te zarobki w stosunku do kalibru zawodnika na start.
“ Cierpliwy to i kamień ugotuje…” czy jakoś tak. I tu po prostu trzeba być cierpliwym. Deal nie jest zagrożony, zawodnik chce, my chcemy i to tylko kwestia czasu. Nie ma co maniakalnie scrollowac Twittera i szukać tam hwg czy innych newsów. To jest najdroższy transfer w premier league, Florian jeszcze wczoraj był na wakacjach także nie ma co na siłę się denerwować jak dziecko co chce żeby mama mu kupiła zabawkę w sklepie na już , na teraz bo będzie tupać nóżką. Z Frimpongiem też nie ma żadnych oficjalek od klubu i nikt się nie martwi





