Nie, nie trwa za długo xD ledwo 2tyg, czyli obiektywnie w miarę szybko i sprawnie idą negocjacje. Żeby powiedzieć że trwają długo to musiałby trwać z miesiąc! A tutaj ludzie już po 1tyg pisali że za długo to trwa ![]()
Nie ma to znaczenia. Nie doszli do porozumienia do tej pory to jasno wskazuję na koniec transakcji. Bayer chce pełnej kwoty. Edwards się ośmieszył po raz kolejny
Obawiam się, że doświadczenie kolegów, z forum, w negocjacjach bazuje na dyskusjach o kieszonkowe, ewentualnie na praktykach przy zakupie mieszkania.
Arsenal podpisuje Zubimendiego, a my się tak kompromitujemy.
No dokladnie, chlopy maja nawet praktycznie takie same G+A (co prawda ten Hugo gra w jakiejs lidze farmerow).
Z napastnikami jest lipa, nie zdziwi mnie jak zostaniemy z Nunezem bo na rynku nie ma za bardzo nikogo ciekawego.
Idz stad ![]()
Zobaczymy jak go podpisuja seoja droga.
Naprawde kompromitacja dawac 140mln za grajka z bundesligi.
Bayer wypadnie z top4. Sprzeda za rok za 70 i ciekawe kto sie skompromituje.
Fakt, ze taki gracz wnioslby nas na jeszcze wyzszy poziom, ale wszystko ma swoje granice
Ale wiecie, ze okno dla nas sie nawet jeszcze nie otworzyło?
Narazie dogralismy Frimponga, bo tam jedyne co bylo do negocjacji to forma płatności klauzuli.
Kerkez raczej tez nie jest zagrożony. Wyglada na to, ze wisienki jako warunek postawily najpierw dogranie transferu zastepcy. Teraz to pewnie kwestia czasu, aż dograja koniec transakcji i Kerkez bedzie nasz.
Tranwfer Wirtza to nie kupno frytek w Macu. Wiadomo, ze Leverkusen nie odda go za pol darmo. To zawodnik jaki nie trafia sie kazdemu klubowi i nie co chwile. Wiec normalne, ze chca spieniezyc go za jak nawyzsza cene. Nie zdziwil bym sie gdyby nasze negocjacje dotyczyly bardziej strukrtury kwoty, tj. ustalenia co ma byc w podstawie a co jako bonusy. Jak ma byc rozlozona platnosc i za co maja byc te bonusy. Finalnie pewnie damy tyle ile bedzie chcialo Leverkusen. I nie uwazam zeby to byla jakas wielka porazka klubu.
Za Bellinghama Real tez zaplacil tyle ile chciala Borusia. Czy nie?
Oczywiście że my się skompromitujemy. Znowu było gadanie o “wielkim lecie” a skończy się na zapowiedziach. Jest takie powiedzenie: nie wyciągaj broni jeśli nie jesteś gotowy strzelić. I tak samo jest z transferami: nie ogłaszaj chęci zakupu gwiazdy jak nie jesteś pewien że czy się dogadasz z jej klubem
Wszystko fajnie , poza tym iż to artykuł z 24 maja ![]()
Arsenal sie kompromituje od 3 lat i co na to powiesz?
Okienko się nie otworzyło, ale już ‘się skończy na zapowiedziach’. HIT xd
Skąd info że klub nie jest pewien? Skoro wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że jest.
Ale ma przypięte jako „top News”, czy tam pierwszy post, czyli jest pewien tego. Trenta do Realu też miał długo przypiętego i to post z lata 24.
Rozumiem że dla cb między 7 a 50 to nie na już nic nie?
Nunez to właśnie typ napastnika który nadaje się tylko do stania w polu karnym i wykańczania akcji.
Tak było w benfice i to działało. U nas pod slotem to raz że działać nie mogło, a dwa że on zapomniał jak kończyć akcje.
Tylko poki co to my jestesmy mistrzem mimo kompromitujacego okienka. Jak nie przyjdzie wirtz a ktos inny za 50-70 baniek tez bede zadowolony
Ty jakis zafiksowany na te kompromitacje jestes. A przypominam ze okienko zaczyna sie nkrmalnie w lipcu
Dokładnie. Ostatnio czytałem artykuł na Weszło.com, że jak przenosił się Ronaldo (stary) z PSV do Barcy to ponoć miesiąc dopinali transfer. I tam ponoć stawali na głowie. Ja wiem, że neta nie było, ale ponoć ówczesny (chyba prezes) Barcy za kelnera przebrany wchodził do pokoju hotelowego, żeby na łóżku kontrakt spisać.
Pamiętacie sagi z Mbappe i Neymarem?
Niech nie oferują Bałerom więcej niż 140 melonów. Zmięknie im rura tak czy siak.
Przy Zubimendim to nawet z zawodnikiem się nie dogadaliśmy xD
Dla nas nie jest otarte. To okno dla klubow uczestniczących w Klubowych Mistrzostwach Swiata. I zamyka sie dzisiaj.
Jak nie, jak sam Zubi dał słowo Hughesowi i był już praktycznie dogadany z LFC?
