Rozważania transferowe (dyskusja)

Forum pisze, że Sarr za słaby, ale Bowen byłby ok. No ludzie kochani. :slight_smile:

3 polubienia

@poprzerwie2 @jocker2013

Po pierwsze Poprzerwie2, to Tielemans ma jeszcze 1,5 roku kontraktu a nie 0,5.

Po drugie to serio myślicie, że West Ham i Lester, puszczą do nas Bowena albo Tielemansa teraz w zimie, w środku sezonu? Gdzie Lester ma 3/4 składu kontuzjowanego, jeszcze gorzej niż u nas, a West Ham walczy o swój najlepszy wynik w lidze od 199 lat? W dodatku za coś zbliżonego do 40 milionów funtów? Latem owszem, można by o tym pomarzyć, ale teraz? Nie ma ch**a, że by się na to zgodzili.

Każdy płacze tu o te transfery, ale nikt nie podał ani jednego poważnego, realnego nazwiska, które na pewno wzmocniłoby nasz skład już teraz w zimie, jego aktualny klub nie stawiałby zaporowej ceny, takiej za ponad 40-50 mln, sam zawodnik chciałby do nas przyjść i nie miałby problemu z byciem rezerwowym bo wiadomo jak z Kloppem i wprowadzaniem nowych do zespołu (nawet Fabinho kiblował najpierw kilka tygodni zanim zagrał pierwszy raz). Dla mnie nie ma, ale może mnie oświecicie.

1 polubienie

W najbliższe lato na rynku będzie 3 napastników z tego samego rocznika - 2000

Vlahović z Fiorentiny
David z Lille
Haaland z Borussi

Gdyby którykolwiek z tych zawodników dołączył do nas to byłoby gigantyczne wzmocnienie, a sam tęsknię za klasycznym napastnikiem u nas w klubie, bo przez lata miejsce to zajmowały takie gwiazdy jak Fowler, Torres czy Suarez i trochę mi tęskno :grinning:

Naprawdę uważasz, że City zmieniłoby swoją taktykę pod Haalanda? Nie, to on musiałby się dostosować, grają taktyką miliona podań, ciągłym atakiem pozycyjnym i kontrolują mecz od początku do końca i nic tego nie zmieni. Jego ewentualne przyjście nie spowoduje, że nagle zaczną grać z kontry czy każda akcję będą kończyć wrzutką na jego głowę tylko po to aby on mógł jak najlepiej wykorzystać swoje atuty. Ale na pewno, wiele piłek zaczęłoby trafiać do niego, i szukaliby go w większości akcji, co pewnie zaburzyło to jak funkcjonuje cała druzyna a ich gra byłaby bardziej przewidywalna. Nie mam watpliwości, że te 20 goli by ustrzelił ale kosztem zespołu, bo czesto gra pod siebie, jak typowy snajper. Do niedawna jeszcze większośc była zgodna że Sancho to obok Mbappe największy talent młodego pokolenia, który będzie na zmianę z nim w przyszlości zgarniał złote piłke obecnie to cień piłkarza w united więc zawsze trzeba poczekać aż wszystko zweryfikuje boisko. Akurat on do City pasowałby idealnie.

Co do naszych transferów, raczej na pewno w lato będzie jakiś gruby transfer na lewą stronę za Mane. Dodatkowo na środek ataku spodziewałbym się raczej jakiegoś młodzika (np. tego z Nantes) albo mało znanego piłkarza z kartą na ręku. Plus duży transfer do środka pola typu Bissouma, Tielemans którzy będą dostępni za całkiem atrakcyjne kwoty przez to, że zostanie im 1,5 roku kontraktu których nie mają zamiaru przedłużać. My będziemy mieli prawdopodobnie duże śodki ze sprzedaży zawodników w lecie. Co do Sarra nie jestem jego fanem, jak dla mnie chaotyczny, chimeryczny, z raczej prostym dryblingiem bazującym na szybkości i bardzo przeciętnym wykończeniem chyba najsłabsza opcja spośród wszystkich zawodników z którymi jesteśmy łączeni. W tym okienku już się nic nie wydarzy, emocje skończyły się gdzieś 3 stycznia.

Rzadszej temat nie dla nas, ale zgodnie z tematem.
Wydaję mi się że ofertę złożą muły lub arsenal.

Ja się i tak dziwię że jeszcze nikt go nie wyciągnął, świetny zawodnik pod wieloma względami a najbardziej mi imponuje jego opanowanie gdy jest przy piłce i właśnie jej kontrola

1 polubienie

Świetny bez dwóch zdań, następcy już są Moder, Kozłowski :slightly_smiling_face:, więc na pewno odejdzie, szkoda by było gdyby wzmocnił naszą konkurencję, Villę bym łatwiej przeżył niż takie MU.

2 polubienia

Wolałbym przejscie do muł utd. Bo tam to się każdy zmarnuje.
Przejscie do arsenalu by oznaczało troszeczkę ząbek. Linia pomocy w ustawieniu 4-2-3-1 gdzie partey i właśnie bissouma obok siebie a przed nimi odegaard. No powiem wam że nie ciekawie.

Mam pewne info, że nie kupiliśmy Sarra.
Upewniłem się też, że kogoś kupiliśmy, wcześniej byłem pewny na 75% teraz 95%. Źródeł nie mogę podać, bo obiecałem anonimowość. Dowiedziałem się, że ponad 50 milionów zniknęło z BT, oczywiście mówimy o transferze piłkarza z premier league. Transfer zostanie potwierdzony na przełomie maja/kwietnia. Napisałem wiadomość do Romano, ale nie odpisuje na razie. Do końca tygodnia zrobię update

1 polubienie

Czy to Ty @jetzu? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Strzelam, że to Harvey Barnes

Co to znaczy zniknęło z BT? Zostało zabezpieczone na transfer? Bo nikt od razu nie przelewa, różne są przypadki jak ten piłkarz z Nantes.
Może Tielemans, bo rok kontraktu mu zostanie i pewnie powiedział że nie podpisze i ostatnia szansa Leicester. Albo tradycyjnie, ktoś ze spadkowicza, jakiś Cantwell. Jest wielu którzy będą z wolnymi kartami, lub zostanie im właśnie rok ( Gravenberch)i dziwi mnie dlaczego o nich nie walczą. Nie z Premier League, ale trudno klubom europejskim przebić angielskie tygodniówki.

No stary! Teraz to wznosisz ten rozżarzony temat na wyższy poziom spekulacji. Zaraz się wszystkim klawiatury podpalą. :money_mouth_face: Wait for it…

Nie wiem, co to znaczy, że kasa zniknęła z BT, ale odnośnie tego, co napisałeś najbardziej w sumie zastanawiające jest to, dlaczego L’pool miałby teraz wydawać taką kasę na letni transfer, a nie sprowadzić danego zawodnika już w styczniu.

Podjaraliście się, a gość właściwie nie przekazał żadnej konkretnej informacji, za wyjątkiem tego, że uważa, że istnieje 5% szans na to, że to co napisał jest nieprawdą :wink:

6 polubień

Może dlatego ze cena kogoś by poszybować wraz z osiągnięciami indywidualnymi. Tak się dopina transfery, ustala cenę, zostawia zawodnika do końca sezonu jako nieformalne wypożyczenie co powoduje tez obniżkę transferu. Jak narazie to jedynie plotka nie poparta żadnym dowodem

az mi sie przypomniało jak barany co roku tu pisały ze widziały już Reus’a na lotnisku w liverpoolu albo ze ich szwagier który pracuje w bvb dopinał ten transfer i reus jest juz potwierdzony w liverpoolu xD

6 polubień

Jarrod Bowen: "I think Mo Salah is the perfect example. The goals he scores and assists he gets, the impact he has on games and consistently doing it every season since he joined Liverpool.

“He is definitely one that I look at and I think he is one of the best players in the world at the moment. As a player you always want to look at people in a similar position to yours and learn from them.”

To co Bowen w lecie? :thinking:

Kuzyn szwagra mojego kumpla z klasy zna teściową jednego takiego kolesia,którego siostra słyszała,że LFC chce dokonać jakiegoś transferu.
Na piłce się co prawda nie zna ale obejrzała parę fotek piłkarzy w necie i…wybrała największe “ciacho”

Panowie litości no!
Wy tak na poważnie dyskutujecie o tych banialukach?:man_facepalming:

To ja napiszę,że mam kumpla(bo mam) który mieszka w Bradford i on mnie informuje na 95% o zakupie zawodnika dla Liverpoolu za 50-60 milionów w lecie.Jakby to “nie pykło” to przecież 5% niepewności było.

Boże :rofl:

4 polubienia

Spoko masz prawo być sceptykiem. Żałuję, że nie było mnie tu rok temu, kiedy już w styczniu wiedziałem od moich źródełek, że Liverpool kupił Konate. Czytajcie sobie newsy ze sport.pl czy meczyków skoro nie chcecie moich zweryfikowanych newsów.

5 polubień

Wziałbyś się lepiej za bronienie bo trzecie miejsce na bramce jest w zasięgu, a nie ferment siejesz na formu :stuck_out_tongue:
Nie żebym negował to, że masz jakieś zaufane źródła (bo każdy może znać kogoś kto zna kogoś), ale póki nie będzie żadnej oficjalnej informacji to nie ma co sobie robić nadziei przez czytanie farmazonów na forum.

3 polubienia

BT - budżet transferowy :wink:

1 polubienie