Rozważania transferowe (dyskusja)

kiedys ludzie sie smiali ,ze w serbii czy gdzies tam jakies lokalne media, informowaly ze Buvac dogadał się z LFC, to z tego co pamietam bylo pierwsze info jakie sie pojawilo zanim Klopp przyszedl, ludzie nigdy nie potrafia trzymac geby na kłódkę, wiec zawsze są jakies przecieki, to ze beda transfery w lecie to wszyscy wiemy, wiec najwazniejsza informacja jest taka ze to nie Sarr

Moim zdaniem to Sterling, zobaczycie.

Liverpool lubi robić zajebiste interesy więc oddał Wijnalduma za darmo, żeby teraz go kupić za ponad 50kk, yeah jesteśmy uratowani.

Najpierw Bellingham, potem Sterling a na koniec jeszcze Embape za free :slight_smile:

Budżet transferowy wynosi pewnie z 170 mln euro.
50 mln Sterling
90 mln Bellingham
30 mln ynwa19

3 polubienia

Moim zdaniem ktoś z trójki Raphinha Bowen Tielemans . Wątpię żeby za Barnesa dawali ponad 50 bo nie jest tyle wart i ostatnio trochę osłabł jako piłkarz

Ale Ty nie podajesz żadnych newsów. Zero nazwisk, pozycji, klubu. Nic, kompletnie. Równie dobrze moge napisać, że latem do klubu przyjdzie pilkarz za okolo 50 milionów i prawdopodobnie sie nie pomyle bo co lato taka sytuacja ma w LFC miejsce :slight_smile:

3 polubienia

Jeżeli chcesz konkretne nazwiska to idź na meczyki. Ciężko zdobyć jakiekolwiek wiarygodne informacje, ja zdobyłem informację, że Liverpool niedawno kogoś kupił za mniej więcej doszacowaną sumę. Zdobycie takich zweryfikowanych informacji to kupa roboty, pisanie do dziesiątek osób z nadzieją, że ktoś akurat odpowie jakiemuś randomowi.

3 polubienia

A ja ci wierzę. Szczególnie że ten klub zrobił się strasznie dyskretny. Niewątpliwie będzie mocny strzał i będziemy wszyscy zadowoleni . A dla większości proponuję trochę chłodnej głowy i cierpliwości jeśli chodzi o transfery

1 polubienie

I co z tego masz ? Wpis na forum LFC.pl ?

2 polubienia

Może napisz mu coś w stylu “Elo mordo, pilne, odpisz”…

jeszcze na starym forum ktoś też tam kilka razy próbował wmówić, że ma sprawdzone info z bliskiego źródła, oczywiście nigdy się to nie potwierdziło. Ale abstrahując już od tego, plotki tlansferowe mają coraz mocniejsze fundamenty, fajnie się to stopniuje:

  1. Plotka z gówno źródła (wszystkie te bieda portale co nas zawsze z Reusem łączyły)
  2. Plotka bez źródła (“podobno”, “mówi się, że…”)
  3. Plotka z rzekomym źródłem, bez potwierdzenia w rzeczywistości (“ESPN podaje że, LFC wysuwa się na prowadzenie o podpis Sancho”)
  4. Teorie spiskowe i tabelki zrobione na kolanie w 5 minut
    i wreszcie:
  5. Moje z trudem zdobyte źródło wiedzy (anonimowe ofc) dostarczyło mi informacje, że… ale nie mogę powiedzieć kto. Macie tu kilka ogólników, które może wydedukować każdy kto potrafi dodać 2 do 2.

Następną plotkę transferową pewnie dostarczy David Icke i Reptilianie. Albo o transferze do LFC dowiemy się z filmu z żółltymi napisami.

Sarra pewnie nie kupimy ponieważ rozważaliśmy jego zakup, ale wybrano Jote a nie Sarra, wiec raczej temat zamknięty. Prawdopodobne, że kupimy piłkarza z BPL, bo brakuje nam piłkarzy o statusie HG. Zapłacimy 50 mln (swoją drogą czego? Funtów? Euro?) ponieważ potrzebujemy kogoś kto będzie mógł powalczyć o pierwszą jedenastke w starzejącym się, choć wciąż mocnym zespole. Pewnie będziemy celować w piłkarza bliżej końca kontraktu, żeby nieco zbić cene. Transfer dojdzie do skutku, pewnie najwczesniej jak się da (kwiecień, maj), żeby mieć jak najszybciej kompletną kadrę. Zważając na mundial w Katarze w Listopadzie, będzie trzeba się spieszyć.

1 polubienie

Spoko masz prawo być sceptykiem. Żałuję, że nie było mnie w sezonie 15/16, kiedy już w styczniu wiedziałem od moich źródełek, że Liverpool kupi Mane, a w lutym wiedziałem, że w 17/18 klepniemy salaha od Romy za paczkę żelek. Romano mi też napisał że dojdziemy do finału LM z realem a rok później ogramy tottenham w finale ligi mistrzów z Origim który ustanowi wynik na 2:0

2 polubienia

dla mnie plan na lato powinien być taki - 1. sprzedajemy Thiago/Keitę albo obu i kupujemy klasowego pomocnika np. Bissoumę czy Tielemansa. 2. Kupujemy kogoś do ataku - najlepiej Diaza z Porto. w razie konieczności sprzedajemy Firmino. Nie ma się co bawić w sentymenty i trzymać w składzie ciągle kontuzjowanych zawodników albo takich którzy od dawna nie są w dobrej formie

2 polubienia

Mrozek skończ… Żaden klub nie kupiłby zawodnika który ma przyjsc za parę miesięcy a dalej gra… W każdym momencie może mu się przydazyc kontuzja która wykluczy go z gry na bardzo długo i kasa zostanie wyjebana w błoto… Jest okienko, testy, kupno i chłop gra od zaraz… Jedynie co oni teraz mogą zrobić to zaproponować kontrakt Mbappe bo przyjdzie za darmo :smiley:

Pewnie ze można tak kupić zawodnika a nawet często się taka praktykę stosuje, dłuższy temat
A może faktycznie zniknęło 50 mln na bonus za Mbappe w ramach podpisania z nami umówy :wink:

Większej głupoty nie mogłeś napisać. To akurat bardzo częsty zabieg stosowany przez kluby aby zaklepac sobie piłkarza chociażby w obawie przed wzrostem jego wartosci czy przejęcia przez inny klub. Podam tylko przykład Keita czy Kaminski z polskiego podwórka. Do tego dochodzi po prostu formalne albo nieformalne wypożyczenie na pół roku gdy klub nie chce się pozbywać zawodnika zimą.

1 polubienie

Jestem niemal przekonany, że jeden z zawodników przychodzących do LFC to będzie status HG.

W tym momencie mamy 9 HG (z Phillipsem, Elliotem i Jonesem). Phillips odejdzie. Jones będzie w przyszłym sezonie się liczył do składu, Elliot jeszcze nie. Milner prawdopodobnie też odejdzie. Nie wiadomo co z Oxem. W artykule na głównej stronie (Jak wygląda szkoła bramkarzy w Liverpoolu? jest wspomniane, że im więcej anglików w kadrze tym większe pieniądze klub dostaje. Bowen moim zdaniem bardzo dobrze wpisuje się w założone realia.

My już tak robiliśmy z Keitą więc akurat tego to bym się nie czepiał.

Lista życzeń PSG w przypadku odejścia Mbappe:
numer 1 Haaland
numer 2 Ronaldo
numer 3 Salah

Regulamin wątku z pierwszego posta.

Posty dotyczące transferów i plotek transferowych do innych klubów będą bezwzględnie kasowane chyba, że dotyczą piłkarza, który był w kręgu zainteresowań Liverpool FC.

Jesli podajesz jakąś spekulację/plotkę/informację transferową twój post MUSI zawierać ŹRÓDŁO z którego posiadasz tą wiedzę.

6 polubień