Rozważania transferowe (dyskusja)

L’Equipe donosi, że Coman przedłuży umowe z Bayernem, a to oznacza, że można uciąć pogłoski na temat Raphinii u Bawarczyków i na powrót zacząć łączyć go z LFC. Taka luźna spekulacja.

Na reszcie komentarz jaki lubię, a nie regulaminy, źródła, to nie zgodnie z tematem itp.

Lubię właśnie takie luźne spekulacje. Co więcej możemy :slight_smile:

U mnie osobiście Raphael jest na liście życzeń bardzo wysoko. Latem będzie Bellingham (widziałem słynny tt, który został błyskawicznie skasowany)

Luzik

A ja sie przyczepie do Kolegi o niepoprawna polszczyzne.
"na reszcie" !!! rece opadaja tak samo jak przy “z reszta” gdzie w 99% przypadkow piszemy razem-tutaj napisalem juz raz wyjasniajacy post.

A co do Comana to niemiecka prasa donosi,ze Francuz dostanie wysoka podwyzke apanazy a takze ze po przyjsciu Nagelsmanna czuje sie doceniony w druzynie i te dwa czynniki wplynely na jego decyzje o przedluzeniu kontaktu w Bayernie.
Skrzydla ma wiec druzyna z Monachium obstawione co zaowocuje brakiem zainteresowania graczami wystepujacymi na takowej pozycji.

Tylko czy my chcemy cos w ogole w tym temacie zmieniac w naszej druzynie,to jest nurtujace chyba nas wszystkich pytanie?

Popieram rozterki językowe kolegi ynwa19, czasami aż zęby bolą…

Kolejny news (El Nacional) - podobno rozważamy transfer środkowego obrońcę Sevilli Julesa Kounde.
Z jednej strony Sevilla ma najlepszą defensywę w La Liga i to wystarczy za rekomendację, z drugiej jednak środek obrony jest u nas obsadzony bardzo solidnie i wzmocnienia są potrzebne wyżej.

jaki słynny tweet? :thinking:

Napisałem już wiadomość do dziennikarza związanego z Leeds. W piątek mocny update

1 polubienie

Czekamy z niecierpliwością

Czyżby to miał być Raphinha? :thinking:

Coraz więcej informacji pojawia się na temat potencjalnego transferu Denisa Zakarii do Manchestery United. Tym razem Christian Falk z dziennika BILD powiadomił, że angielski klub nawiązał kontakt z agentem zawodnika.

Wielkim entuzjastą talentu pomocnika jest Ralf Rangnick… Byla by wielka szkoda

P.S serio ktos sie łudzi na jakis transfer? Ja osobiście nie

Po prostu dziennikarze łączą cegiełki i dzięki temu mogą robić clickbaitowe artykuły. Liverpool będzie potrzebował kupić 2-3 zawodników, więc takie newsy będą pojawiać się do samego lata:

Liverpool zainteresowany Zakarią

https://twitter.com/LFCTransferRoom/status/1481269934097326087?s=20

Ja cały czas zdania nie zmieniam i jestem przekonany o tym, że w zimę nikt do nas nie przyjdzie.

Zimą nigdy nikt nie przychodzi i nie sądzę żeby miało się to zmienić teraz. Tak wiem VVD, ale on przyszedł tu zimą tylko dlatego, że latem wyszło jak wyszło. Natomiast jak najbardziej jestem przekonany, że na koniec maja lub początek czerwca kogoś sensownego podpiszemy i może FabianMrozek ma racje, że będzie to ktoś z ligi za kwotę okolo 50 baniek np. Brazylijczyk z Leeds, bo to kwota odpowiadającą jego wartości i wpasuje się w nasze liczne potrzeby.

1 polubienie

Proszę:

1 polubienie

Każdy jest otwarty na przyjście do nas, poza FSG.

Dla mnie jak już kiedyś pisałem zupełnie nierealny transfer ale popuszczając wodze fantazji byłby kapitalnym wzmocnieniem, młody, Anglik, niezywkle uzdolniony.

Tak z ciekawości kogo byście woleli zobaczyć w Liverpoolu Bellinghama, czy wyżej wymienionego Sake? Osobiście preferowałbym pomocnika, reprezentującego obecnie BVB.

Byłoby to fajne wzmocnienie, ale za jakieś max 60 milionów, a nie tyle ile zażyczyło sobie BVB. Nie na tę pozycję.

Ostatnio zresztą patrząc na występy “wielkich gwiazd Bundesligi” przetransferowanych do Premier League jestem coraz bardziej sceptyczny co do jakości tej ligi. Werner, teraz Sancho, byli topowymi zawodnikami w Niemczech. W Anglii kompletnie nie dają rady. Pozostali w poprzednich latach, jak choćby u nas Can, Grujić, Keita czy Karius albo u innych Kolasinac, Sokratis, Pulisic, Yarmolenko, Haller, Joelinton, Havertz i wielu wielu innych też wielkiej kariery nie zrobiło.

To aż przerażające jak wielu ich jest gdy się tworzy taka listę. Praktycznie każdego z Buli można dopisać a do dobrych transferów to trzeba się cofać chyba aż do Firmino albo De Bruyne. Za wysoko się cenią. Oj za wysoko w stosunku do sprzedawanej jakości.

5 polubień

Saka chce FSG nie. Można zamykać 🤦

BVB robi biznes życia oddając średniaków za setki milionów. Saka to znacznie lepszy piłkarz, ale musiałby naciskać na transfer, bo Arsenal tak sobie nie puści Anglika. Najlepszy z Arsenalu i tak jest ESR, za kilka lat będzie nowym KDB

1 polubienie

Najdziwniejsze jest to, że kluby płacą te kosmiczne pieniądze których żąda BVB, Dembele, Sancho po odejściu z Dortmundu zawodzą, inni topowi gracze gracze z BL też.

Ja nie widzę opcji, że wydajemy więcej niż 40 mln na zawodnika, jeśli w ogóle kogoś sprowadzimy.

“Telegraph”: Steven przymierza się podobno do Yvesa Bissoumy z Brighton, który był też łączony w spekulacjach z nami, podobno 40 mln. Jeśli te wzmocnienia faktycznie dojdą do skutku (Yves) albo wypalą (Filip) to AV moze się na poważnie włączyć do rywalizacji o puchary.

1 polubienie