Rozważania transferowe (dyskusja)

Mister Szejk😬
-Czego znowu?
Ci Polacy!
-WTF?
Na tym ich portalu LFC.Pl domagają się transferów🤦🏻‍♂️
-Drogo?
No mister Szejk. 120 milionów jakiś Enzo i tyle samo ten Anglik z Germany.
-To czego Ty mnie dupę zawracasz, kupuj! a mnie przyślij kolejną panienkę
Yes mister Szejk :rofl::rofl::rofl:

I gitara😀

2 polubienia

Ja będę załamany jeżeli on do nas nie przyjdzie.
Po mundialu tylko mnie utwierdził w przekonaniu, że będzie do nas pasował idealnie. W moim odczuciu to taki , Gerrard" , ten brakujący element w naszej 11. Wiadomo rozum podpowiada, że tak drogie transfery u nas są możliwe tylko po poprzednim zbudowaniu kapitału, ale serducho nadal wierzy!
Serio chyba bym nawet przetrawił brak transferu pomocnika w zimowe okienko o ile byśmy go zakontraktowali w wakacje. No ale czas pokaże. Jakby nie patrzeć to w wakacje przyszedł Núñez, a teraz Gakpo, więc nasz klub coś tam działa za kulisami i ja tam im ufam, że podejmą dobra decyzję co do transferów.

2 polubienia

Spokojnie, bo zero konkretnych informacji, tylko jakieś koguciki z Hiszpanii coś wypisują. Ja tam wierzę w to że ta relacja jego z Hendersonem czy Arnoldem nie pójdzie na marne, a wydaje mi się że dla Anglika ważniejsze jest gra w Anglii niż Hiszpanii. Jesteś bliżej rodziny, grasz w swoim graju, jego rodzice też fani Liverpoolu także poczekajmy. Sfinalizujmy najpierw Gakpo, a później starajmy się o jakiegoś pomocnika :wink:

W przypadku Bellinghama uważam, że na plus dla nas działa jego wiek. Chłopak ma 19 lat. Może się obawiać iść do Realu. To nowy kraj, musiałby się uczyć szybko języka, grałby pod gigantyczną presją. Alternatywą jest Liverpool, klub z jego kraju. Mógłby u nas pograć kilka lat i dopiero wtedy pomyśleć o transferze do Hiszpanii. Zwyczajnie łatwiej się zaaklimatyzować w szatni w której właściwie wszyscy znają angielski, ma kolegów z reprezentacji itd.

“Enzo Fernández przybył do Portugalii. Jego agent podróżował razem z nim, aby być w pobliżu na wypadek, gdyby musiał negocjować kontrakt, jeśli jakiś klub zdecyduje się zapłacić klauzulę odejścia Benficy -120 milionów-. Tam to zależy od klubu kupującego.
Manchester United, Liverpool, Real Madryt. W tej kolejności.” [Gastón Edul]

https://twitter.com/gastonedul/status/1607738194954694657?s=20&t=VIrFcHj3bkza-tAMS-IfjQ

Kolejne poważne źródło. Wygląda na to, że póki co Diabły są na pole position do pozyskania Enzo. Czy to zadziała na Liverpool jak płachta na byka podobnie jak przy transferach Diaza i Gakpo?

United juz bylo dogadane z Gakpo, a nie czekaj XD

Przypominam:

Fk7yyUjWIAASF0Z

Fk7yyUmXoAABTMP

Fk7yyUnXgAI7wRU

Fk7yyUrWQAMnUAx

11 polubień

To obiecujący zawodnik ale kosztowałby horrendalne pieniądze. No i to Argentyńczyk - oni mają bardzo wybuchowe charaktery. Także ten transfer to duże ryzyko. Tak myślę że może lepiej niech United wtopią 120 mln niż my to mamy robić

4 polubienia

Ciekaw jestem czy my się naprawdę staramy o Enzo Fernandeza, czy jesteśmy “używani” przez jego menedżera w celach negocjacyjnych z innymi klubami. Zaczęło mnie to o tyle zastanawiać, że faktycznie jest rzadko spotykanym, żeby, nawet nie tyle Liverpool, co jakikolwiek inny klub na świecie, przeprowadził dwie tak ogromne transakcje jak Enzo Fernandez i Jude Bellingham w ciągu jednego roku. Wszystko wskazuje na to, że my się realnie staramy pozyskać Bellinghama, więc kwestia Enzo zaczyna być dla mnie trochę wątpliwa… To jest oczywiście tylko moje luźne przemyślenie, które mi teraz wpadało do głowy, a co będzie, czas pokaże. Chciałbym się mylić, bo taka pomyłka byłaby tylko z korzyścią dla klubu :wink:

Może tak być, że wysłaliśmy wstępne zapytanie żeby dać do zrozumienia BVB że Jude nie jest jedyny na świecie.

Obydwa transfery beda mozliwe tylko pod jednym warunkiem. Nastapi zmiana wlasciela, ktory rzuci kase na transfery. Wydac ponad 250m€ na dwoch zawodnikow w pol roku to kosmos. Osobiscie w to nie wierze.

Do Liverpoolu musiałby przyjsc jakis na prawde szalony szejk zeby zrobic obydwa te transfery.
Poza tym Liverpool potrzebuje realnie 3-4 pomocnikow, a nie 2 więc bardziej prawdopodobne wydaje się kupno Bellinghama + tanszych opcji.
Z tego co sie obecnie przewija to w tym okienku moze zostac kupiony ktos z trójki Caicedo - K.Thuram - Kone

Może odrazu 10ciu? :stuck_out_tongue_winking_eye: Obecnie potrzebujemy dwóch. Większa ilość to zabójstwo Eliotta i Bajceticia.

2 polubienia

Mysle ze jude trafi do nas i kupimy jeszcze kogos ale to nie będzie Enzo…
Gapko docelowo za salaha badz diaz …
Z racji wieku salah niedlugo odejdzie .

Dlaczego Salah miałby odejść z racji wieku? Chłop jest z żelaza, unika kontuzji, wiec spokojnie ma przed sobą 3-4 lata gry na najwyższym poziomie.
Messi ma 35 lat, RL 34, Benzema w wieku 34 lat zdobył Złotą Piłkę…

13 polubień

Elliott jako pomocnik to taka sama opcja jak milner na bramce, on nie ma ani siły, ani szybkości ani wydolności. Przyjdą normalni pomocnicy i ten eksperyment z Elliotami czy innymi Carvalho na 8 się skończy

1 polubienie

Elliott to najbardziej obiecujący zawodnik Liverpool, a ty piszesz, ze nie ma siły, szybkości ani wydolności.

3 polubienia

No bo nie ma, a obiecujący jest ale to jest typowa 10, albo skrzydłowy, a nie pomocnik do 4-3-3.
A już tym bardziej nie powinien tam grać gdy na prawej obronie jest TAA bo wtedy jest po prawej stronie boiska dosłownie autostrada

Tylko że w ustawieniu 4-3-3 nie ma miejsca dla 10tki.