Rozważania transferowe (dyskusja)

Miał być Enzo i Bellingham. Będzie Amrabat xd

2 polubienia

Barella to to jest TOP.
Jeżeli by było możliwe Go sprowadzić, to zrobiłbym to bez względu na cenę.
Tym bardziej, że w Interze się nie przelewa i niektórzy z tej strony mając takich właścicieli zamiast FSG dostawali by impulsywnej wścieklizny macicy ;).
Edit. Sam Kloppo przyznał (tak mi się przynajmniej wydaje), że brak zakupou pomocnika latem był błędem ;).

1 polubienie

Wszystko co wiemy zostało już powiedziane. Wszystko co teraz powstaje to typowe kaczki dziennikarskie albo clickbaity. Dopiero oficjalki powiedzą nam wszystko. Nie mniej jednak wydaje mi się, że przyszłych transferów należy szukać w starych artykułach i to podejście póki co się dobrze sprawdza.

Wbrew pozorom cena za Włocha nie musi być wyższa od tej za Enzo, a mamy w zasadzie w jednym przypadku gotowy produkt jak Alisson albo Van Dijk, a w drugim przypadku w zasadzie kota w worku, ale z potencjałem.

2 polubienia

Przecież saga z Enzo jest tylko po to by “ruszyć”…Real. Oni go kupią, zostawiając nam Jude :wink:

Tak jak napisał @josif , media podłapały teraz temat Liverpoolu i na fali popularności transferu Gakpo, będą nam teraz codziennie serwować nagłówki z kolejnymi nazwiskami, licząc na kliknięcia. Pozostaje nam czekać na oficjalne informacje, choć nie ukrywam, że przyjemnie czyta się niektóre ploteczki, tweety, choć to bardziej rozrywka, niż coś co miałoby się naprawdę urzeczywistnić. Wymarzony scenariusz, to ogłoszenie letniego transferu Jude już teraz, to byłby hit i spokój zarazem. Jeśli temat przenosin Bellinghama do nas jest prawdziwy (mam tu na myśli wolę zawodnika, gdzie chce trafić), to co za różnica dla Dortmundu, czy ogłoszą porozumienie z Liverpoolem już teraz, czy dopiero w lipcu. Podpisać papiery, chłopak niech dokończy sezon w Bundeslidze, a od wakacji niech wskakuje w nową, tym razem czerwoną koszulkę. To chyba jedyny scenariusz, w którym będę w stanie przełknąć ewentualny transfer Amrabata. Ba, nawet Arthura Melo chętnie wtedy pooglądam w kwietniu/maju, jak będzie mógł zagrać.

8 polubień

1 polubienie

Pierwszy raz cytuję samego siebie, ale wychodzi na to, że moje poranne przeczucie może mieć pokrycie w faktach :slight_smile:

4 polubienia

Ale po co ktoś ma rozmawiać z Benfiką? Wiadomo, że kluby zainteresowane próbują przekonać najpierw Enzo na swoją stronę i rozmowy z Benfiką a nabywcą się zaczną jak dojdzie do porozumienia z zawodnikiem. Tak naprawdę Benfika nie ma nic do gadania poza potwierdzeniem przyjęcia przelewu.

Mam nadzieję, że Enzo pójdzie do Realu, bo to będzie oznaczało prostą drogę do Jude. Martwić się zaczniemy jak on nie trafi na Santiago Bernabeu.

1 polubienie

Serio bystrzaki teraz zauważyliście, że plotki z Enzo Fernandezem to gra Benfici?

Gość był warty w lipcu 12 mln, dosłownie tyle zapłaciła za niego Benfica. Zagrał dobre pół roku, ale nie ma szans, że jego wartość poszła 10 razy do góry. Benfica chce stworzyć iluzoryczny popyt na zapłacenie tej klauzuli, żeby jakiś klub bez dna finansowego (PSG/City) go wykupił, ale to się nie uda.

Benfica zawsze może spróbować go upchnąć do ManUnitet, oni lubią takie grube transfery, przy których można sporo przepłacić.

De Vrij poinformował dzisiaj Inter, że chce odejść w poszukiwaniu nowych wyzwań. Do tego Zhang poinformował Marotte, że jeżeli Skriniar nie będzie chciał przedłużyć kontraktu to ma go wystawić na listę transferową na kwotę 20 mln euro, aby cokolwiek zarobić. Inter za chwilę będzie potrzebował pieniędzy na nowe inwestycje i to może być podwaliną pod rozpoczęcie rozmów z nimi. Do tego internews.it podał, że Chelsea jest zainteresowana Barellą, który mógłby zastąpić Kante (ale nie jest on dla nich priorytetem). Inter jest niechętny sprzedaży swojego najlepszego pomocnika, ale kwota 80 mln euro może ich przełamać.

https://twitter.com/LFCTransferRoom/status/1541443285201428480?s=20&t=rrV5qW6DJipvO5G74WMSug

1 polubienie

No wszystko super, mają tam jakieś problemy, ale nie ma żadnych konkretnych informacji że możemy to wykorzystać. To troszkę takie wróżenie z fusów. To samo można powiedzieć że Barcelona ma jakieś problemy finansowe i będziemy starać się wyciągnąć De Jonga czy Gaviego, zero konkretów.

Wystarczającą informacją jest to, że Inter ma spore problemy finansowe, do tego odchodzi od niego dwóch zawodników i będą potrzebowali wzmocnień. A Klopp jest fanem Barelli.

W zasadzie to trzech, bo Dzeko też ma propozycję z innego klubu, a ma kontrakt do czerwca.

Ostatni akapit. Mogą być transfery, ale będzie to cichy transfer. O Barelii się nie mówi w ogóle jakby nastąpiła w klubie zmowa milczenia pod tym kątem, a wiadomo od lata, że Klopp go uwielbia. Poza tym w lato informowano, że Barelle Liverpool chciał kupić już dwa lata temu, ale wówczas Inter miał powiedzieć, że zawodnik jest niedostępny. Teraz Inter nie jest tego pewien.

Barella, Sucić, Bellingham - nie będę płakał ktokolwiek z nich przyjdzie. xD

5 polubień

Prawda jest taka że trudno zweryfikować newsy które nam dziennikarze bardzo obficie przedstawiają. Za chwilę otwiera się okno transferowe więc plotek będzie cala masa. Które okażą się prawdziwe - czas pokaże. Dlatego trzeba z dużym dystansem podchodzić do tych rewelacji serwowanych przez dziennikarzy

1 polubienie

Gakpo już jest oficjalnie to teraz podpisać Juda na lato jak Keite i ruszyć po Nevesa :innocent: o jezu ale byśmy mieli pakę. Z przodu już lepiej być nie może ( No chyba że za pare lat pewien pan będzie chciał zrobić prezent mamie :stuck_out_tongue_winking_eye:), teraz czas przemeblować pomoc i jedziemy po nowe trofea. Z utęsknieniem czekam jeszcze na przedłużenie Bobbiego i jakiegoś nowego młodego defensora. Wtedy skład mamy na jakieś 2/3 kolejne lata kompletny.

Nie no, Sucić to melodia przyszłości i mimo faktu z jakim talentem mamy do czynienia, to w tym momencie potrzebujemy kogoś NA JUŻ. Jako kolejna opcja ok lub po prostu transfer na lato, ale jako główny cel w tym momencie to niestety nie jestem przekonany.
Dlatego będę zajebiście szczęśliwy, gdyby Bellinghama udałoby się podbić na lato, ale kogoś TERAZ to my MUSIMY ściągnąć.

Chorwata trzeba jakiegoś kupić, żeby wygrać ligę mistrzów :tipping_hand_man:t2:
Nie spamujcie już tak. Żadne doniesienia nie mają i tak sensu do czasów oficjalki. Pewnie do 1 stycznia jak ma coś być to będzie. Żeby jak najszybciej chłop mógł grać.

to moze za taka kwote powinnismy go kupić?

Barella za 80 milionów to jest dla mnie mega steal. Gość to jest mój mokry sen od jakiś 2 lat.