Rozważania transferowe (dyskusja)

Według Romano konsekwentnie idziemy po pomocnika :X

“The expectation is that Liverpool will be prepared to sign two new midfielders in the January and summer transfer windows. [@FabrizioRomano for [CaughtOffside]”

Ileż w tym prawdy? Tego nie wie nikt.

Romano to Tier1 mimo wszystko.
No mi się nie chce wierzyć że kogoś nie podpiszemy.

Nie kupimy bo media klubowe i sam klub zaslaniaja sie ze priorytetem naszym jest Bellingham, tylko ze zamiast dogadywac transfer przed i w trakcie mundialu to pozostawilismy mu wolny czas by sie dogadywac z innymi, a przede wszyskim Realem. A moze to zaslona dymna zeby pokazac kibicom ze znowu “stawialismy na kogos konkretnego” jak z Tchouamenim a jesli sie nie uda - to nie kupimy NIKOGO? Moze…

2 polubienia

Gramy tak przeciętnie i momentami słabo, że zastanawiam czy nowy pomocnik by tu tutaj cokolwiek zmienił? Tu wszystko się przestało obecnie zgadzać. Nie wykorzystujemy nielicznych sytuacji, które mamy, fatalni w pressingu, dziecinne straty goli. Wszyscy nasi zawodnicy grają poniżej swojego poziomu.
Albo musimy liczyć na jakieś dobre otwarcie z naszej strony, albo każdy mecz to jedna wielka męczarnia. W zasadzie nie było nawet jednego meczu, w którym wszyscy nasi zawodnicy- dali wszystko co mogli. Długo nie widziałem takiej gry w naszym wykonaniu, bo nawet przy covidowych porażkach, można było szukać wytłumaczenia w tragicznej liczbie kontuzji- a teraz nie zgadza się nic.

1 polubienie

Romano już potwierdza enzo do Chelsea 123mil wiec coraz mniej opcji dla nas

Gallagher z Chelsea i ma status HG i pewnie 1/3 tego co Enzo bedzie kosztować

Enzo już raczej na pewno w Chelsea. Zostaje tylko Jude z topowych nazwisk do wyjęcia. Może to i lepiej, przynajmniej koniec z plotkami i szumem medialnym.

Akurat 21 Stycznia gramy z Chelsea bedziemy mogli na wlasne oczy zobaczyc czy cos straciliśmy odpuszczając go

1 polubienie

Ale mnie zastanawia jak chelsea to robi wydaje 200 mil w lato teraz bierze ezno i tego obrońce z as monaco lacznie to kolo 170 mil plus jeszcze nkunku w lato i żadne finansowe fair play nie obowiązuję a my po zakupie nuneza martwimy sie czy sie w limicie zmieścimy

1 polubienie

Tak, na pewno 21 letni gracz z miejsca po kilku treningach w nowym klubie zrobię różnice na boisku… To jest niewątpliwie duży talent, ale na pewno będzie potrzebował więcej czasu żeby coś pokazać.

1 polubienie

My raczej nie mamy sie o co martwic bo w lato FSG niewiele dolozylo do transferow.
A Chelsea to ciekawy przypadek, jesli wezmiemy pod uwage ze to najbardziej zadluzony klub PL i sposob w jaki zostala zakupiona, w zakresie rozliczenia tego co rusek pompował w klub. A na ich korzysc dziala to, ze sporo zarabiali w ostatnich latach na transferach zawodnikow m.in. Hazarda i tych ktorych wczesniej wypozyczali (ciekawostka w sezonie 18/19 zarobili ok.40 mln euro nie na transferach a na oplatach za wypozyczenia Moraty i wielu innych graczy).
Do tego FFP odnosi sie do strat ponoszonych przez kluby, a transfery idą w koszty proporcjonalnie do dlugosci trwania kontraktu a nie od razu w całości wiec przy duzych przychodach ich straty pewnie tak dramatycznie nie wygladają.

I co kolego doczekałeś się linku? Jak zwykle gość nabajdurzy, a jak przychodzi do przedstawienia faktów (linki, źródła itp) to przestaje się odzywać. Odczekuje dzień lub dwa jak się przestaje drążyć temat albo się zapomina o dyskusji to dalej jedzie ze swoimi historyjkami. Takie truizmy wali, że szejkowie są bogatsi od FSG albo że potrzeba przebudowy składu. I jakby prześledzić jego posty to prawie 80% jego postów ma kopiuj-wklej kilka zdań o Hendersonie. Niesamowicie niezmordowany w tym jest.

1 polubienie

Przypominam że przed sezonem twierdziłeś że Liverpool będzie walczył o mistrzostwo i pomocnicy są niepotrzebni bo lepiej zaczekać na Bellinghama.

Jesteś największym farmazonem na tym forum, większym nawet od Abesa i masz jeszcze czelność coś komuś wypominać xD

2 polubienia

I dokładnie to się dzieje. Liverpool zapowiedział Jude jako główny cel transferowy. To czy się to uda czy nie, nie wiem. Zawsze pisałem, że po niego idziemy, a nie, że jest już naszym zawodnikiem. Pisałem, że mamy nie kupować zawodników pierwszych z brzega tylko zawodników o odpowiedniej jakości jak np. Luka Sucic. Ciągle przekręcasz moje wypowiedzi.

2 polubienia

Ja nie kwestionuje tego czy Liverpool chce kupić Bellinghama, czy nie, tylko podkreślam że pisałeś w lecie niesamowite głupoty które całkowicie minęły się z prawdą. A mimo to co 2 twój post obecnie to czepianie się innych i wytykanie im jakiejś niewiedzy.

SEB też pisał te swoje odklejone teorie ale przynajmniej nie czepiał się i nie obrażał innych tak jak ty

1 polubienie

Przez całe lato plakales, że FSG jest złe, bo nie chce kupić pomocnika Kloppowi. Pisałeś, że nie warto czekać na Jude tylko kogoś kupić, bo każdy pomocnik jest lepszy niż nasi pomocnicy. Wrzucałem info, że klub miał dla Kloppa pomocnika, który nie był topowym pomocnikiem tylko określony został jak przyzwoity. Permanentnie te informacje ignorowałes do wczoraj, bo sam w końcu przyznałes, że Klopp mógł mieć nowego zawodnika. Ja akurat przyznaje Kloppowi rację, bo mieć w składzie pomocnika, który jest określany jako przyzwoity to tak jakby dalej nie mieć pomocnika. Ale ty przecież cały czas pisałeś, że każdy kto by przyszedł byłby lepszy od obecnych zawodników.

Luka Sucic, Luka Sucic i Luka Sucic. Kto to jest? Jakiś twój ziomek, czy może osobisty crush? Męczysz nim praktycznie w każdym poście, opanuj się. Nigdy nie zawita na Anfield, podobnie jak Bellingham, Enzo, lub inny Barella :upside_down_face:

7 polubień

Analitycy i nasz scouting jest pod wielkim wrażeniem tego zawodnika. Być może się mylą, ale jest to mało prawdopodobne, żeby aż tyle osób nie miało racji. Kiedyś wrzucałem tutaj jego charakterystykę. Mam przynajmniej nadzieję, że to zrobiłem.

2 polubienia

Wątpie, żeby RB chciało sprzedać go w styczniu, ale byłoby miło.

W ogóle skąd Ty bierzesz takie info? Ja znalazłem jedną plotkę z września na jego temat. Jakby każdej plotki się tak czepiać, to już potencjalnie kupujemy z 50 pomocników.
@josif nadal nie podales zadnej konkretnej informacji. Nic, tylko krecisz sie w kolko. Analitycy moga pisac sobie rozne rzeczy, ja tez moge czuc sie analitykiem. Nic z tego nie wynika, bo to nie oni podejmuja decyzje, ani przy nich nie biora udzialu. Po prostu pisza, kogo gdzie by widzieli i dlaczego. Tylko to sa ich opinie, a nie fakty. Analizowalo sie na wszelkie sposoby Enzo i Bellinghama.
Enzo trafia do Chelsea, Bellingham niewiadomo. Co sezon pojawia sie pelno takich analiz.
Wiec opieranie sie na tym, ze raz napisal dziennikarz zwiazany z klubem cos o zawodniku, to swiadczy, ze my go obserwujemy i wykonamy ruch, nie jest z pewnoscia zwiazkiem przyczynowo-skutkowym.
Fajnie, ze duzo czytasz analiz, ale tez nie ma co ich brac jako pewnikow.
W ogole samo to, ze uwazasz ze 20 letni zawodnik z austriackiej bundesligi, ktory nie dostaje nawet minuty na mundialu, w starzejacej sie druzynie Chorwacji, jest zawodnikiem co podniesie nasza jakosc z dnia na dzien. Jest mocno to naciagane. Dla mnie to jest transfer jakbyśmy mieli 3-4 kocurów i szukali jakiegoś zawodnika, który miałby się od nich uczyć. My mamy jednego zawodnika na najwyższym poziomie na ten moment, plus Fabinho co wygląda jakby w ciągu roku się zestarzał o 10 lat.

1 polubienie