Rozważania transferowe (dyskusja)

Shelby? Tylko on mi przychodzi na myśl jak ktos pisze o pitolenia w dawnych czasach :innocent:

Ja siedzę na forum już z 10 lat. Zastanawiam się czy kiedyś wróci do nas np Johnnie Szostie albo Jetzu

2 polubienia

Nie wiem od jakiego czasu śledzisz to forum, ale kiedyś przeczytałem w tym temacie analizę jednego gościa, który stwierdził, że skoro FSG zarobiło 3mld (taki przykład) to powinni to teraz rozdać pomiędzy członków sztabu, a za resztę kupić zawodników. To są właśnie przeciwnicy FSG. Ja nie należę do zagorzałych fanów, ale przez właśnie takich ludzi, których trzeba wyjaśniać potem się pisze, że ktoś jest zwolennikiem. Tutaj taki klimat po prostu panuje. Jak znajdę kiedyś chwilę to wrzucę, bo to był post roku 2022.

1 polubienie

Wszystkie nicki mi coś mówią, ale nie jestem pewny. Prawdopodobnie był to Shelby. Jeśli chodzi o Jetzu, to na forum co drugi post był od niego.

1 polubienie


Wszyscy tu walimy w FSG jak w bęben i bronimy Kloppa a może to nie jest takie zero jedynkowe

On jest zawsze happy w wypowiedziach, a później pokazują go stojącego przy linii to ma minę jakby mu ktoś w twarz właśnie splunął.

1 polubienie

Podczas tej konferencji wyglądał, jakby był na pogrzebie.

@Kolumbjajo Mowa ciała już jakby wiele zdradza, od lata to widać. Nie wiem o co chodzi, ale ja już od lata pisałem, że wszystko wyglada źle. Idzie to w złym kierunku. To często jeszcze byłem właśnie poprawiany, argumentami że to dopiero kilka meczy itd. Jak widać jest już kilkadziesiąt meczy i poprawy nie ma.
To było jasne na początku sezonu, że się szykuje syf. Jeszcze Jurka takiego nie widziałem u nas jak przez ostatnie miesiące.

1 polubienie

To niech w końcu powie że chce pomocnika ale klub mu go nie chce dać

No tak będzie mu prościej rezygnować kiedy kibice będą chcieli jego dymisji.

Mamy w składzie dużo pomocników i niezależnie od ich formy nie możemy oczekiwać, że wyjdzie i powie że są do d. Musi w nich wierzyć i przekazać im tą wiarę. Od tego jest. Żaden menedzer nie wyjdzie na konferencję i nie powie co mu w duszy gra. Konferencje i media to jedno,a drugie rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami. Jedno co można wywnioskować to to, że musimy czekać do lata z transferami. nie chcę półśrodków i to chwalę. Po co nam kolejny szrot z długim kontraktem?

4 polubienia

No to albo to taki specyficzny gość co wygląda jakby był na pogrzebie a wewnątrz jest wesoły jak skowronek i w pełni zadowolony z życia, albo po prostu kłamie i nie ma sensu wklejać takich rzeczy. Nie ma możliwości, żeby on był zadowolony z opcji które ma do środka pola, musiałby mieć coś z deklem nie w porządku.

2 polubienia

Suarez i Sterling odeszli za Rodgersa i chyba Kennyego. Cou odszedł i za ten hajs kupiliśmy VVD i Allissona. Nie wiem o czym ty piszesz wgl. Popatrz jaki progres zaliczylismy pod FSG. Mignolet- Allisson. Skrtel -Matip, Agger- VVD, Moreno- Robertson, Clyne- Trent, a to tylko obrona. Nie zrobili tego w jedno czy dwa okienka, ale stopniowo jakośc była zwiększana kilkukrotnie, nie narażając przy tym budżetu. Pokaż mi drugi taki klub.

LOKU w żaden sposób nie chcę ci zaimponować, bo po co? Po prostu nie wiem jak do ciebie trafić. Jakbym rozmawiał z pisowcem. Agger nie był lepszy od Matipa, w dodatku był szklany i łataliśmy dziurę Kyrgiakosem. Na początku przewalili 170mln na Carrola,Clyne, Downinga itp. szrot, ale wyciagneli z tego wnioski. Wcześniej straszyliśmy Koncheskym i Poulsenem.
Kibicem jestem od dziecka i śledzę LFC od kiedy pojawił się w domu internet. Nie muszę tego udowadniać, szczegołie tobie, ale wiedz, że pamiętam dobrze te straszne czasy i przez to doceniam to, co zrobiło FSG. Jeśli siedzisz w temacie głębiej i poznałeś zdanie ludzi z SOS, czy ogołnie żyjących w mieście i z klubem od urodzenia, to wiesz dobrze, że Twój mokry sen o bogatych arabach rzucających hajs na lewo i prawo sie nie spełni. Ani w Liverpoolu, ani w United.

1 polubienie

No i sam proces budowania jakości naszego klubu jest czymś fajnym.

Poza Thiago i Fabinho (w formie czyli w tamtym sezonie ostatnio) to żaden się nie nadaje na grę w drużynie top 6. Ostatnim transferem do pomocy był Thiago w lipcu 2020 , dwa i pół roku temu (jeśli chcecie liczyć Fabio to ok ale wg. mnie on nigdy nie będzie tu grał na pomocy) ale pewnie poczekajmy jeszcze pół roku rok bo czemu nie. Może Keita po pięciu latach nagle zacznie grać . To gadanie o półśrodkach też jest bez sensu, nie jest tak że jest trzech pomocników którzy mogą wzmocnić tą drużynę bo jest przynajmniej 30 lepszych niż mamy tutaj. Taki Bruno Guimaraes który rok temu przeszedł do Newcastle tutaj by był nazwany półśrodkiem i nonamem a obecnie jest w topce najlepszych pomocników ligi

1 polubienie

Pousuwałem posty, to w sumie nie miejsce i pole do tego. Żeby coś więcej było w temacie, to jestem niemal pewien, że problem nie w Jurku z upartoscia. Bo na konferencjach widać, że się meczy.
Gościu słynący z pogody ducha nie wiem czy się chociaż raz uśmiechnął

Za Caicedo ponoć nie było żadnej oferty

1 polubienie

1 polubienie

Caicedo ponoć chce do nas dołączyć, powiedział o tym „przyjaciołom”.
W każdym razie po wypowiedzi właściciela Brighton, ktorej cześć przybliżyłem tu wcześniej to raczej byłby do wzięcia na dziś. Tylko kwestia pieniędzy. Póki co żadnej oferty według niego nie złożyliśmy.

Enzo już się witał z gaska, jednak Chelsea nie dopina jeszcze transakcji. Chłopak nie trenował, przez co wylądował na trybunach.

Czyli kolejny piłkarzyna z pustą głową. My potrzebujemy profesjonalistów.

Z tego co mi wiadomo to Chelsea złożyła ofertę za Enzo na te 80 mln kiedy od początku Benfika mówiła, że albo 120mln, albo nie dojdzie do transakcji. A potem Chelsea zaczęła bezpośrednio rozmowy z zawodnikiem tak jakby oba kluby już się dogadały czego w rzeczywistości nie było. Sam zawodnik może czuć się oszukany, ale ciekawszą rzeczą jest amatorka jaka odbywa się teraz w Chelsea.

Caicedo + Jude (ja wierzę, że przyjdzie) byłoby fantastyczne. Dwóch młodych i perspektywistycznych, ale już na wysokim poziomie. Myślę, że to by wystarczyło jeśli chodzi o drugą linię. Pytanie tylko co z obroną. Przydałoby się latem sprowadzić kogoś na lata. Gvardiol to marzenie, do tego Live to jego wymarzony klub, ale cena wysoka. Ciekawą opcją byłby Antonio Silva z Benfici.