Rozważania transferowe (dyskusja)


Vlahovic przechodzi do Juve

No to temat potencjalnego środkowego napastnika o nazwie vlahovic można uznać za zamknięty i można się rozejść. Mbappe do Realu, a halaand Barca lub ManU ?

Mamy bramkostrzelnego Firmino, niepotrzebny nam środkowy napastnik🙈

Tak apropos Haalanda to jego obecny uraz to juz 8! odkad gra dla BVB.
Dotychczas opuscil przez to 22 spotkania.
Okazem zdrowia to on tez nie jest.


Okazem zdrowia moze nie jest, ale maszynką do zdobywania bramek juz tak.
Przez kontuzje opuscil w BVB 22 spotkania, a strzelil 80 bramek w 79 wystepach

Haaland to raczej nie nasz problem :slight_smile:

1 polubienie

Ilość :soccer: oczywiście niesamowita ale te urazy mogą zahamować jego karierę.
Taki przeskok z Buli do PL mógłby okazać się zabójczy,patrz intensywność gry.

I nie myślę tu naturalnie o nas tylko tak ogólnie.

O Vlahovicia nie walczył nikt poza Juventusem, bo Serb deklarował od początku, że nie obchodzą go oferty z innych klubów poza Starą Damą. Od dziecka jest wielkim kibicem tego klubu. Ale oczywiście wina Edwardsa i FSG.

Nie zaszkodzi złożyć oferty przecież. A nóż by się skusił na naszą ofertę. Nie pomyślałeś?

Halland to przerośnięty, podatny na kontuzje małolat, który się może bardzo szybko skończyć, do tego ma bardzo nieprzyjemny balast w postaci Mino R., tak więc można się wpierd…c na minę do kwadratu, niech to więc będzie Real lub PSG, cieszę się że Liverpool nie interesuje się takimi gwiazdkami.

Też o tym dzisiaj pomyślałem, fajny ten Haaland, bardzo mi się podoba ten zawodnik ale co chwila informacje o kontuzji, przez które opuszcza kilka spotkań na sezon.

Na kanonierach już traktowali Vlahovica jako nowego zawodnika Arsenalu

2 polubienia

Może faktycznie coś jest na rzeczy z tą letnią przebudową.

Będę się śmiał w twarz tym wszystkim sceptykom, gdy latem dołączy do nas Mbappe lub Hohland.

Mino leży w szpitalu i jego stan jest całkiem średni, więc niewiadomo co wydarzy się do lata.

Ha. Ha. Hahahah. ta… SEB ja chciałbym Ci zaproponować legitną umowę u notariusza, zabezpieczone w odpowiedni sposób. Jeżeli jesteś tak pewny swego - chodź i się załóż - tak np. ćwierć banieczki? pisz na PRV. Chętnie zorganizuję live dla całej społeczności z podpisania umowy …

Ian Doyle (Liverpool Echo):

"I think this will be the busiest summer since 2018 in terms of incomings - but it might be a case of quality rather than quantity. A couple of big buys and perhaps some younger talent that can be brought through.

"All logic points to the fact FSG are going to spend reasonably big this summer. I’m fully expecting there to be a few notable departures, and I think there are some key areas that will need improving - midfield and the forward line.

“I’ve mentioned previously I expect there to be at least one new senior forward at the club in the summer.”

SEB nie zdradzaj się. Przez takie komentarze moderacja może zauważyć, że jesteś trollem

I ich stać chociaż też mają nowy stadion i to budowany od podstaw. =]]] No ale co, thuram i Lang to lepsze cele