Rozważania transferowe (dyskusja)

@radzimordka najbardziej to Ty tu ryczysz i srasz z całego forum.
Nie każdy jest komputerowym nerdem i niektórzy wejdą tu na 10-15 minut chcąc przeczytać coś konkretnego, a nie Twoje przemyślenia, które mało kogo obchodzą. To nie ten wątek.

3 polubienia


Rozważyłbym transfer tego pana

4 polubienia

Bobby ponoć ma podpisać kontrakt z Galatasaray. Mało ambitnie, jednak swoje już zrobił w futbolu.

@Kolumbjajo za ponad 50 mln? Za 70 mln możemy mieć Barelle, a będziemy kupować jakiegoś Urugwajczyka z ligi portugalskiej?

Z naszym śmiesznym budżetem nie ma miejsca na wpadki transferowe. Potrzebujemy dwóch pomocników, którzy od razu wejdą do pierwszego składu. Nie wiem jaki jest dokładnie budżet, ale podejrzewam, że około 100 milionów (to jest optymistyczne podejście). Zero marginesu pomyłki.

9 polubień

Bez sensu komentarz z obrażaniem.
Tak trudno ludziom się nauczyć, że konkretne info lepiej szukać na Twitterze? Gdzie są krótkie i treściwe treści?

Forum raczej jest dla ludzi rozrywką, gdzie też pojawiają się czasami linki.

Ludzie nie mają czasu czytać głupot innych, czy nawet przeczytać tytułu tego wątku ROZWAŻANIA I SPEKULACJĘ, ale już napisać post który zajmuje więcej czasu nie jest już problemem :joy:

Nie potraf korzystać z internetu, mniej pretensje do innych :wink:

Oczywiście ten post nie kieruję do Ciebie, a do ludzi którzy nie rozumieją samej definicji forum:
«internetowa forma grupy dyskusyjnej, służąca do wymiany informacji i poglądów przy użyciu przeglądarki internetowej»

Jakby ten temat się nazywał ( zweryfikowane informacje - tylko linki że źródłem), to bym się nie czepiał.

8 polubień

Nie można wymagać wiele od gościa, którego głównym zajęciem na forum jest na przemian obrażanie Nuneza i innych użytkowników :person_gesturing_no:
W każdym razie forum musi żyć, kiedyś z czego pamiętam był rozłam na spekulacje i informacje, lub po prostu nazwa tematu była informacje. Jak ktos dobrze pamięta to proszę mnie poprawić. Jednak właśnie dyskusje nakręcają opinie i pomysły użytkowników, a nie suche informacje.

1 polubienie

Barella jest moim marzeniem ale powiedz mi czemu najlepszy piłkarz i przyszły kapitan półfinalistów ligi mistrzów miałby iść do drużyny która nawet nie zagra w tych rozgrywkach w przyszłym sezonie?

Inter też może nie zagrać w przyszłym sezonie LM, mają długi i ogólnie lubią sprzedawać wyróżniających się zawodników, szczególnie jak dobra oferta przychodzi. Sam Barella może szukać nowych wyzwań itp.
Wychowankiem nie jest, wiec pewnie jakoś specjalnie do barw nie jest przywiązany, co więcej jest z Sardynii, więc po części to totanie innny świat niż Mediolan :smiley:

@Kolumbjajo na pewno będzie tanszy od Jude. Na ten moment wydaje mi się, ze jest nawet zawodnikiem lepszym od Anglika. Też chodziły słuchy, że może być do wzięca za okolice 50 mln, dołóżmy nawet te 20-30 i wciąz jest to dobra cena za zawodnika tej klasy.

2 polubienia

@Kolumbjajo Inter ma takie szanse na granie w LM jak my :slight_smile:
Nie róbmy z Interu lepszego klubu od LFC, bo jeden sezon mamy słaby. Błagam
Rok temu byliśmy drugą najlepszą ekipą na świecie

5 polubień

Inter do IV miejsca traci 5 punktów i do tego może wygrać LM.
My w lidze tracimy 10 pkt i już nie wygramy LM, chyba, że coś mi umknęło.

Tak a my jesteśmy specjalistami w składaniu ofert nie do odrzucenia, byłbym w szoku gdyby udało się go ściągnąć ale nie wierzę w to


Fabrizio piszę o tym, że mamy robić podchody pod Mac Alistera. Jak dla mnie gra ostatnio coraz bardziej ofensywnie, jednak Jurek potrafi zmieniać rolę zawodników. Może to być fajne wzmocnienie składu.

@MG75 co więcej zaczynał jako skrzydłowy, a i fałszywa 9tke tez czasem grywał.

Jak ktoś zainteresowany plotkami, to lista obrońców z nami łączonych, wraz z prawdopodobieństwem transferu i tym jak mają do nas pasować.

Lista trochę z czapy, bo jest zawodnik Evertonu :wink:

@CzerwonyBartek O Barelli się od zeszłego roku mówi, pytanie czy chociaż ziarenko prawdy w tym jest. Co do Ryana jestem sceptycznie nastawiony, co kilkukrotnie tu już wyrażałem :smiley: Ignacio w akcji nie widziałem za bardzo(tyko z Arsenalem kawałek oglądałem i się na nim nie skupiałem), w każdym razie wydaje sie ciekawy prospekt

Gini też miał inklinacje ofensywne, w reprezentacji grał bardziej jak 10 niż 8, a u nas zasuwał w środku pola.

1 polubienie

Inacio byłby genialnym potencjalnie transferem. Bardzo chciałbym zobaczyć również Barrellę o którym ostatnio wspominał Jimmie. Następnie Gravenberch. Młody i potencjalnie tani. Trzeciego do środka ściągnąć Macallistera/Mounta/…Juda(jak Bóg da) i można zaczynać nowy sezon z nadziejami na powrót do ścisłego topu.
Z Elliottem nie ma się co wygłupiać w środku pola. Może typowym skrzydłowym to on być nie będzie. Ale jeśli mu zmodyfikują zadania to być może wskoczyłby za rok dwa trzy w miejsce Salaha na prawą stronę ataku.


Jest ktos w stabie cos wiecej o nim powiedzieć? Czy to nie jest przypadkiem chwytanie sie brzytwy?

Pisałem o nim wczoraj, zadebiutował w reprezentacji, gra 6 i 8. W akcji go nie widziałem, 2001 rocznik, gra niemal wszystko od dechy do dechy.

image

ze statystyk wynika, że ma liczby wyrównane. Z naciskiem na częste wyprowadzanie kontr. Wygląda na to, że właśnie tego oczekujemy od zawodnika, jakiego planujemy kupić. Gdyż chyba każdy piłkarz łączony z nami się tym wyróżnia. Czyli poprowadzenie piłki i dogranie do przodu, w związku z niską ilością asyst u naszych pomocników i szybkością naszych napastników, może to być nasza kluczowa strategia - granie szybkich kontr. Dziwi mnie niska ilośc wygranych pojedynków główkowych, bo chłopak ma 192 cm wzrostu.

@AquerdationLFC właśnie rajdy z piłką , otrzymane podania do przodu, udane dryblingi, podań ilośc do przodu też jest niezła, biorąc pod uwage ogólną niską ilośc podań.Wygląda po liczbach, na zawodnika w stylu odbierz, biegnij podaj, po prostu dobre liczby kontrowe. Chłopak ewidentie gra do przodu, a nie spowalnia grę. Do tego masz przyzwoitą ilość asyst i stworzonych okazji.

jeszcze technikę ma nieziemską, po jutubach wygląda kozacko. Ciekawe, czy na codzień tak się prezentuje :slight_smile:

2 polubienia

Ktoś wyżej wspominał o nim chyba Loku, minuta w reprezentacji ale w Nicei gra prawie wszystko. Kolejny zawodnik, którym niby jesteśmy zainteresowani myśle, że jeden z wielu jeszcze.

Jak z tych statystyk wyczytujesz te dogrania do przodu?

W progresywnych podaniach wyglada bardzo blado na tle ligi.

W podaniach w ostatnią tercje również.

Generalnie wszystko co w kontekscie gry do przodu- wygląda u niego słabo- poza samym przenoszeniem piłki- czego tak frywolnie w Liverpoolu robić nie będzie mógł.

@Loku64 Hmm, w sensie nie wiem jak gra, bo nigdy w życiu nie widziałem jego meczy: ale jakość jego podań, i praca w obronie to środek albo dół ligi.

Jeżeli jego atutem ma być tylko szybkie wychodzenie z piłką, to… wątpię, ze Klopp się na niego skusi.

Bo te wypracowane ofensywne liczby tez są mierne. Nicea to zespół środka tabeli, pewnie zdarza im się często bronić to i miejsca sporo, w Liverpoolu tego nie będzie.

Noa jeżeli on już teraz wyglada tak słabo w aspektach defensywnych- czego nam cholernie brakuje- to bieganie z piłką to nie jest coś co nas uratuje.

To nie ligi, tylko lig plus rozgrywek europejskich. Co do jakości, to jeśli jest ich niewiele, a często są do przodu to liczby zawsze będą nieco niższe, niż w przypadku Fabsa itp. co podają na kilka metrów średnio. Defensywne liczby są ok, patrząc na to co wyczynia z przodu, masz filmik :stuck_out_tongue: