Rozważania transferowe (dyskusja)

A na moje oko, dopóki nie zobaczymy oficjalnego potwierdzenia to nie ma co się napalać. Bo ile to już transferów było przeklepanych bo tam jakiś ‘wiarygodny’ dziennikarz napisał że ktoś do nas przejdzie. Na spokojnie, aczkolwiek uważam że po pierwsze to ostatnio służy nam rynek Portugalski, po drugie Urugwajczyk więc nie wierzę w to żeby nie konsultował ewentualnych przenosin z Darwinem, a po trzecie potrzebujemy pomocnika, Manuel to bardzo fajna opcja więc to wszystko może się złożyć na transfer :slight_smile:

Gdyby doszło do skutku mielibyśmy przecinaka do zastąpieni albo zluzowania Fabinho. Do planu minimum na udane lato zostałby jeszcze jeden pomocnik i jeden obrońca. Oczywiście odpowiedniej klasy.
Ugarte i Barella i ja jestem happy. Jeszcze do nich w idealnym świecie Mount i można zacząć patrzeć na przyszłość z optymizmem.

1 polubienie

Mount? Sory, ale ja wolę Milnera. I piszę to zupełnie szczerze.

No, i do 40 razem z Hendersonem :joy:

Jeśli miałby nadal grać z taką intensywnością i zaangażowaniem u nas to jak najbardziej. Co innego Henderson…

Ostatnio po wejściu było widać u Milnera mega zaangażowanie przy bezsenswonym faulu. Nic więcej. Inaczej mówiąc, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.

1 polubienie

Thiago wypada do końca sezonu. Przejdzie niewielką operację biodra.

MacAllister na szczycie listy transferowej.

Ehh…
Szkoda, że nie Barella.
Ale nic to!
Ja tam wierzę w Jürgena i sztab :muscle:!

1 polubienie

Mamy go?

Statystyki Ugarte

Ughhhh nie wiem czy jestem fanem tego transferu, chyba bym wolał innych graczy w jego miejsce, ale też wszystko zależy ilu pomocników ściągniemy

Mimo wszystko Barella >>>

Mac Alisster nie był moim wymarzonym transferem, ale w obliczu tych plotek o jakimś Gravenberchu czy Gallagherze to chętnie bym go widział w tym zespole.

Ale dalej uważam, że jeżeli nie przyjdzie minimum jeden z dwójki: Barella-Caicedo to okienko na minus.

1 polubienie

Ale Ugarte to przecinak. Barella to inna pozycja a raczej inne zadania na boisku. Bardziej do rozgrywania. Barella to chyba taka 8ka. Ugarte 6ka. Imo najlepiej byłoby gdyby trafili do nas oboje. Plus ktos bardziej ofensywny jak Macalister/Mount etc.

Edit. Przepraszam. Myślałem że piszesz o Ugarte a nie Macalisterze

Ostatnio Fabinho gra trochę lepiej, a mamy jeszcze Bajcetica, więc Ugarte bym kupił na koniec jeżeli będą jeszcze pieniądze. Najważniejsze żeby kupić pomocnika box to box i jakiegoś bardziej kreatywnego, bo na Thiago nie ma sensu liczyć.

W tym sezonie dużo częściej oglądam Brighton i no nie jestem przekonany do Mac Allistera. Jest to niezły ofensywny zawodnik, ale nie do naszego stylu grania. Nie widzę w nim zawodnika zapieprzającego od pola karnego do pola karnego, a na F9 mamy już Gakpo plus Nuneza na szpicę. Dlatego wolę od niego Mounta, ale przede wszystkim Ugarte i Barella.
Wymarzone okienko? Ugarte, Barella, Caicedo plus opcjonalnie Gravenberch (na Mounta nie starczy)
Możliwe przy FSG, ale dalej byłbym zadowolony? Ugarte, Barella i Gravenberch
Co obstawiam pod Jurgena? On widzi “coś” w Mouncie, skoro tyle plotek o nim jest i nie zdziwię się, jak go ściągnie. Kto do niego? Ciężko mi powiedzieć.

Bajcetić niekoniecznie musi grać na 6, na 8 też grywał. Ugarte mu nie zabierze placu gry, a przecież mogą się wymieniać, mogą grać na 2x6, jeśli jednak ten Mac Allister by przyszedł (i wtedy Nunez mógłby grać na szpicy mając 10tkę za sobą i 2x6). Przy ściągnięciu 3 nowych pomocników moglibyśmy często manewrować ułożeniem na boisku.

1 polubienie

NEW: Real Madrid are close to completing a deal to sign Jude Bellingham, with negotiations progressing into the final stages. #lfc [@FabrizioRomano]
Chyba jednak nie będzie na nas czekał do 2024, ciekawi mnie kwota transferu i zarobki.

Znowu was Jankesy zrobiły w bambuko :smiley:

Poszło info od przydupasów FSG, że za Bellingham to trzeba będzie zapłacić 150 mln i kibice szybko zmienili zdanie, bo za tyle to się nie opyla :slight_smile:

Piękny transfer nie ma co dyskutować. Nie znajdziemy drugiego takiego zawodnika. Jedynie Barella mógłby zrekompensować taki ból, ale on nie będzie chciał przyjść do Anglii. Jedyne pocieszenie jest takie, że Jude nie trafi do City. Będę mu kibicował. :wink:

3 polubienia

Jeszcze do tego przeklętego realu, który cały czas nas gnębi, już tylko czekam na wiadomości od moich znajomych, kibiców Realu…

Eeeh ale my jesteśmy frajerami naprawdę, po co my w ogóle się o niego “staraliśmy”?

3 polubienia