Rozważania transferowe (dyskusja)

Przykro mi sie z tym nie zgodzić. Niestety Liverpool po wygraniu ligi mistrzów jest żałosny na rynku transferowym i dało się czasem pudrować nasze braki, ale teraz wychodzi i jesteśmy w dupie.

1 polubienie

Swoje robi pewnie tez fakt, że Liverpool odpuścił. Pewnie gdybyśmy chcieli rywalizować z Realem, to byśmy musieli zapłacić te żądane 140, ale że Real został sam, to wynegocjują 100 i bravissima. Zostaliśmy wychujani i przez BVB i przez FSG. Dyrektora najwidoczniej już chyba w klubie nie ma, że tak się rzeczy mają?

1 polubienie

Tu się okaże, że po wycofaniu się Liverpoolu BVB serio zostało bez kupca i po dzisiejszych plotkach o Mac Allisterze spanikowało i puścili plotę, że Real dopina transfer.

Liverpool w takiej sytuacji wraca z lepszą ofertą, po czym i tak dopina Argentyńczyka taaaaaa…

2bp83q~2

6 polubień

Skoro Jude odpada, chętnie bym zobaczył środek Ugarte, Barella, Mac Allister.

8 polubień

Zobaczysz Fabinho-Henderson-Jones.

7 polubień

Ugarte 50 mln, Barella 75 mln (minimum), Mac Allister 60 mln. Taaa już widzę jak ściągamy piłkarzy za 185 mln

No niestety tyle powinniśmy wydać na środek w przyszłym sezonie by się liczyć w walce o Mistrzostwo. Ale niestety tego nie zrobimy i będziemy cierpieć przez lata zaniedbań.

1 polubienie

Jak bagatelizowali sprawę przez 2 lata to teraz przynajmniej tyle będzie trzeba wydać.

Czyli Allister będzie pierwszym transferem do pomocy. Jak juz Romano o tym pisze to znaczy ze przyklepujemy go. Pytanie kto nastepny :slight_smile:

2 polubienia

Takie są ceny i realia. Albo wydamy dużo kasy i wrócimy na właściwe tory albo stoczymy się w totalną przeciętność. Przykład Thiago pokazał, że tańsze opcje na dłuższą metę się nie sprawdzają

Trent ,Ugarte, Mac Allister pomoc, Bella Kotchap trzeci stoper, wziąć kozaka na prawą obronę i bez ligi mistrzów można myśleć o dużych rzeczach w lidze

1 polubienie

James Pearce: “Mount and Mac Allister are serious targets.” [#lfc]

4 polubienia

Mam skromną nadzieję, że z tym Mountem to tylko medialna zagrywka. Rezygnować z lepszych opcji dla angielskiego Wijnalduma za podwójną cenę? Dobre sobie.

1 polubienie

Ludzie czy wy ogladacie Premier League poza LFC? I wczesniejsze sezony a nie tylko ten? Mount w dwoch poprzednich byl jednym z najlepszych graczy nie tylko CFC ale calej ligi. Ma absolutnie wszystko a tu jest nazywany angielskim Wijnaldumem, drewnem a inny pisze ze woli Milnera. Nie wierzylem w ten transfer, tym bardziej gdy przyszedl Lampard, ale wyglada na to ze bardzo chce odejsc i staje sie coraz bardziej realny. Ten sezon nie jest zadnym wyznacznikiem, bo jedyne co tam dziala w tym klubie to kosiarka do trawy.

12 polubień

Mount to topowy pomocnik, a jeden słabszy sezon nie powinien tego przekreślać.

3 polubienia

Małnt to przehajpowany przeciętniak, ale jak zamknie mi mordę to zamknę mordę. A i tak wątpię czy tu przyjdzie przy naszych żydach…

Wijnaldum to ostatni zawodnik do którego bym porównał Mounta, serio.

Jeśli Klopp Go odbuduję, a stać JK na to, to mamy top gracza w środku pola. Tylko tutaj się obawiam tego, że Mount to taka typowa “10”, czyli pozycja której Klopp nie używa.

Czy ty w ogóle go oglądałeś? Jak można porównać kolesia co regularnie strzela i asystuje, to takiego nudnego piłkarza jak Gini. Który przez 3 lata w Liverpoolu nie potrafił asysty dostarczyć. Zupełnie inny typ piłkarza.

W ogóle Mount w formie to takiego Grealisha zjadał, wymiatał w Chelsea która zdobyła LM i w zeszłym sezonie byli na 3 miejscu głównie dlatego, że wykręcił kosmiczne liczby w tej betonowej drużynie z atakiem z węgla. Potrzebny mam taki piłkarz na gwałt który dostarcza liczby ze środka pola.

4 polubienia

strzelał i asystował *, bo akurat w tym sezonie tego nie robi.

Mac Allister jest podobnego typu. To dziwi mocno, jaki plan na drużynę ma w takim razem Jurgen. Pamiętajmy, że na pewno nie zrezygnujemy z 3 pomocników i 3 napastników - mamy 5 napastników do gry, więc nie zrezygnujemy z 3 z przodu, więc zostają 3 miejsca. Do tego na pewno przy schodzącym Trencie nie możemy zostać przy statycznym Fabinho, musi być szybkość i moc w asekuracji Trenta. Ugarte/Thuram to koszt rzędu 50mln, Mount pewnie nieco więcej, tak jak i Mac Allister. A to dalej wg mnie nie jest skończony temat pomocy, bo brakuje mi tutaj silnego, dobrego motorycznie box to box, na którego pewnie planowany był/jest Gravenberch lub jakbyśmy mogli się rozmarzyć - Barella. Gdzie pieniądze na to? To akurat kwestia mocno wątpliwa.