Rozważania transferowe (dyskusja)

Manuel Ugarte chce dołączyć do Liverpoolu i to może mieć decydujące znaczenie w rozwoju każdego transferu. b_kuchman
https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1656301423603089415?s=20

Liverpool wycenia Nicolo Barellę na 50 milionów funtów, co jest bardzo dużą kwotą. Podczas gdy pomocnik przenoszący się na Anfield nie jest niezgłębiony, Barella jest szczęśliwy w Interze Mediolan, który zażądałby co najmniej 70 milionów funtów, aby w ogóle rozważyć sprzedaż. [NimaTavRood]
https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1656284175643680770?s=20

1 polubienie

Jak my tak „wyceniamy” zawodników obych klubów, to się nie dziwie, ze od czasu Thiago pomocnika nie kupiliśmy.

11 polubień

Zdecydowanie jest to zbyt mało tym bardziej, że nie kwapi się do opuszczenia Interu zresztą na chwile obecną maja szansę uczestnictwa w finale LM

Ale gigantyczna suma 50 milionów w 2023 roku za jednego z najlepszych pomocników w Europie! Dajcie spokój kto to widział takie pieniądze wydawać. I tak nawet jakby była złożona odpowiednia oferta, czyli 75-90 mln funtów to nie sądzę, że po takim sezonie bez LM u nas Barella chciałby opuścić Włochy. A szkoda, bo to moje największe marzenie na to okno, przebijający Bellinghama.

6 polubień

Sknery z Bostonu tak łatwo nie popuszczą kasy… Wyślemy kilka takich “ofert” i skończy się tak , że dziennikarze napiszą, że FSG ma pieniądze ale ceny chore, nie możemy tyle wydać więc ściągniemy Tielemansa za darmo…

Nie no fajnie, że my se sami wyceniamy zawodników innych drużyn i to my sami wiemy ile damy za grajków. Myślałem, że to inaczej działa.

Dokładnie. Pisałem już wcześniej, że 70 mln to trzeba wyłożyć za klasowego pomocnika. Nikt nam nie zrobi promocji i nie sprzeda za 40 czy 50 mln. Chyba że taki zawodnik jest tuż przed 30tką

Portugalski Record pierwszy informował o transferze Nuneza do Liverpoolu. Przy okazji Enzo wspominał tylko, że scouci Liverpoolu obserwowali zawodnika, ale nic nie pisali o ofercie. Od wczoraj informują, że Liverpool jest faworytem i przygotowuje się do złożenia oferty za Ugarte. Zobaczymy czy mają wiedzę tylko o Benfice czy też o innych klubach z Lizbony.

4 polubienia

Według Christiana Falka, Jude Bellingham był zdecydowany na transfer do Liverpool już od paru lat…

Anglik od dawna marzył o takim przebiegu swojej kariery, lecz sytuacja finansową „The Reds” nie pozwala na przeprowadzenie takiego ruchu.
Według licznych źródeł Bellingham najprawdopodobniej w lecie zamieni Borussię na Real Madryt

Sam Bellingham pewnie jest rozczarowany jak do tematu podszedł nasz zarząd…

Czyli Barellę wyceniamy na 50 milionów a Gravenbercha na 44 , wielkie XD

1 polubienie

Ja juz powoli głupieje odnośnie tych transferów. W kogo my w końcu celujemy :slight_smile: i kogo możemy się spodziewać.

Liverpool się kompromituje. Nowe. Najpierw żenująca akcja z Bellinghamem, a teraz wyceniamy jednego z najlepszych pomocników na 50 milionów kiedy za 70 to była by kradzież za taką cenę.

Niedobrze mi się robi co masz klub wyprawia poza boiskiem od ponad roku.

1 polubienie

Gdyby tak było, to poczekał by rok w BVB, w 2024 kosztowałby max 90 mln, a może i nawet mniej.
Zwykłe pie*dolenie Falka.

5 polubień

Skoro tak planował, to najprostsze rozwiązanie - wprowadzić do umowy z BVB klauzulę odstępnego, tak jak zrobił Haaland,l. Wówczas Bellingham mógłby w zasadzie dowolnie wybrać kolejny klub.

1 polubienie

Ktoś napisał na Twitterze coś i teraz ludzie załamują ręce, jak ten Liverpool wycenia… :slight_smile: Nie do wiary jak można być naiwnym w bezkrytycznym podejściu do niby źródeł.

11 polubień

Wcale nie pisali. Tylko inni za nimi powtarzali.

Edit sorki pisali o nienazwanym klubie w tym wypadku

U nas miałeś artykuł nawet przetłumaczony, ze Record donosi.

1 polubienie

https://twitter.com/LFCTransferRoom/status/1605988038252761088?cxt=HHwWgMCo2ZTnzsksAAAA

Tak, był ten artykuł, ale zgodnie z tym co pisali na twiterze LFC transfer room, to Record podawał, że oferta NIE pochodziła z Liverpoolu

1 polubienie

To widocznie jakies zamieszanie spore się zrobiło i lekko fakenewsy😂.

Tylko mam nadzieje, że nie wyceniany równie Ugarte co Barelle😜

W takim wypadku @josif może mieć racje w twierdzeniu, ze warto się interesować ich doniesieniami :grin:

Śmiać mi się chce z Tchouameniego. Ostatnio lequipe doniósł, że Veratti chce odejść do Realu. Środek Camavinga - Bellingham - Veratti/Valverde. Zupełny brak miejsca dla Aureliana. W zasadzie już po transferze Jude zrobi się tam ciasno. A mógł być taki fajny, amerykański. Ten sam przypadek co Chukwuemeka w Chelsea, a na którego również był napalony Liverpool. Ale ten chciał mieć dużą pensję i pierwszy skład, a teraz się do drugiego nie łapie. Śmieszne to wszystko i pokazuje pazerność agentów i głupotę niektórych zawodników. :slight_smile:

3 polubienia

Ale my już na 100% zrezygnowaliśmy z jego transferu po rozmowach z jego ojcem. Nie dalibyśmy mu 15-20 milionów rocznie, które proponuje Real. Gość według źródeł będzie drugim najlepiej zarabiającym zawodnikiem Realu po Hazardzie.

Także kwota samego transferu mało ma do rzeczy. Po prostu nie chcemy mu tyle płacić ile oczekuje.

@Wlodert

BVB wszem i wobec od wielu miesięcy ogłaszała na ile wycenia Bellinghama i wiedział o tym fakcie każdy, no może oprócz zarządu Liverpoolu.

I też na pewno tak medialny i rozchwytywany zawodnik jak Bellingham przyszedłby do LFC grać za pensję Zielińskiego w Napoli.

Nie ma co mówić. Klub się ośmieszył w staraniach o Jude’a.