Rozważania transferowe (dyskusja)

Małe sprostowanie - nie pierwszego lepszego tylko podstawowego zawodnika mistrzów świata i zespołu, który póki co może skończyć sezon nad Liverpoolem :wink:

Jestem się wstanie założyć że to pojedynczy strzał. Powyżej 8go w przyszłym sezonie nie podskoczą.

2 polubienia

Wyprzedają MacAllistera, Caisedo, może jeszcze Mitome i znowu staną się średniakiem. Także każdy ich zawodnik powinien pomyśleć czy chce tam nadal kontynuować karierę. Podstawowy zawodnik Argentyny ? Ja bym określił solidny rzemieślnik.

A jesteś w stanie się założyć że Liverpool za rok będzie w czwórce, wiadomo że Brighton zostanie rozsprzedane i nie będzie się liczyć. Dojdzie Aston Villa która od przyjścia Emerego jest w top 3, Newcastle z nieograniczonym budżetem , Totki jeśli się dogadają z Nagelsmanem będą inną drużyną , Arsenal ma najmłodszy skład w lidze. U nas niestety zaczyna się dziadowanie Jude za drogi, Ugarte ma klauzulę 60 milionów co na te czasy jest normalną ceną to nie bo trzeba się targować, Jones strzelił dwie bramki i już jest kompletnym pomocnikiem tylko że nie zmienia to faktu że w sezonie strzelił trzy.

1 polubienie

Troche się tej poprawy formy naszej pomocy obawiam w kontekście transferów do klubu.
Oczywiście nie chodzi mi o to, że nagle mamy drugą linię lepszą od City, bo nasza pomoc nadal nie gwarantuje niczego… ale jednak Fabinho przestał się kopać po głowie, zaczął odbierać piłki bez łamania nóg rywalom i nawet czasami zagra dobre podanie do przodu, Hendo irytuje mniej niz kilka tygodni temu, Curtis gra coraz lepiej i oby nie skonczylo się to znów wariantem oszczędnościowym.

“Niech plusy nie przysłonią nam minusów”… Trzech pomocników, z czego co najmniej dwóch klasowych to konieczność, pomijając wzmocnienia defensywy.


Ponoć Barcelona odpuszcza Nevesa, a my sie nim interesujemy

ponoć chcemy podpisac Gabi Veige

i Koopmeinersa…

Jak my te dwa tuziny piłkarzy których ‘chcemy’ sprowadzić zmieścimy w składzie?

1 polubienie

Finalnie kupimy Warda-Prowsa i Walkera-Petersa, do tego ściągniemy Tielemansa za darmo :smiley:

Na szczęście gównoźródła

Teraz pisamki mają używanie. Wszyscy wiedzą, że musimy ściągnąć nowych pomocników, to wymyślają coraz to nowsze ploty transferowe: Caicedo, Mac Allister, Gravenberch, Mount, Gallagher, Neves, Ugarte, Barella, Tielemans, Veiga, Koopmeiners, Matheus Nunes, Rice, Bellingham, Bruno Guimares, Lavia, Alex Scott, Tchouameni (wypoż.), Zieliński, Lindstrom, Kone - to lista pomocników z jakimi jesteśmy łączeni w ostatnim czasie, a pewnie nie wszystkich napisałem.

E: ta, dokładnie to napisałem, że wymyslają ploty transferowe. Dlatego nie ma co się emocjonować każdą kolejną plotką łaćzącą nas z kolejnym zawodnikiem, bo chodzi tylko o kliknięcia

z całego tego grona najmocniej i najczęściej przewijają się nazwiska Mac Allistera, Gravenbercha i Mounta. Reszta pochodzi ze słabych źródeł i raczej są typowymi plotkami.

To prawda, tylko pytanie czy w/w trójca to są nasze realne cele, czy stanowią zasłonę dymną przed innymi transferami. Niegdyś taka częstotliwość pisania o Mac Allisterze, Gravenberchu i Mouncie, graniczyłaby niemal z pewnością, że do nas nie trafią, natomiast w obecnej sytuacji… trudno powiedzieć co będzie. W ogóle jakiekolwiek dyskusje w tym temacie przed zakończeniem sezonu Premier League, nie mają kompletnie sensu, bo szerzą jedynie dezinformację. Ja uważam, że warto byłoby wrócić do tych rozważań w czerwcu, bo wtedy, wedle zapewnień, powinno zadziać się sporo rzeczy. W końcu Klopp chce mieć jak najszybciej skompletowaną kadrę przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu.

dlatego ten temat nazywa się rozważania i spekulacje transferowe. Chyba każdy kibic ekscytuje się letnim okienkiem, a różne informację, tylko podsycają ciekawość, co wymyślił Klopp i spółka.

1 polubienie

Ostatnio bez tej trójki w jedenastce zniszczyli Wolves 6:0.

To raczej zawsze działało na tej zasadzie, nawet młodym łebkom trzeba przedstawiać projekt i wskazywać, czemu powinni tu dołączyć. Trudno żeby Mac Allister czy inny piłkarz podpisał kontrakt bez żadnej rozmowy dotyczącej przyszłości klubu i planów na tego zawodnika zagospodarowanie. Ja osobiście podejrzewam, że Mac Allister jest napalony na transfer na Anfield.

Kompletnie się z tobą nie zgadam, raz że można sobie przeanalizować sytuację, a dwa Transfery można robić przez cały rok.

1 polubienie

Nie musisz się ze mną zgadzać, bo każdy ma prawo do swojej opinii. Ostatnie tygodnie/miesiące pokazały, jednak, że rozważania transferowe w tym wątku nijak się mają do rzeczywistości. Jeśli ktoś lubi gaworzyć dla samego gaworzenia i często wklejać plotki ze “źródeł z kosmosu”, to jego sprawa - wolno mu :slight_smile:
Ja przedstawiłem tylko mój punkt widzenia, bo trudno spodziewać się konkretów w sprawie np. Mac Allistera, w sytuacji, gdy, zarówno Liverpool, jak i Brighton, walczą o pożądane przez siebie europejskie puchary. Wszelkiego rodzaju konkrety pojawią się dopiero w letnim okienku lub świeżo po zakończeniu sezonu - nie wcześniej :wink:

Brighton to bardzo ciekawy projekt i oni tam pewnie jeszcze niejednego Mitome, Caicedo i MacAlistera stworzą. Raczej to nie jest drużyna, która osiągnęła szczyt swoich możliwości.

No zobaczymy na razie od nich odchodzić będzie Mac Alister i Caicedo, a przychodzi Milner. Coś mi się tu nie klei XD

Brighton to akademia dla bogatych klubów, a nie jakiś ambitny projekt. W lato stracą kilku kluczowych graczy.

Jak wygrają z kimś lepszym niż ze średniakiem z dołu tabeli i nie będzie to jednorazowy wyskok, przyznam Ci racje.

To samo się mówiło niedawno o West Hamie. Tam nie dokonano żadnej rewolucji kadrowej, nikt ważny nie odszedł, a mimo to cieniują. Brighton bez swoich czołowych graczy może spotkać podobny los, chyba że szykują zastepstwa.