Rozważania transferowe (dyskusja)

Drybling akurat ma niezły, ale faktycznie brakuje mu zrywu. Musi grać albo w środku, albo na pozycji 10. Ewentualnie bym go zobaczył na fałszywej 9.

Co do Gomeza, to jest on wciąż dość młody, ma dobry paszport i jest uniwersalny. Jeżeli latem przyjdzie ktoś na prawą obronę i środek, to ze 30 mln możemy za niego wyciągnąć od klubu aspirującego do pucharów (AV, Tottki, Brighton, Newcastle itp.).

Jones gra przyzwoicie, tylko dwie bramki z lisami zakłamują ten obraz na jego korzyść. Nadal nie widzę go w pierwszym składzie jesli chcemy o coś walczyć w przyszłym sezonie

9 polubień

Na razie to wywalczył sobie miejsce do wchodzenia w przyszłym sezonie. Nikt o zdrowych zmysłach nie chce go w podstawie podobnie jak Bajceticia. To powinny być opcje nr 4,5,6.

Jak oddamy Gomeza to odpadnie nam kolejny gracz HG i do tego piłkarz mogący zagrać opcjonalnie na PO.

dokładnie Jones to nie gracz podstawowego składu drużyny grającej o mistrzostwo.

@imacooci na teraz nie, ale pamiętaj, że on ma 22 lata dopiero. 22 letniego Ugarte z Portugalii traktujemy jak zbawienie, a ogranego w premier league Jonesa jak drewno. Coś jest nie tak z tą logiką

7 polubień

Nie wiem kto to jest Ugarte i się na ten temat nie wypowiadam. Ale myślę że chodzi o poziom nie o wiem. Bellingham jest jeszcze młodszy a Jones może za nim wodę nosić. Wiek nie jest wyznacznikiem, a poziom.

Pomijam już porównanie konkretnie Jonesa i Ugarte, ale… Co wiek ma do tego? Jeden może mieć 22 lata, grać w PL i dobić już do sufitu swoich możliwości, podczas gdy inny w tym samym wieku, a nawet młodszy może mieć umiejętności dużo większe. Ot chociażby 21 letni Caicdeo. Jones grający w PL od lat, a jednak młodszy Caicedo, grający w zasadzie pierwszy sezon wciąga go nosem.

2 polubienia

@everlast potrzebujemy 3 bramkarza. Kelleher pewnie odejdzie, kupimy pewnie Zielera na drugiego. Adrian pewnie i tak dostanie obniżkę wynagrodzenia przy nowym kontrakcie. Obecnie ma 58 000 tygodniowo.

mam nadzieje, że z tym Adrianem to żart, sami sobie blokujemy miejsce nonHG , chyba, że to specjalny zamysł, żeby nie móc kupic graczy , bo nie ma miejsc dla non HG.
Nie lepiej Begovica czy kogos takiego kupic? do tego placimy mu jakies chore pieniadze za to, że jest.

3 polubienia

Wcześniej już wiele razy pojawiało się w mediach, że Adrian to bardzo dobry duch zespołu w szatni i pomagał Diazowi oraz Nunezowi w aklimatyzacji w Liverpoolu. Kelleher odchodzi po sezonie, więc klub nie pozbędzie się dwóch bramkarzy, a nikt lepszy od Adriana nie przyjdzie. Dodatkowo trzeba znaleźć środki na transfery i tutaj transfer z klubu Kellehera pomoże spłacić pół nowego pomocnika, a na drugiego bramkarza przyjdzie ktoś za darmo i klub tu będzie na plus finansowo, żeby te środki były latem na transfery dostępne.

Pięęękna pętla. Od podchodów pod najgorętsze nazwusko na rynku wyceniane na co najmniej 100 milionów po przedłużenie kontraktu Adrianowi, który może jako człowiek jest super i nic do niego nie mam, ale bramkarsko to ręcznik…

Brak słów…

A czego się spodziewałeś? Ja byłem pewny, że sprzedamy Kellehera żeby pozyskać jakieś środki na transfery… Oby tylko nie sprzedali również Tsimikasa. Wtedy to już kompletnie nie będziemy mieli ławki w formacji defensywnej.

1 polubienie

Wiadomo że Adrian musi dostać nowy kontrakt. Przecież blokuje on miejsce dla jednego zawodnika non-HG i tym samym daje świetną wymówkę do nie robienia transferów. W klubie nie mogą przepuscic takiej okazji

4 polubienia

Blokować nonHG dla gościa, który w bieżącym sezonie nie postawił nogi na boisku… brać jako dwójkę tego Zielera, z którym nas łączą spekulacje i Pitaluga jako nr 3, podobno bardzo zdolny.
Może wziąć Peszkę? On jest dobry w atmosferę.

6 polubień

€100m fixed + bonuses.
• Contract till 2029.
• Salary of €20 million.

Tyle Real ma zapłacić za Bellinghama.

A u nas pieniędzy nie ma i nie będzie.

7 polubień

Czyli wyjdzie tak jak mówili ok 140mln euro. 20mln w łatwiejszych bonusach indywidualnych, kolejne 20mln drużynowo od osiągnięć. Coś mi się takiego przewineło.

Kazdy wiedzial, ze trzeba tyle wydac, tylko nie fsg.
Romano o Mac Allisterze

Jeśli przedłużą Adriana to będzie kpina. Nie dość, że blokuje miejsce dla zawodników bez statusu HG to jeszcze na dodatek jest chyba najlepiej zarabiającym trzecim bramkarzem w lidze. To już nawet City mające nieograniczony budżet trzymają Carsona za połowę pensji Hiszpana, a ten na dodatek jest Brytolem. Jeśli faktycznie Adrian zostanie to staniemy się nieśmiesznym memem.

A niby dlaczego nie? Adrian i tak nie gra, a jak już wyjdzie na boisko to lepiej nie mówić. Kilka ciekawych nazwisk kończy kontrakty latem, więc bezkosztowo i za mniejsza pensję można mieć nowego trzeciego golkipera na co najmniej podobnym poziomie co Hiszpan

Od samego początku nie napalałem się na udane okienko, skoro to FSG ciągle trzyma władzę w klubie, ale kolejne doniesienia coraz bardziej pokazują obniżanie poprzeczki, która już praktycznie szoruje po dnie. Za chwilę wycofamy się z MacAllistera bo za drogi, a jak Bayern uprze się i nie będzie sprzedawać Gravenbercha to nasi stwierdzą, że nie było dostępnych odpowiednich zawodników na rynku. A Lucass dawał sobie jaja uciąć, że zimą przyjdzie Enzo a latem już mamy zaklepanego Bellinghama :smiley:

3 polubienia