Rozważania transferowe (dyskusja)

Sęk w tym że lepszej okazji niż ten sezon może już nie mieć bo tak słabej pomocy mam nadzieję że już nigdy w tym klubie nie będzie. Życzę mu jak najlepiej ale nie wierzę że będzie miał kiedykolwiek w swojej karierze 10 bramek w premier league strzelinych w jednym sezonie

Phillips prawdopodobnie zostanie sprzedany. Mount i Mac Allister priorytetami. Liverpool ma dokonać przynajmniej trzech transferów. (Neil Jones)

Czyli o Barelli nie ma mowy…

Przecież 4/5 transferów nam potrzeba

Przecież piszę że przynajmniej 3 transfery, więc 3 transfery to minimum. Umiecie czytać? Jaki Barella, ludzie zejdzie trochę na ziemię. Mac Allister, Mount i jak jakiś Koopmeiners się uda to będzie dobrze. Póki co dokończmy sezon i będziemy zaczynać nasze narzekania na FSG :slight_smile:

4 polubienia

Przynajmniej 3 transfery, czyli najzwyklejsze okienko w normalnych klubach, a w pierdolniku Bostoniarzy to już ogromna przebudowa xD

4 polubienia

No z takimi transferami to idziemy po mistrza z całą pewnością…

Ja czekam do końca lipca. Nie ma sensu jechać po FSG skoro nie wiemy co nam zaserwują. Obawiam się, że Mac to nasz największy z letnich transferów. A jeśli nie?.. Ja tam wierzę w wielkie tranfery typu Barelli. Bo co mi szkodzi?

3 polubienia

Bascombe potwierdza(?)/przewiduje.

2 polubienia

Ja też wierzę że przyjdzie Barella

Barella nie przyjdzie, bo On nie chce opuszczać Włoch.

Inter sprzedałby Barelle w razie braku awansu do ligi mistrzów, ale szanse na to są małe. Nawet zakładając, że przegrają finał to w lidze mają dwa punkty zapasu nad 5 miejscem, a jeszcze Juve może dostać znowu minusowe punkty

A skad to wiesz? Gadałeś z nim? Gdzieś tak mówił, że nie chce?

1 polubienie

https://twitter.com/David_Ornstein/status/1660539191237672960?t=wDuRO-oxOJrc0q9Ujdv-Gw&s=19

Arsenal jest zdeterminowany, żeby podpisać Rice’a i Mounta. Moim zdaniem nie ma co wchodzić w jakieś większe licytacje. Arsenal jest głupi i są w stanie dać za niego więcej niż jest wart.

No tak, najlepiej nie wchodzić w żadne licytacje XD i odpuszczać dobrych piłkarzy niech rywale się wzmacniają ,a my skończymy z jakimiś leszczami pokroju Koopmeinersa. Jak ja to czytam to aż mi się nóż w kieszeni otwiera. Zawsze się wchodzi w jakąś licytację. A opuszczanie piłkarza bo ktoś inny go chce to “XD”.

1 polubienie

Jeżeli Mount powie, że interesuje go tylko Liverpool to tak. Ale jeżeli nie będzie zdecydowany, bo będzie chciał zobaczyć ile klubów się zgłosi to będzie totalny bezsens. To rozpocznie licytację. Nie będziemy płacić takiemu zawodnikowi pensji wyższej niż jest wart i płacić Chelsea za niego więcej niż jest wart. Ale nikt póki co tego nie wie, bo może Mount chce tylko do Liverpoolu.

Niby wychowanek Chelsea nie powinien być chętny na przejśćie do Arsenalu. Jednak już Cole i Cesc tak niby przywiązani do barw, w drugą stronę odchodzili…

Przeprowadzka piłkarza to zawsze jest decyzja dwóch stron. Mount może nie chcieć opuszczać Londynu, a Chelsea może nie chcieć negocjować z Arsenalem.

1 polubienie

No, ale on może i będzie chciał, ale Chelsea może i będzie chciała go sprzedać do nas, a może zależy im na hajsie, a może licytacja pokaże że chcemy do i wybierze nas. O dobrych piłkarzy trzeba zabiegać i się starać.
Aż mi się przypomniało jak Wenger latał po Sancheza, a u nas Rodgers się opalał na plaży i prosił by dzwonił Gerrard do innych piłkarzy xD