Rozważania transferowe (dyskusja)

Ale mi szkoda będzie tego chłopaka

Którego i za ile? Jeśli masz jakieś informacje w tej sprawie to proponuję przesłać do Hiszpanii, bo właśnie trwa śledztwo w tej sprawie i jest całe 0 dowodów na przekupienie jakiegokolwiek sędziego przez Barcelonę więc pewnie będą wdzięczni za pomoc.

Proszę bez skojarzeń ale jakoś lubię jak właśnie w TAKI sposób zamyka mi się gębę.

Tzn. dla mnie jest pewna konfiguracja transferowa która sprawiła by, że sikałbym ze szczęścia. Ale to prócz tych panów musiałby przyjść ktoś w stylu Barelli, Kimmicha czy Bellinghama. A to jest prawdopodobieństwo bliskie zero.

Z całym szacunkiem ale ani Mac Allister ani Mount to nie jest topka topów a my nie jesteśmy w 2018 roku przed zdobyciem LM, PL i paru innych trofeów kiedy nie mieliśmy argumentów do ściągania największych.

@Loku64

Google szukajka => Barcelona Negreira.

1 polubienie

Guehi na celowniku LFC

1 polubienie

A kto jest topką topów, kogo się da ściągnąć??
Chyba tylko Bellingham, skoro tych dwóch panów nie jest :stuck_out_tongue:

@CzerwonyBartek to i tak 3 nazwiska, z czego moim zdaniem Kimmich nierealny, więc pozostają 2. To raczej trzeba mieć szersze opcje niż 2 nazwiska :smiley: Do tego Bareli jeszcze oficjalnie nie odpuściliśmy :smiley:

Oki, czyli 0 dowodów i powielanie kłamstw bez myślenia. A jak napisze że josif przekupil administrację żeby być moderatorem to dostanę bana? Bo gdzieś tak słyszałem wiesz jak jest

Patrząc na wiek, doświadczenie, status HG i praktycznie zerową historię kontuzji dobry ruch.

1 polubienie

Uff już się trochę zacząłem obawiać gdy napłynęły informacje o zainteresowaniu City. Mam nadzieję, że to wszystko przejdzie gładko i jak najszybciej go podpiszemy.

1 polubienie

Spokojnie, City kupi na szybko Bellinghama w miejsce Gundogana :stuck_out_tongue:

Belinghama i Viniciusa JR.

Mac Allister świetny transfer. Hejterzy nie znaja sie chyba na piłce

2 polubienia


chyba nierealne, ale zaskoczyła mnie taka plotka z rana :stuck_out_tongue:

@Lucasss wydaje mi się, że pokazali nam na przełomie lutego i marca miejsce w szeregu

po co Robbo miałbym iść do słabszego klubu? Dla wątpliwego prestiżu?

Głupia plotka jeszcze głupszego dziennikarzyny.

@Loku64 w momencie największego kryzysu. W finale nie byli tacy hop do przodu.

Rozumiem złośliwość, ale bez przesady. Trzeba bardzo nakombinowac, żeby twierdzić, że są słabsi.

Po co zakłamujesz rzeczywistość?? W ostatnich 8 spotkaniach tylko raz zremisowaliśmy mając bilans bramkowy 4-18! Real jest pod każdym względem lepszy i nie wiem jak trzeba być zacietrzewionym żeby nie chcieć tego dostrzegać. Na dzień dzisiejszym nie mamy żadnego argumentu do skutecznej walki z nimi. I co z tego, że w finale ich gnietliśmy skoro Real strzelił jednego gola więcej. Ktoś nam bronił zdobywać gole? Ktoś nam bronił mieć kogoś lepszego w bramce niż ręcznik? Można ich nie lubić (jak ja) ale fakty są w tym przypadku bezlitosne.

A co do plotki - jak Robbo przestanie ogarniać wydolnościowo to Hiszpania jest dobrym kierunkiem ;). Mam wrażenie i nadzieję, że to plotka, bo mało graczy z Wysp sprawdza się poza Wyspami.

2 polubienia

Nie zesrajcie się z tym spinaniem dupy. Typowy Banter, mem, który mówi często się przy takich plotkach.
A jeszcze większy kek jak ktoś to rozbija na statystyki xD

Za to zrobili hop z trofeum … co za gość xd

1 polubienie

Niestety, ale Lucass pokazał juz wielokrotnie, że stracił kontakt z rzeczywistością

7 polubień