Rozważania transferowe (dyskusja)

@Lucasss Ty naprawdę nie masz wstydu. Po mojej wczorajszej odpowiedzi (i reakcji na nią ponad 20-tu forumowiczów) na Twoje głupie zaczepki, Ty w kolejnym dniu wracasz na forum i dalej robisz z siebie idiotę? :slight_smile:
W finale Ligi Mistrzów 2022 faktycznie byliśmy zdecydowanie lepsi od Realu, ale nieskuteczni, przez co im wystarczył jeden celny strzał w meczu, by wygrać. Poza tamtym finałem, na jakiej podstawie “wydedukowałeś”, że Real jest od nas “słabszym” klubem? Zarówno w tym sezonie, jak również za całokształt, są od nas lepsi i naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby tak zaklinać rzeczywistość. Nie wiem, chcesz dodać sobie animuszu? Potrzebujesz atencji? Powiedz mi, chłopie, co z Tobą jest nie tak? :smiley:

1 polubienie

Real słabszy od Liverpoolu, srogie piguły widze wjechały xd

1 polubienie

To jest troll z jakiegos manusite i ma pewnie niezly ubaw na codzien. :wink:

6 polubień


Arsenal juz niby ofertę za Rice’a złożył

@LiverpoolJestCzerwony

taka stronke znalazłem w sumie bardzo podobnie wyglądają liczbowo. W każdym razie mnie bardziej przekonuje Declan, może dlatego że więcej razy go widziałem w akcji :smiley:

Wolałbym w tym momencie Caicedo na jego pozycję

Screenshot 2023-05-23 at 11-31-05 Anfield Edition na Twitterze

Pitaluga i Davies chyba się cieszą z tych ‘wysokich tortów’ :laughing:

Jeśli Arsenal weźmie Rice’a to raczej odpuści Caicedo (i vive versa). Ja bym wolał Anglika - jest naprawdę znakomitym piłkarzem, również mentalnie, do tego kapitan WHU w młodym wieku, no i to HG, ale i Caicedo byłby dla nas ogromnym wzmocnieniem.
Kimmich to raczej dziennikarskie kaczki, Bayern nie bardzo chce go puścić.

1 polubienie

Zesrałbym się ze szczęścia, chyby Kimmich był by dla nas dostępny, ale niestety nie wierzę w te bajki

1 polubienie

Jak informuje Florian Plettenberg z niemieckiego Sky Sport , Joshua Kimmich nie ma absolutnie zamiaru odchodzić z Bayernu Monachium i nie prowadzi żadnych rozmów z Barceloną. Dziennikarz podkreśla, że Blaugrana nie kontaktowała się z zawodnikiem, który nie ma agenta i sam negocjował swoje przedłużenie umowy do 2025 roku. Pomocnik na zostać też wkrótce kapitanem Bawarczyków.

On by i tak tu nie przyszedł.

Transfer Kimmicha to podobny temat do transferu Barrelli. Można włożyć między bajki i zapomnieć.

3 polubienia

Już mamy jednego wyeksploatowanego magika z Bayernu który połowę meczów spędza w gabinecie. To jest transfer w typie MU.

Obaj Ci zawodnicy, to się nadają co najwyżej na Brighton, a nie Liverpool.

Aguerda zwrócił moja uwagę w meczu z nami i z Manu na prawdę fajne spotkania rozegrał i wydaje się być kawał zawodnika. Tylko, że pewnie te plotki to mało wiarygodne :smiley:

Luźno pograją tam dwa lata XD i wydamy za nich 100 milionów.

I tak, obecnie by się nie nadawali do LFC. Wiem o tym.

Z WHU to ino jeden zawodnik jest nam potrzebny. Chyba każdy wie o kogo chodzi

2 polubienia

Jest szybki to prawda, ale przy 193cm wzrostu ma wygranych tylko 51% pojedynków powietrznych. Przy 76% Konate i 73% Van Dijka z tego sezonu wygląda to naprawdę przeciętnie. Można poszukać ciekawszych opcji. Chyba, że cena byłaby zadowalająca.

a tak z ciekawości ,to jaki procent mają Gomez i Matip? ktos moze znalezc takie statystyki, bo wydaje się, że oni tragicznie grają głową. Matip to chociaz w ataku czasem coś strzeli, ale bardziej mi o obrone chodziło.