Rozważania transferowe (dyskusja)

Z całym szacunkiem, ale po co nam Mane ? Transfer do ataku teraz nie ma sensu.

7 polubień

Całe szczęście to tylko plotki (oby). Niech się Maniek cieszy tą swoją najlepszą decyzją w życiu. No chyba, że za grosze chciałby być rezerwowym Salaha na prawej stronie.

Ja to bym chciał żeby jutro poszła oficjalka Bellinghama do Realu i skończył się jego temat bo to już naprawdę tyle razy było wałkowane że nudzi

1 polubienie

Spekulacje odnośnie powrotu Mane do Liverpoolu pojawiały się już kilka tygodni temu, można to między bajki włożyć.
Z całym szacunkiem dla Sadio - nie ma obecnie miejsca dla niego, a na ławkę nie wróci. Poza tym słaba forma w FCB i problemy pozasportowe nie zachęcają dla zakontraktowania Senegalczyka. Rozdział zamknięty, cieszmy się piękną historią Sadio w Liverpoolu, ale patrzmy przed siebie.

6 polubień

A ja bym się tam cieszył z powrotu Sadio, ale na nieco innych warunkach. Pełnie rolę rezerwowego, bez robienia min. Pamiętajmy że sezon jest długi, i sezon pokazał że Darwin, Firmino, Diaz byli kontuzjowani, nie było Gakpo i był problem.

1 polubienie

Do tej roli to przymierzałbym kogoś młodego. Np. Michaela Olise.

8 polubień

Dziwne podejście. Liverpool jest klubem z Anglii wiec musza jacyś Anglicy w nim grać.

1 polubienie

Były nieraz plotki łączące nas z nim. W każdym razie temat zamknięty podpisuje kontrakt z PSG

PSG w formie widać. Kolejna raczej niezbyt pracowita gwiazdka. Tak trzymać :muscle:

6 polubień

To niech grają. Ale płacenie jakichś gigantycznych pieniędzy za Rice’a czy Mounta to słaby interes. Kupić jakiś młody talent - jak najbardziej. A przepłacać za solidnego ligowca - nie

1 polubienie

Sadio jakoś dziwnie się zmienił przez ostatni sezon, nadąsany, że mało grał w Bayernie, konflikt z Nagelsmanem (takie info z Niemiec po zwolnieniu Julka), bójka z Sane. Nie wiem, czy ewentualny powrót w roli zawodnika rezerwowego nie przyniósłby klubowi więcej szkody niż pożytku, nie wiadomo, jak Mane odnalazłby się w roli gracza siedzącego na ławce.
Żałuję odejścia Sadio, ale Mane chciał nowych wyzwań poza Liverpoolem, LFC uzupełnił skład ataku o dwóch nowych graczy, każdy idzie swoją drogą.

5 polubień

Ściąganie Mane to raczej można między bajki włożyć. Ten ruch nie ma sensu ani dla nas, ani dla niego. Myśle, że nie ma nad czym debatować…

6 polubień

Nie do końca chciał mam wrażenie że wpływ na to miał Salah umniejszano Mane umiejętności a według mnie technicznie lepszy piłkarz.

Niech idzie do AS Romy. Tam się odnajdzie i imo klub na jego obecny kaliber idealny. Tak, Mane dość mocno się zestarzał.

1 polubienie

Jako pół-darmowy transfer bym go widział. Oczywiście jeśli będzie godził się na bycie zmiennikiem. A raczej z jego charakterem i ambicjami nie zgodzi się na to.

No oczywiście kwestias tygodniówki też. Ale chłopak może nie będzie szarżował. Ma 31 lat, nie udalo sie poza LFC, więc albo spadek sportowy i to duzy albo próba utrzymania sie na wysokim poziomie za mniejszy hajs. Decyzja należy do niego i do LFC o ile realnie sie nim interesuja.

1 polubienie

Mane zarabia jakąś abstrakcyjną tygodniówkę, z pewnością się zgodzi na obniżenie :stuck_out_tongue:

Jaki Mane. Odszedł bo klub nie chcial przedłużyć kontaktu na bardzo wysokiej tygodniówce a nie bo on chciał… Tak samo Firmino. Oni by tu chętnie zostali. Co do transferów. Nie wiem jak oceniać ostatnie plotki. Z jednej strony tacy własnie piłkarze mniej znani Wijnaldum, Robertson, Mane wzniesli nas na najwyższy poziom, czyli Thuram Kone, MacAllister to powrot do korzeni. Z drugiej strony jak sie czyta, jakimi piłkarzami wzmocnić się mają rywale, to trochę słabo to wygląda. Miał byc Bellingham, Mount, a będą praktycznie nam nie znani Kone czy Thuram, no oprócz MacAllistera. United jeżeli wypali im okienko z Kane i Mountem wejdą na jeszcze wyższy poziom. Arsenal ponoć poluje na Maddisona. City to city, a chelsea już wróci w przyszłym sezonie. Liczyłem, że wzmocnimy zespół klasowymi piłkarzami, a nie co by nie mówić przyszłościowym.
Może i ten powrót do korzeni jest lepszy? Na Nuneza poszło masę kasy a nie widać tego na boisku. Jestem trochę skołowany tym wszystkim.

Praktycznie zawsze za Kloppa takie ruchy robiliśmy i dobrze na tym wychodziliśmy. Transfer Maca można porównać do Virga i mam nadzieje, ze odmieni nasza pomoc, tak jak Big Virg odmienił obronę.
Zawodnicy typu Kone, czy Thuram to właśnie coś jak Mane, czy Konate. Czyli każdy/większość(co się interesuje piłka :stuck_out_tongue_winking_eye:)kojarzy. Jednak ciężko mówić o nich jako gwiazdach.
My już z nich gwiazdy zrobimy :stuck_out_tongue_winking_eye:

8 polubień

Spokojnie. Kiedy my ściągaliśmy co najwyżej solidnych Mane, Giniego czy Salaha oni robili genialne transfery typu Pogba, Sanchez etc. Co było potem, wie raczej każdy.

3 polubienia