Rozważania transferowe (dyskusja)

Jakby kosztował 100mln to by sie okazało, ze musimy skupić się na innych zawodnikach…

4 polubienia

niezła ławka rezerwowych, teraz 3-4 graczy do 1 składu.

Skoro już padło here we go od Romano to Mac Allister jest już oficjalnie podpisany. Nic złego już się nie wydarzy w tej kwestii…

1 polubienie

Mi sie to podoba :wink:

Fotoszopka, ja chce legitne :smiley:

Chłop co neguje cały aspekt psychologiczny człowieka i upraszcza wszystko do fizyczności i aktualnej formy

Jasne że można tak oceniać piłkarzy, ale trzeba się liczyć z tym, że często wtedy niesłusznie kogoś skreślimy i nie damy szansy na jakikolwiek dalszy rozwój

No i jest to też bardzo płytkie i niesprawiedliwe spojrzenie :person_shrugging:

1 polubienie

5 polubień

Wie stary, co dobre dla młodego :smiley:

Osoba JK to changer.

@kuczq nie wydaje mi się, żeby MacA miał problemy z kolanami.

received_1142380229810037

Alexis here we go, egzamin na sesji dzisiaj zdany, taki początek tygodnia to rozumiem

Już się szuka znaków na niebie i ziemii mówiących o transferze Thurama. W każdym razie polubił post na insta o transferze Alexisa :smiley:

Ogólnie tak patrząc na profile zawodników - braci Thuram i Kone, to często wchodzą w interakcje. Zapewne są przyjaciółmi, w ogole o Marcusie też ostatnio gdzieś plotkę widziałem. To by były jaja, jakbysmy całą 3ke ściągneli :stuck_out_tongue:

Źle się zestarzało :sweat_smile:

12 polubień


u nich mają inne preferencje :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dla nich nawet Gakpo jest słaby i gorszy niż Anthony. A z tego co wiem to Gakpo wykręcił lepsze liczby przez pół sezonu niż ten Brazylijczyk przez cały sezon

No to jest istne Dejavu, chcieli Mane, Chcieli Diaza, Chcieli Gakpo, Mac’a i każdemu potem umniejszali jak do nich nie przyszli, albo wybrali inne cele.
Klasyka oby zamknął mordy jak to zrobił Gakpo, Mane itd.

A weź nawet nie zwracaj na nich uwagi. Tam żyją w innym świecie.

1 polubienie

to nawet jest wygenerowane przez AI, po spodniach widać, że sobie nie poradził

Nie przez przyczyny mówi się, że kibice MU mają raka mózgu, skoro dla nich Ward-Prowse czy Tielemans to lepsi piłkarze niż MacA.

2 polubienia

Devilpage to stan umysłu, swoją droga jwp to zupełnie inny typ piłkarza. Nie wiem skąd u nich to zestawienie

1 polubienie