Rozważania transferowe (dyskusja)

Czy wiecie ze Fabinho przed przyjściem do lfc miał 100% skuteczności z karnych ? I z tego co się orientuje jeśli miał okazje w lfc to wykorzystywał. A nadal karne kopie salah.

5 polubień

Otóż to.
Są pewniejsi, ale Salah ma strzelać.
Luj w to, że nieraz traciliśmy przez to ważne punkty.
Mohamed ma strzelać karne i huj.

Jakby tak faktycznie było, to “biere” z miejsca do Fantasy :smiley:

Salah to wali takie farfocle z 11…
Moim zdaniem fabinho lub maca powinien strzelać, ale wiadomo, ze tak nie będzie :smiley:


9/10 karnych strzelonych w karierze, strzela pewnie. Tez byłbym za tym, żeby to on wykonywał karne

znalazłem nawet tego nietrafionego, tylko że z perspektywy trybun :stuck_out_tongue: w tym samym meczu strzelił 10 minut później kolejneg karnego na 1-0. Mecz zakończył sie wynikiem 3-0

2 polubienia

https://twitter.com/JacobSteinberg/status/1666085536182980611?t=Oh0Qvr9arQnkNLK9F2pzwQ&s=19

Chelsea wkracza do walki o Veige. Zawodnik ma klauzulę wykupu na poziomie 40 mln euro. Pochettino mocno naciska na transfer utalentowanego pomocnika. Duże zainteresowanie ze strony Liverpoolu i Barcelony.

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1666053532456218625 - Liverpool pozostaje w wyścigu o pozyskanie Jamesa Maddisona z Leicester City tego lata.

Nie zwiazane z LFC, ale wrzuce bo to czyste szaleństwo

Karim z kasą jak CR7. Jeszcze niech Messiego wezmą i Modricia, będą mieli wszystkich laureatów złotej piłki z ostatnich 15 czy 20 lat.
To będzie liga-petarda :laughing:

Może by wzięli kogos od nas, Hendo?

Wilfred Zaha również dostał propozycję gry w lidze arabskiej, ale odmówił. Woli poczekać na ofertę klubu, który zagra w lidze mistrzów.

1 polubienie

Ponoć z Atletico ma ofertę.

Ty sie tam od Hendersona odczep. Mimo wszystko to nasz kapitan, wirtuozem nie jest piłkarskim ale powinniśmy go wspierać, a nie jak to bywa jako polscy Fani Liverpoolu, znajdziecie sobie kozła ofiarnego i po każdym meczu go ciśniecie…

Ludzie temat rozważania i spekulacje transferowe, a wy dyskutujecie o Benzemie i Wilfredzie. No ręce opadają. To przecież są inne tematy żeby sobie tam o tym pisać.

17 polubień

Ja się nie czepiam Hendersona, on wpisuje się w target Arabów - już jedną nogą po drugiej stronie rzeki, utytułowany, kapitan czołowej drużyny europejskiej ostatnich lat. I rola w Liverpoolu coraz mniej znacząca.

3 polubienia


„ Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda”

To ze chcieliśmy podpisać Asensio to zapewne ta Trzecia prawda. To jednak nie powstrzymało AS-u od napisania o tym.

Z każdego gówno-newsa można zrobić artykuł który zbierze iles tam kliknięć. I o to chodzi, rzetelność schodzi na dalszy plan.
Chyba wśród kibiców Liverpoolu nikt nie brał poważnie plotek o Asensio.

It’s happening

https://twitter.com/MontageMem/status/1666184963954294784?s=20

Edit:
Dalej przechodzi testy medyczne. Zdjęcie zrobione 18 minut temu

Wspierajmy Hendersona, nikt tak wspaniale nie udaje że gra w piłkę i krzyczy na innych jednocześnie

8 polubień

Kurcze sam nie wiem co myśleć o tym transferze Mac Allistera. Z jednej strony każdy w miarę ogarnięty gracz powinien na tle Fabinho czy Hendo wyglądać świetnie, ale z drugiej strony to oglądając Argentyńczyka w akcji rzuca się w oczy, że nie jest to ,tytan" pod kątem fizycznym ( siła, szybkość, przyspieszenie). Technicznie jest bardzo dobry, ale ja mam cały czas wrażenie, że pierwszym i najważniejszym dla nas transferem powinien być zawodnik na pozycję defensywnego pomocnika, który jest fizycznym ,potworem", a dopiero po zakontraktowaniu kogoś takiego powinniśmy patrzeć na zawodników grających na pozycji nr 8. Innymi słowy, wydaje mi się, że dla nas priorytetem powinien być jego ekwadorski kolega z Brighton, albo ktoś o podobnej charakterystyce. Jeszcze kilka lat temu nasza podstawowa linia pomocy pod kątem umiejętność to był ,tartak", ale żelazne płuca tych zawodników doskonale sprawdzały się w taktyce Kloppa, a za kreacje odpowiadały boki obrony i trójka z przodu. Mam nadzieję, że Jurgen widzi potrzebę zakontraktowania nowego i jakościowego defensywnego pomocnika i doczekamy się takiego transferu, bo perspektywa gry na tej pozycji Fabinho z jego formą, Hendo z jego umiejętnościami czysto piłkarskimi czy Bajceticia z brakiem doświadczenia nie rokuje zbyt optymistycznie na następny sezon…